Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-  

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
3035 Resultaten
Kavel: 7369

Twee Chinese munten

Resultaat: 4.500 EUR

Twee oude Chinese muntstukken. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 3 - 3,8 cm. In goede staat.


Kavel: 7030

Chinese schenkkan, H 21 cm.

Resultaat: 4.250 EUR

Chinees porseleinen schenkkan met feniks/floraal decor. Tuit + handvat gerepareerd + randschade. Afmeting: H 21 cm. In redelijke staat.


Kavel: 7123

Twee Chinese borden Ø 23,2 cm.

Resultaat: 1.600 EUR

Twee Chinees porseleinen borden met geisha/parasol/vogel/goud decor. Verso insecten. Afmeting: Ø 23,2 cm. In goede staat.


Kavel: 7356

Chinese klapmutskom Ø 21,5 cm.

Resultaat: 1.000 EUR

Grote Chinees porseleinen klapmutskom met rondom figuren in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 9,5 x Ø 21,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7175

Grote Chinese waskom Ø 41,5 cm.

Resultaat: 4.500 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen Familie Rose waskom met vlinders/pompoenen en karaktertekens decor. Zes tekens bodemmerk. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 12,5 x Ø 41,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7003

Twee 18e eeuwse Chinese vazen, H 15,5 cm.

Resultaat: 450 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met bodemmerk. Figuren decor. Eén bovenrand haarlijn. Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7160

Chinese vaas, H 24,5 cm.

Resultaat: 2.750 EUR

Chinees porseleinen Meiping vaas met theeglazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7083

Drie antieke Chinese kop + schotels

Resultaat: 900 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen kop en schotels met mandarijn decor. 19e Eeuw. Huwelijk kop en schotels. Afmeting: 6 x Ø 14 cm. In goede staat.


Kavel: 7277

Chinees rol schilderij, H 130 x B 44 cm.

Resultaat: 900 EUR

Oud Chinees rolschilderij met signatuur + tekst. Handbeschilderd. Afmeting: H 130 x B 44 cm. In goede staat.


Kavel: 7073

Drie Chinese kop + schotels

Resultaat: 850 EUR

Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met mandarijn/goud decor. Afmeting: 6 x Ø 12 cm. In goede staat.


Kavel: 7138

Twee Chinese vazen, H 22 cm.

Resultaat: 2.500 EUR

Twee Chinees porseleinen vazen met kraanvogel/floraal/vogel en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.


Kavel: 7086

Chinese maanvaas, H 24,5 cm.

Resultaat: 1.600 EUR

Chinees porseleinen celadon maanvaas/pelgrimvaas met bodemmerk en zegel. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7043

Chinese drakenvaas, H 28 cm.

Resultaat: 1.800 EUR

Ingekorte oude Chinees porseleinen drakenvaas met bodemmerk. Afmeting: H 28 cm. In redelijke staat.


Kavel: 7534

Lot 18e eeuws Chinees porselein

Resultaat: 350 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose capucijner kop en schotels. Floraal. Eén kopje chip. Eén kopje haarlijn. Twee schotels goed. Afmeting: 5 x Ø 10 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 7001

18e Eeuwse Chinese of Japanse schenkkan, H 21 cm.

Resultaat: 750 EUR

18e Eeuws Chinees of Japans porseleinen schenkkan met zilveren montuur, welke van latere datum is. Floraal decor. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.


Kavel: 1002

W.J.J. Nuijen, Winter

Resultaat: 10.000 EUR

Wijnand Jan Joseph Nuijen (1830). 1813 - 1839. Hollands ijsgezicht met figuren en scheepsbouw. Olieverf op paneel. Oudere restauratie. Afmeting: H 23 x B 29,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7621

Twee 18e eeuwse Chinese kommen Ø 23 - 27 cm.

Resultaat: 300 EUR

Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen. Familie Rose. Haarlijnen + gelijmd. Afmeting: Ø 23 - 27 cm. In redelijke staat.


