Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke vrouwenbuste, 1900
Resultaat: 70 EUR

Grote antieke gipsen, brons gepatineerde vrouwenbuste. Circa 1900. Achterkant sokkel hoek beschadigd. Afmeting: H 54 cm. In redelijk/goede staat.

Bronzen beeld, Edelman
Startprijs 450 EUR

19e Eeuwse bronzen edelman. Door Emile Victor Blavier. Mooie patina. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

Spirit of Ecstacy figuur (Rolls Royce)
Startprijs 2.200 EUR

Zeer groot plated bronzen figuur. Spirit of Ecstacy figuur (Rolls Royce) figuur op marmeren basement. 20e Eeuw. Afmeting: 116 x 60 x 58 cm. In goede staat.

Twee bronzen vogel figuren
Resultaat: 110 EUR

Twee bronzen vogel figuren. 20e Eeuw. 1x Vogelnest, geheel van brons gemaakt. 1x Zangvogel op zwart marmeren basement. Afmeting: 21 - 23 cm. In goede staat.

Antieke Franse boudoir spiegel, 1880
Startprijs 150 EUR

Antieke Franse boudoir spiegel van brons. Met putti met mandoline. Circa 1880. Met marmeren basement. Afmeting: 30 cm. In goede staat.

Compositie A. Rodin figuur
Resultaat: 120 EUR

Compositie A. Rodin figuur. Edition Museums Galerie Nr. 216/499. Met marmeren basement. Tweede helft 20e eeuw. Eén chip. Afmeting: 28 x 17 x 17 cm. In goede staat.

Franklin Mint, Bronzen olifant
Resultaat: 80 EUR

Franklin Mint. Bronzen Afrikaanse olifant. Tweede helft 20e eeuw. (1991). Afmeting: 26 x 23 x 10 cm. In goede staat.

Vroeg 18e eeuwse terracotta Madonna
Startprijs 300 EUR

Vroeg 18e eeuwse Zuid Europese terracotta gepolychromeerde Madonna met cherubijn koppen. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

Antiek Frans figuur, 1900
Startprijs 60 EUR

Antiek Frans figuur. Circa 1900. Jongen met mes. Compositie metaal. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Twee antieke Franse figuren
Startprijs 120 EUR

Twee antieke Franse compositie metalen figuren. Circa 1900. 1x Jongen met meisjeshoed. 1x Vrouw met rank. Afmeting: H 38 - 40 cm. In goede staat.

Antiek Frans figuur, 1900
Resultaat: 225 EUR

Groot antiek Frans compositie metalen figuur. Circa 1900. Jongen draagt waterkruik. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Amerikaans bronzen figuur
Resultaat: 1.500 EUR

Groot Amerikaans bronzen Western figuur. Paardentemmer op marmeren basement. 20e Eeuw. Bronco Buster. Gesigneerd copyright Frederic Remington. Mooie kwaliteit. Afmeting: 60 cm. In goede staat.

Antiek bronzen figuur
Resultaat: 1.500 EUR

Pr. Zach. Circa 1900. Groot antiek bronzen Western figuur op zwart marmeren basement. Indiaan op steigerend paard. Afmeting: 69 cm. In goede staat.

Bronzen sculptuur
Startprijs 70 EUR

Massief bronzen figuur. Dame met kruik. 20e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Drie oude dieren figuren
Startprijs 100 EUR

Drie oude bronzen/messing dieren figuren. Twee honden + paard. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 19 cm. In goede staat.

Antiek bronzen Jugendstil figuur, H 25,5 cm.
Startprijs 500 EUR

Antiek bronzen Jugendstil figuur. Circa 1900. Dame met olielamp. Ongesigneerd. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.

Antiek bronzen figuur
Resultaat: 90 EUR

Antiek bronzen figuur. Jongen met peuk op de lip. Circa 1900. Afmeting: H 20 cm.

Antiek bronzen figuur, 1900
Startprijs 90 EUR

Antiek bronzen figuur. Circa 1900. Man in 17e eeuwse kledij. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

Twee Franse bronzen figuren, 1880
Startprijs 130 EUR

Twee antiek vergulde Franse bronzen figuren. Bustes op console. Nar + koning, met kindergezichten. Circa 1880. Afmeting: 12 - 13 cm. In goede staat.

Madonna, H 41 cm.
Startprijs 80 EUR

Gepolychromeerde Madonna met vergulding. 19e - 20e eeuw. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.

Twee religieuze houten figuren
Startprijs 60 EUR

Twee religieuze houtgesneden figuren van beuken en lindenhout. Circa 1900. Afmeting: H 26 - 29 cm. In goede staat.

Antiek Frans figuur, Man met hoed
Startprijs 180 EUR

Antiek Frans compositie metalen figuur. Man met baard en hoed, nap en wandelstok. Circa 1890. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.

Bronzen figuur door Anita Franken, Naakte dame
Resultaat: 250 EUR

Bronzen naakte dame door Anita Franken. 1957 - 2017. Op zwart marmeren basement. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

4x Afrikaans figuur
Startprijs 60 EUR

Vier Afrikaanse hardhout gesneden figuren. 20e Eeuw. Afmeting: H 40 - 65 cm. In goede staat.