53. Juliveiling 2022

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

Drie antieke Chinese kop + schotels
Resultaat: 900 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen kop en schotels met mandarijn decor. 19e Eeuw. Huwelijk kop en schotels. Afmeting: 6 x Ø 14 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 24,5 cm.
Resultaat: 2.750 EUR

Twee 18e eeuwse Chinese vazen, H 15,5 cm.
Resultaat: 450 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met bodemmerk. Figuren decor. Eén bovenrand haarlijn. Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.

Grote Chinese waskom Ø 41,5 cm.
Resultaat: 4.500 EUR

Chinese klapmutskom Ø 21,5 cm.
Resultaat: 1.000 EUR

Twee Chinese borden Ø 23,2 cm.
Resultaat: 1.600 EUR

Chinese schenkkan, H 21 cm.
Resultaat: 4.250 EUR

Twee Chinese munten
Resultaat: 4.500 EUR

Twee oude Chinese muntstukken. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 3 - 3,8 cm. In goede staat.