Kavel: 7504

Chinese vaas op messing voet, H 35 cm.

Resultaat: 3.750 EUR

Grote vierkante Chinees porseleinen vaas met messing voet, groen glazuur en olifantenkoppen. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.


Kavel: 6205

Groot Limoges eetservies

Resultaat: 375 EUR

Groot Frans porseleinen Limoges eetservies. Bestaande uit: 13 grote ovale schalen, 4 kleine ovale schalen, 6 dekselschalen, 4 sauskommen, 3 ronde schalen, 23 soepborden, 44 ontbijtborden, 47 grote bor...


Kavel: 7392

Twee Chinese cups Ø 7,2 cm.

Resultaat: 450 EUR

Twee Chinees porseleinen cups met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: 4,5 x Ø 7,2 cm. In goede staat.


Kavel: 7354

Drie Chinese/Kantonese vazen, H 43 - 61 cm.

Resultaat: 300 EUR

Drie grote antieke Chinees porseleinen Kantonese vazen met krijger decor. Met bodemmerk. Eén vaas goed. Twee vazen gerestaureerd. Afmeting: H 43 - 61 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 7163

Chinese Familie Rose dekseldoos

Resultaat: 650 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose dekseldoos met figuren in interieur/floraal decor. Met bodemmerk + goud. Afmeting: 4,5 x 7,7 x 7,7 cm. In goede staat.


Kavel: 4079

Kampferkist

Resultaat: 170 EUR

Afmeting: 40 x 77 x 40 cm.


Kavel: 4027

Drie design stoelen

Resultaat: 650 EUR

Drie design stoelen. 2x laag model + 1x schommelstoel. 60er - 70er Jaren. Hardhout met bruin leder. Maker? Deens? Eén verlijming los. Afmeting: 74 x 75 x 56 cm. / 104 x 60 x 65 cm. In goede staat.


Kavel: 7005

Chinese Kang Xi schotel Ø 35 cm.

Resultaat: 1.900 EUR

Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: Ø 35 cm. Haarlijn + chips. In redelijke staat.


Kavel: 7513

Chinese Familie Verte schotel Ø 42 cm.

Resultaat: 1.600 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel met figuren en foo-honden decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 42 cm. In goede staat.


Kavel: 7353

Drie antieke Chinese/Kantonese vazen, H 44 - 45 cm.

Resultaat: 225 EUR

Drie grote antieke Chinees porseleinen Kantonese vazen met krijger decor. Met bodemmerk. Eén goed, twee gerestaureerd. Afmeting: H 44 - 45 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 7193

Chinese vaas, H 46 cm.

Resultaat: 600 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met berglandschap decor. Met bodemmerk (konijn). Afmeting: H 46 cm. In goede staat.


Kavel: 4165

Empire spiegel, H 106 x B 59 cm.

Resultaat: 160 EUR

Brons-kleurige vroeg 19e eeuwse empire spiegel. Circa 1820. Afmeting: H 106 x 59 cm. In goede staat.


Kavel: 2219

Vijf delen antiek, divers

Resultaat: 130 EUR

Vijf delen antiek. Divers. (1) Houten vijzel met natuurstenen stamper. (2) Perzische kruik. (3) Oosterse kruidenhouder. (4) Houten schaal. (5) Keramieken schaal. Afmeting: 10 - 30 cm. In goede staat.


Kavel: 2000

Twee Franse empire kandelaren

Resultaat: 3.250 EUR

Zeldzame set vuurvergulde Franse bronzen empire kaarskandelaren met goede vergulding. Putti draagt lichtpunten. Circa 1820. Afmeting: H 39 cm. In goede originele staat.


Kavel: 7355

Vier Chinese/Kantonese vazen, H 34 - 36 cm.

