Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke viool, 1900
Resultaat: 130 EUR

Antieke viool in originele houten kist. Ongemerkt. Circa 1900. Afmeting: 59 cm. In goede staat.

Set van zes opium gewichten
Resultaat: 120 EUR

Set van zes antieke oosterse bronzen opiumgewichten. Afmeting: 3 - 7 cm. In goede staat.

Antieke veldkijker (1e Wereld-oorlog)
Resultaat: 90 EUR

Antieke Franse veldkijker in lederen foedraal. Gemerkt Artillerie Marce Iris de Paris. 1e Wereldoorlog. Circa 1914. Afmeting: 20 cm. In goede staat.

Lot oude/antieke tabakspijpen
Resultaat: 60 EUR

Lot oude/antieke Duitse tabakspijpen van porselein. Wild + natuurvoorstelling decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 15 - 60 cm. In goede staat.

19e Eeuwse stickbarometer
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten stickbarometer met Hollands opschrift. F. Meissner te Arnhem. Afmeting: 97 cm. In goede staat.

Miniatuur portret, Officier, H 9 x B 6 cm.
Resultaat: 70 EUR

Miniatuur portret in bronzen lijst. Gesigneerd Ida Salzdaz? Officier. Afmeting: H 9 x B 6 cm. In goede staat.

Lot oud/antiek tin (8x)
Resultaat: 140 EUR

Acht delen divers oud/antiek tin. 19e - 20e Eeuw. Onder andere; kruik, klepkannen. Bodemmerken. Afmeting: 20 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

Lot antiek tin
Resultaat: 160 EUR

Lot antiek tin. 19e - 20e Eeuw. Onder andere; kannen, borden, olielampen. Afmeting: 20 - 25 cm. In goede staat.

Drie Hollandse theestoven
Resultaat: 275 EUR

Drie 19e eeuwse Hollandse theestoven van mahoniehout + messing binnenbak. Afmeting: 40 - 43 cm. In goede staat.

Antieke Amerikaanse stereoscoop
Resultaat: 80 EUR

Antieke Amerikaanse stereoscoop met diverse afbeeldingen. Circa 1920. Underwood & Underwood, New York, patent 1901. Afmeting: 32 x 13 x 20 cm. In zeer goede staat.

Antieke Hollandse stoof
Resultaat: 100 EUR

Antieke Hollandse kerfsnede stoof van eikenhout. Met decor van platbodems en vredesduif. Afmeting: 17 x 18 x 19 cm. In goede staat.

Zeldzame 17e eeuwse Engelse zonnewijzer Ø 16,7 cm.
Resultaat: 400 EUR

Zeldzame 17e eeuwse Engelse bronzen renaissance zonnewijzer met twee roofvogels + annotatie 1635. Met mooie originele patina. Afmeting: H 9 x Ø 16,7 cm. In goede staat.

Zeldzame empire theestoof, 1820
Resultaat: 325 EUR

Zeldzame, vroeg 19e eeuwse empire theestoof van mahoniehout met vergulde dolfijnen. Circa 1820. Ongerestaureerd. Afmeting: 57 x Ø 30 cm. In goede originele staat.

Borstbeeld op piëdestal
Resultaat: 50 EUR

Keramieken buste met gipsen piëdestal. Tweede helft 20e eeuw. Scherf ingelijmd. Afmeting: H 119 cm. In redelijk/goede staat.

Lot steengoed
Resultaat: 50 EUR

Lot steengoed. 19e Eeuw. Onder andere: schalen, kruiken, vijzel. Afmeting: 16 - 50 cm. In redelijk/goede staat.

West Afrikaanse beelden
Resultaat: 130 EUR

2 Grote houtgesneden West Afrikaanse beelden met drie hoofden, veren en touw. 20e Eeuw. Afmeting: H 78 cm. In goede staat.

Lot Oosterse opiumgewichten (11x)
Resultaat: 70 EUR

Elf antieke Oosterse opiumgewichten. Divers. Afmeting: 3 - 6 cm. In goede staat.

Dekselschaal + sieradenkist
Resultaat: 25 EUR

Chinese, met leder beklede sieradenkist, roodlak met goud decor. En een persglazen dekselschaal. 20e Eeuw. Afmeting: 24 x 30 x 19 cm. / 17 x Ø 14 cm. In goede staat.

6x Oude dekseldozen
Resultaat: 40 EUR

Zes diverse oude dekseldozen. Hout, been, leder. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 20 cm. In goede staat.

Drie antieke Heilige figuren
Resultaat: 45 EUR

Drie antieke Heilige figuren van gips. Gepolychromeerd. Circa 1900. Afmeting: H 44 - 45 cm. In goede staat.

Oude Deense Jydsk telefoon
Resultaat: 70 EUR

Oude Deense Jydsk telefoon. Metaal + bakeliet. 20e Eeuw. Afmeting: 33 cm. In goede staat.

Antieke Japanse lakwerk dekseldoos, 1900
Resultaat: 60 EUR

Grote antieke Japanse lakwerk dekseldoos met figuren in landschap/goud decor. Circa 1900. Afmeting: 9 x 32 x 26 cm. In goede staat.

Twee Franse kandelaren, 1880
Resultaat: 100 EUR

Twee Franse vergulde bronzen kaarskandelaren met wit Carrara marmer. Circa 1880. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Twee antieke stoven
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke stoven. 19e Eeuw. 1x Messing koetsstoof. 1x Eikenhouten kerfsnedestoof. Afmeting: 25 - 48 cm. In goede staat.