Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen putti, H 23 cm.
Resultaat: 90 EUR

Bronzen dansende putti op marmeren basement. 20e Eeuw. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Griekse wijsheer met boek
Resultaat: 100 EUR

Bronzen figuur. Circa 1930. Griekse wijsheer met boek op zwart marmeren sokkel. Gesigneerd Masier. Toegeschreven aan Jean Pierre Masier. 1878 - 1957. Chips aan zwart marmeren basement. Afmeting: 32 cm...

Bronzen bulldog in Weense-stijl
Resultaat: 100 EUR

Koud beschilderde bronzen bulldog in Weense-stijl. Origineel? Gebruikssporen + patina. Ongesigneerd. Afmeting: 9 cm. In goede staat.

Bronzen stier naar Picasso
Resultaat: 100 EUR

Bronzen stier naar Picasso. 21e Eeuw. Afmeting: 14 x 24,5 x 5 cm. In goede staat.

Hollandse historisme Madonna, 1900
Resultaat: 120 EUR

Hollandse historisme vergulde gipsen Madonna. Circa 1900. Verso schrift eigendom en alleen reproductierecht G. Hack-Rutten Maastricht. Kindje Jezus iets beschadigd. Afmeting: H 44 cm. In redelijk/goed...

Bronzen kop van roofvogel
Resultaat: 120 EUR

Bronzen kop van roofvogel op houten basement. Art Deco-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 32 cm. In goede staat.

Twee bronzen engelen
Resultaat: 60 EUR

Twee bronzen engelen. 20e Eeuw. Afmeting: 14 cm. In goede staat.

Moderne sculptuur, H 151 cm.
Resultaat: 150 EUR

Grote moderne sculptuur op zuil. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 151 cm. In goede staat.

Antiek bronzen figuur, Koe
Resultaat: 70 EUR

Antiek bronzen figuur op marmeren sokkel. Koe. Gesigneerd L. Carvin. 1875 - 1951. Afmeting: 18 x 14 x 7 cm. In goede staat.

Bronzen sculptuur, Anton Büschelberger
Resultaat: 2.250 EUR

Anton Büschelberger. 1869 - 1934. Duitse School. Groot bronzen sculptuur met jonge beer. Op zwart marmeren basement. Circa 1920 - 1930. Afmeting: 50 x 70 x 16 cm. In goede staat.

16e- 17e Eeuws heilig figuur (pietà)
Resultaat: 450 EUR

16e - 17e Eeuws eikenhouten heilig figuur met rest polychromie. Afmeting: 31 x 24 x 10 cm. In goede staat.

Grote antieke lamp, H 107 cm.
Startprijs 250 EUR

Grote antieke terracotta lamp met negroïde draagster. Samoa + monogram. Circa 1880. Eén arm gerestaureerd. Enkele chip. Afmeting: H 107 cm. In redelijk/goede staat.

19e Eeuws religieus houtgesneden wandsculptuur
Startprijs 350 EUR

Grote 19e eeuwse houtgesneden religieuze wandsculptuur met polychromie. Afmeting: 59 x 16 x 14 cm. In goede staat.

Afrikaans bronzen figuur, H 37 cm.
Startprijs 90 EUR

Afrikaans bronzen figuur. Ali Dermé. 20e Eeuw. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

Twee antieke bronzen figuren
Startprijs 25 EUR

Twee antieke Hollandse bronzen figuren. (1) de contente mens. (2) de contente vrouw. Afmeting: H 12,5 cm. In goede staat.

Drie Oosterse bronzen beelden
Startprijs 90 EUR

Drie Oosterse bronzen dieren. Bewerkt. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee Indische olifanten en één paard. Afmeting: 17 - 18 cm. In goede staat.

Twee oude Afrikaanse beelden
Startprijs 30 EUR

Twee oude Afrikaanse houtgesneden beelden. 20e Eeuw. Afmeting: H 46 - 52 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Naakte dame
Startprijs 5.000 EUR

Bronzen figuur met monogram Edwin Paul Scharff + datering 1952. Kopie. Naakte dame. Nagietsel. Afmeting: H 69 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Baviaan
Startprijs 2.800 EUR

Zeldzame bronzen lamp in Art Deco stijl. Baviaan op Oosterse houten piëdestal. 20e Eeuw. Afmeting: 181 x 42 x 42 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Dame met jarretels
Startprijs 1.250 EUR

Groot bronzen figuur. Onduidelijke signatuur waarschijnlijk C. Milles?. Naakte dame met jarretels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.

Twee bronzen figuren, Modern + visser
Startprijs 60 EUR

Twee figuren. 20e Eeuw. (1) Modern, brons (monogram). (2) Visser, compositie metaal. Afmeting: H 25 - 36 cm. In goede staat.

Antieke bronzen plaquette, 1920
Startprijs 60 EUR

Antieke bronzen plaquette in eiken lijst. Schaakspelers. Met monogram. Circa 1920. Afmeting: H 25 x B 25 cm. In goede staat.

Drie oude houten beelden, H 37 - 66 cm.
Startprijs 60 EUR

Drie oude houtgesneden figuren. Onder andere Balinees. 20e Eeuw. Afmeting: H 37 -66 cm. In goede staat.

Diverse Heilige beelden (9x)
Resultaat: 60 EUR

Negen oude/antieke Heilige figuren. Van gips, kunststof en porselein. Enkele minimale beschadigingen. Afmeting: 14 - 46 cm. In goede staat.