Resultaat: 225 EUR

Vier grote antieke Chinees porseleinen Kantonese vazen met krijger/bloemen decor. Gerestaureerd. Afmeting: H 34 - 36 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 7286

Chinese helm

Resultaat: 1.000 EUR

Chinese koperen helm met leder en jade? steen op standaard. Met messing foo-honden koppen. Enkele schroeven vervangen, geen binnenhelm. Afmeting: 31 x 26 x 23 cm. In goede staat.


Kavel: 7197

Chinese Familie Rose theepot

Resultaat: 800 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose theepot met figuren in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: 11,5 x 16,5 x 11 cm. In goede staat.


Kavel: 4025

Theekastje, 1910

Resultaat: 120 EUR

Eikenhouten theekastje met geslepen glas en afneembaar blad. Jugendstil. Circa 1910. Afmeting: 75 x 70 x 45 cm. In goede staat.


Kavel: 2105

Twee Franse empire kandelaren, H 22,5 cm.

Resultaat: 250 EUR

Twee vroeg 19e eeuwse Franse bronzen vuurvergulde empire kaarskandelaren. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7514

Chinese kom Ø 11,3 cm.

Resultaat: 1.100 EUR

Chinees porseleinen kom met figuren/tekst decor + bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 11,3 cm. In goede staat.


Kavel: 7181

Chinese Familie Verte schotel Ø 37,5 cm.

Resultaat: 950 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel met Chinese figuren in tuinhuis decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 37,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7127

18e Eeuwse Chinese vleesschotel, 50 x 38,5 cm.

Resultaat: 950 EUR

Grote 18e eeuwse Chinese Imari porseleinen vleesschotel met floraal/goud decor. Octagonaal. Afmeting: 50 x 38,5 cm. In goede staat.


Kavel: 6142

18e Eeuwse dekselpot Hanau

Resultaat: 550 EUR

18e Eeuwse Duitse Fayence Hanau dekselpot. Floraal/vogel/vlinder decor. Haarlijnen. Afmeting: H 31 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2092

Lot tin (divers)

Resultaat: 190 EUR

Lot diverse tinnen voorwerpen, 17,5 Kg. 18e - 19e - 20e Eeuw. Zeer interessant. Afmeting: 10 - 30 cm. In goede staat.


Kavel: 7623

Zes 18e eeuwse Chinese kopjes

Resultaat: 800 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kopjes met vlinder/bloemen decor. Met bodemmerk. Enkele minimale chips. Afmeting: H 3,5 x Ø 6,7 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 7307

Lot Chinees porselein (4x)

Resultaat: 400 EUR

Vier delen Chinees Familie Rose porselein. Bestaande uit; Eén schotel met floraal/vogel decor. En drie kopjes met figuren/kostbaarheden en karaktertekens + bodemmerk. Afmeting: 6 - 11,5 cm. In goede s...


Kavel: 7252

Twee Chinese vazen, H 25 cm.

Resultaat: 650 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met floraal decor + vier tekens bodemmerk. Eén vaas chip. Eén vaas restauratie. Afmeting: H 25 cm. In redelijke staat.


Kavel: 7223

Chinese Ducai kom Ø 16,5 cm.

Resultaat: 600 EUR

Chinees porseleinen Ducai kom met draken decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 8,5 x Ø 16,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7125

Chinese pelgrimvaas, H 17 cm.

Resultaat: 3.000 EUR

Chinees porseleinen pelgrimvaas met granaatappel decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.


Kavel: 7090

Twee antieke Chinese schotels Ø 13 - 16 cm.

Resultaat: 275 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen schotels. (1) Familie Rose schotel met spelende figuren/paard in tuin decor. Met bodemmerk. 19e Eeuw. In goede staat. (2) 18e Eeuwse Familie Rose schotel, emaille flor...


Kavel: 7070

Chinese Wucai vaas, H 24 cm.

Resultaat: 150 EUR

Chinees porseleinen Wucai vaas met floraal decor en zes tekens bodemmerk. Met craquelé glazuur. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.