Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-  

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
115 Resultaten
Kavel: 5000

Antiek bronzen beeld van H. Moreau

Startprijs 1.350 EUR

Grote antieke Franse bronzen figurengroep op marmeren basement. Door Hippolyte Moreau. 1832 - 1927. Titel; Un secret medaille au salon. Mooie patina. Afmeting: 57 cm. In goede staat.


Kavel: 5001

Antieke figurengroep

Startprijs 300 EUR

Gesigneerde antieke gietijzeren figurengroep. Kozakken ruiters. Russisch, Kyrillisch. Met bodemmerk. Afmeting: 28 x 22 x 19 cm. In goede staat.


Kavel: 5002

16e - 17e Eeuwse buste, H 58 cm.

Resultaat: 180 EUR

Grote Zuid Europese origineel vergulde houten religieuze renaissance buste. Met relikwiehouder + inhoud? Afmeting: H 58 cm. In goede originele staat.


Kavel: 5003

Glazen sculptuur, Naakte dame

Startprijs 600 EUR

Grote groene gesatineerde glazen sculptuur. Dikke, naakte liggende dame, op kristalglazen basement. In de stijl van Botero. 20e Eeuw. Afmeting: 17 x 25 x 12 cm. In goede staat.


Kavel: 5004

16e- 17e Eeuws heilig figuur (pietà)

Resultaat: 450 EUR

16e - 17e Eeuws eikenhouten heilig figuur met rest polychromie. Afmeting: 31 x 24 x 10 cm. In goede staat.


Kavel: 5005

Groot bronzen beeld met monogram M.H. (Marianne Houtkamp), H 93 cm.

Resultaat: 3.250 EUR

Monogram M.H. Zeer groot bronzen beeld. Halfnaakte dame op zwart marmeren sokkel. Marianne Houtkamp, 1948 Amsterdam. Twee-kleurig gepatineerd. Hoogte (totaal): 93 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 5006

Franse figurengroep van Moreau, 1900

Resultaat: 300 EUR

Grote antieke Franse figurengroep van Moreau. Circa 1900. Compositie metaal. Jongen en meisje plukken fruit. Afmeting: H 74 cm. In goede staat.


Kavel: 5007

Bronzen panter (naar R. Bugatti)

Startprijs 1.200 EUR

Bronzen panter. Gesigneerd. Naar R. Bugatti. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 19 x 46 x 7 cm. In goede staat.


Kavel: 5008

Antiek Frans bronzen beeld door A. Richard

Resultaat: 1.350 EUR

Antiek Frans bronzen beeld. Gallier te paard. Door A. Richard. Toegeschreven aan Alfred Pierre Richard. 1844 - 1884. Afmeting: 42 x 40 x 15 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 5009

18e Eeuws Madonna beeld, H 53 cm.

Startprijs 800 EUR

Grote 18e eeuwse Madonna met kindje Jezus, staande op een vis. Met mooie originele polychromie. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.


Kavel: 5010

Oud bronzen luipaard

Startprijs 400 EUR

Groot, oud gegoten bronzen luipaard. Edovolk Benin, Nigeria. Vermoedelijk naar. Afmeting: 41 x 41 x 14 cm. In goede staat.


Kavel: 5011

18e Eeuws houtgestoken figuur, H 24 cm.

Startprijs 100 EUR

18e Eeuws houtgestoken barok figuur met polychromie. Eén arm mist. Afmeting: H 24 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 5012

Antieke vergulde houten Madonna, H 52 cm.

Startprijs 180 EUR

Antieke vergulde houtgesneden Madonna. Frankrijjk. Circa 1800. Deels gerestaureerd. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.


Kavel: 5013

Beeld naar Henry Moore, Moeder met kind op schouder

Startprijs 2.800 EUR

Groot oud natuurstenen (waarschijnlijk marmer) figuur. Naar Henry Moore. Moeder met kind op schouder. Afmeting: 61 x 36 x 32 cm. In goede staat.


Kavel: 5014

Amerikaanse tinnen plaquette 'Hold up!'

Resultaat: 100 EUR

Amerikaanse tinnen Western figurengroep op houten plaquette. Western Heritage Museum. Titel: Hold Up!. Afmeting: 14 x 55 x 20 cm. In goede staat.