Twee delen brons
Startprijs 50 EUR

Twee bronzen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Slapend kind + Hond met studentenhoed. Afmeting: 12,5 - 19 cm. In goede staat.

Antiek bronzen figuur, 1900
Startprijs 100 EUR

Antiek bronzen figuur. Elegante dame. Deels verguld. Circa 1900. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.

Beeld van Bartje, H 60 cm.
Startprijs 70 EUR

Zwaar oud compositie materiaal figuur. Holland. Bartje (= Bartje Bartels uit Drente/'Ik bid nie veur brune bonen'). 20e Eeuw. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.

Zware hardhouten buste van Che Guevara, H 40 cm.
Resultaat: 90 EUR

Gesigneerde zware Cubaanse hardhouten buste. Che Guevara. (Cubaanse vrijheidsstrijder) Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Drie bronzen figuren
Startprijs 150 EUR

Drie bronzen figuren met marmeren basement. Tweede helft 20e eeuw. Allemaal gesigneerd. Naar oud voorbeeld. Afmeting: H 34 - 38 cm. In goede staat.

Religieus figuur, Monnik met boek, H 46 cm.
Startprijs 60 EUR

19e Eeuws religieus figuur van eikenhout. Monnik met boek. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.

Twee dier figuren
Startprijs 100 EUR

Twee metalen figuren. 20e Eeuw. 1. Zwaan, compositie metaal, bronskleuring, circa 1900. 2. Kangaroo van messing. Afmeting: H 18 - 21 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Maria met kind
Startprijs 140 EUR

19e Eeuwse bronzen Madonna met kind. Op marmeren sokkel. Gotische stijl. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.

Twee Chinese houten figuren
Startprijs 300 EUR

Twee houtgesneden Chinese figuren. Eerste helft 20e eeuw. 1x Chinees met trekpot + zotje. 1x Chinees met noot + vis. Afmeting: 30 x 17 x 10 cm. In goede staat.

Antiek bronzen wandschotel Ø 35 cm.
Startprijs 60 EUR

Antiek bronzen Wilhelmina 1898 - 1923 wandschotel met afbeelding van een schip. Ontwerp J. Kwak. Afmeting: Ø 35 cm. In goede staat.

Beeld van clown, M. le Verrier
Startprijs 350 EUR

Frans bronzen Art Deco figuur op marmeren basement. Door Max Le Verrier. 1891 - 1973. Pierrot. Afmeting: H 19,5 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Engel op zwaan
Startprijs 200 EUR

Antiek bronzen figuur. Engel op zwaan. 19e Ongesigneerd. Afmeting: 16 cm. In goede staat.

Antieke terracotta Madonna, 1800
Startprijs 120 EUR

Antieke terracotta Madonna met polychromie. Barok. Circa 1800. Arm mist + chips. Afmeting: H 46 cm. In redelijk/goede staat.

Vroeg 19e eeuwse terracotta Madonna
Startprijs 80 EUR

Vroeg 19e eeuwse terracotta Madonna. Stukje arm van kindje mist. Afmeting: H 39 cm. In redelijk/goede staat.

Franse Art Deco beeldengroep, 1930
Resultaat: 300 EUR

Franse Art Deco beeldengroep met marmeren basement. Met compositie metalen zwanen + dame in badpak. Circa 1930. Afmeting: 24 x 49 x 18 cm. In goede staat.

Bronzen figurengroep, Jongen en meisje op hek
Startprijs 60 EUR

Bronzen figurengroep. 20e Eeuw. Jongen en meisje op hek. Afmeting: 17 x 25 x 11 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Jonge vrouw met duif
Startprijs 150 EUR

19e Eeuws bronzen figuur. Jonge vrouw met duif, op houten sokkel. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Twee antieke bronzen figuren
Startprijs 80 EUR

Twee antieke bronzen figuren. 1x Hond op sokkel, circa 1840. 1x Ruiter te paard, circa 1900. Afmeting: H 11 - 22 cm. In goede staat.

Antieke bronzen figurengroep
Startprijs 2.500 EUR

Grote antieke bronzen figurengroep. Jef Lambeaux. Lachende naakte dame met satir en kind. Afmeting: 59 x 40 x 30 cm. In goede staat.

Oude bronzen buste
Startprijs 900 EUR

Oude bronzen buste van een jongeman met halve maan. Op zwart marmeren basement. Ongesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: H 46 cm.In goede staat.

Moderne bronzen vogel op marmeren basement
Startprijs 900 EUR

Grote moderne bronzen vogel op zwart marmeren basement. In de stijl van Botero. 21e Eeuw. Afmeting: 43 x 50 x 28 cm. In goede staat.

Antieke Franse plaquette van brons
Startprijs 350 EUR

Antiek Frans bronzen wandreliëf door Ferdinand Barbedienne. 1810 - 1892. Moeder met kinderen na verhaal Mozes. Afmeting: 5 x Ø 32 cm. In goede staat.

Modern bronzen figuur, Paard
Startprijs 1.200 EUR

Zeer groot modern bronzen paard op zwart marmeren basement. In de stijl van Giacometti. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 87 x 60 x 27 cm. In goede staat.

Antiek Japans figuur
Resultaat: 450 EUR

Groot antiek Japans bronzen figuur met cloisonné. Olifant met kind, kruik en half edelstenen. Afmeting: 52 cm. In goede staat.