53. Juliveiling 2022

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

Lot Chinees porselein (2x) 7141
Lot Chinees porselein (2x)

240 EUR

18e Eeuwse gestoken kist 4211
18e Eeuwse gestoken kist
Startprijs 80 EUR
Chinese tafelset 7598
Chinese tafelset
Startprijs 300 EUR
Anton Karssen, Koeien bij drenkplaats 1168
Anton Karssen, Koeien bij drenkplaats
Startprijs 550 EUR
André van Helden, Portret man 1161
André van Helden, Portret man

150 EUR

Spiegel, H 93 x B 51 cm. 4204
Spiegel, H 93 x B 51 cm.

100 EUR

Kersenhouten dressoir 4197
Kersenhouten dressoir
Startprijs 280 EUR
L.W.R. Wenckebach, Bosgezicht 1154
L.W.R. Wenckebach, Bosgezicht

200 EUR

Chinese drakenschotel Ø 39,3 cm. 7105
Chinese drakenschotel Ø 39,3 cm.

500 EUR

Twee Chinese cups 7591
Twee Chinese cups
Startprijs 150 EUR
Antieke sokkel tafel 4190
Antieke sokkel tafel

90 EUR

2x 18e eeuws Chinees Imari 7098
2x 18e eeuws Chinees Imari
Startprijs 120 EUR
Grote Chinese wierookbrander (jade?) 7584
Grote Chinese wierookbrander (jade?)
Startprijs 1.500 EUR
Drie 18e eeuwse Chinese kop en schotels 7091
Drie 18e eeuwse Chinese kop en schotels

250 EUR

Antieke Franse commode met spiegelopstand, 1900 4161
Antieke Franse commode met spiegelopstand, 1900

110 EUR

18e Eeuwse hangspinde 4154
18e Eeuwse hangspinde

100 EUR

Art Deco bijzettafel Ø 60 cm. 4147
Art Deco bijzettafel Ø 60 cm.
Startprijs 350 EUR
Twee 18e eeuwse Chinese dekselkommen Ø 14 cm. 7062
Twee 18e eeuwse Chinese dekselkommen Ø 14 cm.

700 EUR

Twee 18e eeuwse Chinese Familie Rose borden Ø 28,7 cm. 7055
Twee 18e eeuwse Chinese Familie Rose borden Ø 28,7 cm.
Startprijs 700 EUR
J.W. Bodamer, Strandgezicht met bomschuiten 1125
J.W. Bodamer, Strandgezicht met bomschuiten
Startprijs 150 EUR
Mel Westerburg, de Markt Amsterdam 1118
Mel Westerburg, de Markt Amsterdam
Startprijs 500 EUR
Chinese vaas, H 18,5 cm. 7048
Chinese vaas, H 18,5 cm.

170 EUR

Zeldzaam zwaard, L 116 cm. 2738
Zeldzaam zwaard, L 116 cm.

650 EUR

Antiek cubbelloops jachtgeweer, L 111 cm. 2731
Antiek cubbelloops jachtgeweer, L 111 cm.

80 EUR