Kavel: 5015

Houten heilig figuur, H 64 cm.

Resultaat: 70 EUR

Groot eikenhouten heilig figuur met rank. 19e Eeuw. Rank beschadigd. Afmeting: H 64 cm. In goede staat.


Kavel: 5016

Groot Balinees houtgestoken beeld, H 154 cm.

Startprijs 900 EUR

Groot Balinees houtgestoken en verguld gepolychromeerd beeld. Danser. Met spiegelglas belijmd. Midden 20e eeuw. Afmeting: H 154 cm. In goede staat.


Kavel: 5017

Groot Balinees houtgestoken beeld, H 151 cm.

Startprijs 900 EUR

Groot Balinees houtgestoken en verguld gepolychromeerd figuur. Danser. Met spiegelglas belijmd. Midden 20e eeuw. Afmeting: H 151 cm. In goede staat.


Kavel: 5018

Bronzen figuur, Jager met hert

Resultaat: 650 EUR

19e Eeuws gesigneerd Frans bronzen figuur. Jager met hert. Gesigneerd Canova, Paris. Toegeschreven aan Antonio Canova. 1757 - 1822. Afmeting: 54 cm. In goede staat.


Kavel: 5019

Bronzen putti, H 23 cm.

Resultaat: 90 EUR

Bronzen dansende putti op marmeren basement. 20e Eeuw. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.


Kavel: 5020

Antiek terracotta beeld, 1900

Resultaat: 150 EUR

Groot antiek erotisch beeld van terracotta. Naakte duivel met naakte vrouw. Circa 1900. Gesigneerd J. Deblaize. 1895 - 1935. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.


Kavel: 5021

Houten Heilig figuur, H 55 cm.

Startprijs 125 EUR

19e Eeuws notenhouten Heilig figuur met boek. Frankrijk? Afmeting: H 55 cm. In goede staat.


Kavel: 5022

Antiek bronzen figuur, Vrouw met tamboerijn

Startprijs 350 EUR

Gesigneerd antiek bronzen figuur. Vrouw met tamboerijn. Titel: Mignon. Maker: Muhletaler. Circa 1900. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.


Kavel: 5023

Bronzen sculptuur, Anton Büschelberger

Resultaat: 2.250 EUR

Anton Büschelberger. 1869 - 1934. Duitse School. Groot bronzen sculptuur met jonge beer. Op zwart marmeren basement. Circa 1920 - 1930. Afmeting: 50 x 70 x 16 cm. In goede staat.


Kavel: 5024

Antieke bloempot in fontein-vorm

Startprijs 350 EUR

Antieke zware compositie metalen Jugendstil bloempot met dame en faun, in fontein-vorm. Circa 1900. Afmeting: 41 cm. In goede staat.


Kavel: 5025

Bronzen figuur, Badende dame

Resultaat: 50 EUR

Adolf Joseph Pohl. 1872 - 1930. Bronzen figuur. Badende dame. Op marmer gelijmd. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: 21 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 5026

Indisch bronzen orkest

Startprijs 300 EUR

Indisch bronzen orkest met tien musicerende figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 26 - 27 cm. In goede staat.


Kavel: 5027

Antieke vrouwenbuste, 1900

Resultaat: 70 EUR

Grote antieke gipsen, brons gepatineerde vrouwenbuste. Circa 1900. Achterkant sokkel hoek beschadigd. Afmeting: H 54 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 5028

Bronzen beeld, Edelman

Startprijs 450 EUR

19e Eeuwse bronzen edelman. Door Emile Victor Blavier. Mooie patina. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.


Kavel: 5029

Spirit of Ecstacy figuur (Rolls Royce)

Startprijs 2.200 EUR

Zeer groot plated bronzen figuur. Spirit of Ecstacy figuur (Rolls Royce) figuur op marmeren basement. 20e Eeuw. Afmeting: 116 x 60 x 58 cm. In goede staat.


Kavel: 5030

Twee bronzen vogel figuren

Resultaat: 110 EUR

Twee bronzen vogel figuren. 20e Eeuw. 1x Vogelnest, geheel van brons gemaakt. 1x Zangvogel op zwart marmeren basement. Afmeting: 21 - 23 cm. In goede staat.


