Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-  

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
115 Resultaten
Antiek bronzen beeld van H. Moreau
5000
Antiek bronzen beeld van H. Moreau
Startprijs 1.350 EUR
Antieke figurengroep
5001
Antieke figurengroep
Startprijs 300 EUR
Verkocht
16e - 17e Eeuwse buste, H 58 cm.
5002
16e - 17e Eeuwse buste, H 58 cm.

Resultaat:

180 EUR

Glazen sculptuur, Naakte dame
5003
Glazen sculptuur, Naakte dame
Startprijs 600 EUR
Verkocht
16e- 17e Eeuws heilig figuur (pietà)
5004
16e- 17e Eeuws heilig figuur (pietà)

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Groot bronzen beeld met monogram M.H. (Marianne Houtkamp), H 93 cm.
5005
Groot bronzen beeld met monogram M.H. (Marianne Houtkamp), H 93 cm.

Resultaat:

3.250 EUR

Verkocht
Franse figurengroep van Moreau, 1900
5006
Franse figurengroep van Moreau, 1900

Resultaat:

300 EUR

Bronzen panter (naar R. Bugatti)
5007
Bronzen panter (naar R. Bugatti)
Startprijs 1.200 EUR
Verkocht
Antiek Frans bronzen beeld door A. Richard
5008
Antiek Frans bronzen beeld door A. Richard

Resultaat:

1.350 EUR

18e Eeuws Madonna beeld, H 53 cm.
5009
18e Eeuws Madonna beeld, H 53 cm.
Startprijs 800 EUR
Oud bronzen luipaard
5010
Oud bronzen luipaard
Startprijs 400 EUR
18e Eeuws houtgestoken figuur, H 24 cm.
5011
18e Eeuws houtgestoken figuur, H 24 cm.
Startprijs 100 EUR
Antieke vergulde houten Madonna, H 52 cm.
5012
Antieke vergulde houten Madonna, H 52 cm.
Startprijs 180 EUR
Beeld naar Henry Moore, Moeder met kind op schouder
5013
Beeld naar Henry Moore, Moeder met kind op schouder
Startprijs 2.800 EUR
Verkocht
Amerikaanse tinnen plaquette 'Hold up!'
5014
Amerikaanse tinnen plaquette 'Hold up!'

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Houten heilig figuur, H 64 cm.
5015
Houten heilig figuur, H 64 cm.

Resultaat:

70 EUR

Groot Balinees houtgestoken beeld, H 154 cm.
5016
Groot Balinees houtgestoken beeld, H 154 cm.
Startprijs 900 EUR
Groot Balinees houtgestoken beeld, H 151 cm.
5017
Groot Balinees houtgestoken beeld, H 151 cm.
Startprijs 900 EUR
Verkocht
Bronzen figuur, Jager met hert
5018
Bronzen figuur, Jager met hert

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Bronzen putti, H 23 cm.
5019
Bronzen putti, H 23 cm.

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Antiek terracotta beeld, 1900
5020
Antiek terracotta beeld, 1900

Resultaat:

150 EUR

Houten Heilig figuur, H 55 cm.
5021
Houten Heilig figuur, H 55 cm.
Startprijs 125 EUR
Antiek bronzen figuur, Vrouw met tamboerijn
5022
Antiek bronzen figuur, Vrouw met tamboerijn
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Bronzen sculptuur, Anton Büschelberger
5023
Bronzen sculptuur, Anton Büschelberger

Resultaat:

2.250 EUR