Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren beeld 'Stadswachter' 4
Zilveren beeld 'Stadswachter'
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
Zilveren theedoos 7
Zilveren theedoos

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Zilveren bewerkte doos 8
Zilveren bewerkte doos

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Zilveren doos 9
Zilveren doos

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Zilveren tafelset (empire) 18 eeuw 10
Zilveren tafelset (empire) 18 eeuw

Resultaat:

800 EUR

Paar zilveren koektrommels 12
Paar zilveren koektrommels
Startprijs 1.400 EUR
Djokja zilveren bestek 13
Djokja zilveren bestek
Startprijs 3.000 EUR
Zilveren beker 14
Zilveren beker
Startprijs 650 EUR
Twee zilveren kandelaren 15
Twee zilveren kandelaren
Startprijs 1.100 EUR
Zilveren inktpot 16
Zilveren inktpot
Startprijs 500 EUR
Zilveren schaal 17
Zilveren schaal
Startprijs 350 EUR
Zilveren wijnfles-houder 18
Zilveren wijnfles-houder
Startprijs 425 EUR
Verkocht
Zilveren tafel-pronkstuk 19
Zilveren tafel-pronkstuk

Resultaat:

4.000 EUR

Verkocht
Zilveren doos 20
Zilveren doos

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Zilveren schaal 21
Zilveren schaal

Resultaat:

90 EUR

Zilveren bouilloir 24
Zilveren bouilloir
Startprijs 1.400 EUR
Verkocht
Zilveren broodmand 25
Zilveren broodmand

Resultaat:

625 EUR

Verkocht
Zilveren bonbonmand 26
Zilveren bonbonmand

Resultaat:

70 EUR

Zilveren schaal 27
Zilveren schaal
Startprijs 225 EUR
Verkocht
Zilveren tablet & kristaldoos 29
Zilveren tablet & kristaldoos

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Zilveren mosterdpot 30
Zilveren mosterdpot

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Zilveren theebus 32
Zilveren theebus

Resultaat:

320 EUR

Twee zilveren kandelaren 33
Twee zilveren kandelaren
Startprijs 360 EUR
Zilveren bureauset 35
Zilveren bureauset
Startprijs 300 EUR