Kavel: 5031

Antieke Franse boudoir spiegel, 1880

Startprijs 150 EUR

Antieke Franse boudoir spiegel van brons. Met putti met mandoline. Circa 1880. Met marmeren basement. Afmeting: 30 cm. In goede staat.


Kavel: 5032

Compositie A. Rodin figuur

Resultaat: 120 EUR

Compositie A. Rodin figuur. Edition Museums Galerie Nr. 216/499. Met marmeren basement. Tweede helft 20e eeuw. Eén chip. Afmeting: 28 x 17 x 17 cm. In goede staat.


Kavel: 5033

Franklin Mint, Bronzen olifant

Resultaat: 80 EUR

Franklin Mint. Bronzen Afrikaanse olifant. Tweede helft 20e eeuw. (1991). Afmeting: 26 x 23 x 10 cm. In goede staat.


Kavel: 5034

Vroeg 18e eeuwse terracotta Madonna

Startprijs 300 EUR

Vroeg 18e eeuwse Zuid Europese terracotta gepolychromeerde Madonna met cherubijn koppen. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.


Kavel: 5035

Antiek Frans figuur, 1900

Startprijs 60 EUR

Antiek Frans figuur. Circa 1900. Jongen met mes. Compositie metaal. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.


Kavel: 5036

Twee antieke Franse figuren

Startprijs 120 EUR

Twee antieke Franse compositie metalen figuren. Circa 1900. 1x Jongen met meisjeshoed. 1x Vrouw met rank. Afmeting: H 38 - 40 cm. In goede staat.


Kavel: 5037

Antiek Frans figuur, 1900

Resultaat: 225 EUR

Groot antiek Frans compositie metalen figuur. Circa 1900. Jongen draagt waterkruik. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.


Kavel: 5038

Amerikaans bronzen figuur

Resultaat: 1.500 EUR

Groot Amerikaans bronzen Western figuur. Paardentemmer op marmeren basement. 20e Eeuw. Bronco Buster. Gesigneerd copyright Frederic Remington. Mooie kwaliteit. Afmeting: 60 cm. In goede staat.


Kavel: 5039

Antiek bronzen figuur

Resultaat: 1.500 EUR

Pr. Zach. Circa 1900. Groot antiek bronzen Western figuur op zwart marmeren basement. Indiaan op steigerend paard. Afmeting: 69 cm. In goede staat.


Kavel: 5040

Bronzen sculptuur

Startprijs 70 EUR

Massief bronzen figuur. Dame met kruik. 20e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.


Kavel: 5041

Drie oude dieren figuren

Startprijs 100 EUR

Drie oude bronzen/messing dieren figuren. Twee honden + paard. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 19 cm. In goede staat.


Kavel: 5042

Antiek bronzen Jugendstil figuur, H 25,5 cm.

Startprijs 500 EUR

Antiek bronzen Jugendstil figuur. Circa 1900. Dame met olielamp. Ongesigneerd. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.


Kavel: 5043

Antiek bronzen figuur

Resultaat: 90 EUR

Antiek bronzen figuur. Jongen met peuk op de lip. Circa 1900. Afmeting: H 20 cm.


Kavel: 5044

Antiek bronzen figuur, 1900

Startprijs 90 EUR

Antiek bronzen figuur. Circa 1900. Man in 17e eeuwse kledij. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.


Kavel: 5045

Twee Franse bronzen figuren, 1880

Startprijs 130 EUR

Twee antiek vergulde Franse bronzen figuren. Bustes op console. Nar + koning, met kindergezichten. Circa 1880. Afmeting: 12 - 13 cm. In goede staat.


Kavel: 5046

Madonna, H 41 cm.

Startprijs 80 EUR

Gepolychromeerde Madonna met vergulding. 19e - 20e eeuw. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.


Kavel: 5047

Twee religieuze houten figuren

Startprijs 60 EUR

Twee religieuze houtgesneden figuren van beuken en lindenhout. Circa 1900. Afmeting: H 26 - 29 cm. In goede staat.