Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese vaas, H 18,5 cm.
Resultaat: 170 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met geisha's/floraal/vogel decor. Vier tekens bodemmerk. Twee keer bovenrand glazuurschade. Afmeting: H 18,5 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse Chinese dekselterrine + onderschotel
Resultaat: 120 EUR

Kleine 18e eeuwse Chinees porseleinen cheng lung dekselterrine met onderschotel. Pagodes in landschap decor. Haarlijn + chip. Afmeting: 7 x 15 x 11,5 cm. In redelijk/goede staat.

Grote 18e eeuwse Chinese schotel Ø 34,5 cm.
Resultaat: 600 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met kostbaarheden/floraal/landschap in coulissen decor. Dunne haarlijn. Afmeting: Ø 34,5 cm. In redelijk/goede staat.

Vier 18e eeuwse Chinese borden Ø 23 cm.
Resultaat: 150 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen queng lung borden met tuin decor. Twee borden goed. Eén bord haarlijn + chip. Eén bord chip. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

Grote 17e - 18e eeuwse Chinese schotel Ø 38,6 cm.
Resultaat: 500 EUR

Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor. Haarscheur. Afmeting: Ø 38,6 cm. In redelijke staat.

Drie-delig Delfts kaststel
Resultaat: 275 EUR

Drie-delig antiek Delfts polychrome fayence kaststel. 19e Eeuw. vooorstellend Stadhouder Willem V en Wilhelmina van Pruisen Met spreuk; 'hieronder rust ik veylig'. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 3...

Groot 28-pas tegeltableau, 1950
Resultaat: 425 EUR

Groot 28-pas Hollands polychrome tegeltableau naar een schilderij van Marinus de Jongere. Delfts of Makkum. Circa 1950. Afmeting: H 52 x B 90 cm. In goede staat.

Antiek Porceleyne Fles tegeltableau, 1900
Resultaat: 500 EUR

Groot antiek Hollands Delfts Porceleyne Fles 12-pas tegeltableau. Naar Salomon Verveer. Circa 1900. Afmeting: H 48 x B 63 cm. In goede staat.

Groot perzisch kleed, 300 x 220 cm.
Resultaat: 325 EUR

Zeer groot Perzisch kleed. Floraal decor. Blauw et cetera. Afmeting: 300 x 220 cm. In goede staat.

4-Laden commode, 1800
Resultaat: 200 EUR

Hollandse eikenhouten empire commode met vier lades en origineel ringbeslag. Circa 1800. Afmeting: 112 x 50 x 100 cm. In goede originele staat.

Twee antieke ijzeren handboeien
Resultaat: 170 EUR

Twee antieke ijzeren handboeien. 19e Eeuw. Afmeting: 29 x 10 x 3 cm. In goede staat.

F. Huysmans, Landarbeiders
Resultaat: 1.000 EUR

F. Huysmans. 1910 - 1994. Belgische School. Landarbeiders. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

Arrah Lee Gaul, Bertram's garden
Resultaat: 600 EUR

Arrah Lee Gaul. 1883 - 1980. Amerikaanse School. Titel: Bertram's garden. Olieverf op linnen. Beschadigingen. Afmeting: H 65 x B 75 cm. In redelijke staat.

Omega horloge megasonic
Resultaat: 200 EUR

Omega horloge, Megasonic 720 Hz. Ronde double kast met goudkleurige plaat voorzien van datumaanduiding. ø 35 mm. Jaren zeventig. Met leren band. Werkend. Duidelijke gebruiksporen.

Gouden manchetknopen
Resultaat: 130 EUR

Geelgouden manchetknopen, 585/000, met een ronde knoop, voorzien van spiraalvormige guilloche bewerking. ø 18 mm. ca 5,0 gram. In goede staat.

Vier odeurflacons
Resultaat: 180 EUR

Lot met 4 dubbele odeurflacons, in diverse kleuren en Boheems kristal. De grote rode geslepen heeft 2 zilveren doppen. In redelijk goede staat. 9-15 cm.

Zilveren koffiepot
Resultaat: 450 EUR

Fraaie zilveren koffiekan, 900/000, rijkelijk versierd met guilloche patroon en graveerwerk met meanderbewerking en cartouches met monogram. Geplaatst op een gezaagde voet met floraal decor. De tuit e...

Grote 18e eeuwse Chinese schotel Ø 44 cm.
Resultaat: 750 EUR

Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met tuin decor. Gerestaureerde randschade. Afmeting: Ø 44 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees Kantonese vaas, H 34,5 cm.
Resultaat: 160 EUR

Chinees porseleinen Kantonese vaas met vogels in tuin decor. Met bodemmerk. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 34,5 cm. In goede staat.

Vier Chinese kopjes
Resultaat: 180 EUR

Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes. Divers. Met bodemmerk. Haarlijn en/of chips. Afmeting: 8 - 9 cm. In redelijke staat.

Chinese vaas H 27 cm.
Resultaat: 1.200 EUR

Chinees porseleinen vaas met blauw floraal/golfen decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Twee Chinese kommen
Resultaat: 180 EUR

Twee Chinese eierschaal porseleinen kommen met floraal/draken decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 12 cm. + Ø 12,7 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 14,8 cm.
Resultaat: 170 EUR

Chinees porseleinen kom met geel glazuur en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6,8 x Ø 14,8 cm. In goede staat.

Antiek Japans Satsuma servies, 1900
Resultaat: 130 EUR

Antiek Japans Satsuma-draken servies met goud decor. Circa 1900. Beschadigingen. Afmeting: 9 - 20 cm. In redelijke staat.

Zes 18e eeuwse Chinese borden Ø 22,5 cm.
Resultaat: 170 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin/landschap decor. Divers. Enkele haarlijnen en/of chips + goed. Afmeting: Ø 23 - 24 cm. cm. In redelijk/goede staat.

Chinese papierrol-houder
Resultaat: 325 EUR

Chinees porseleinen papierrol houder met Familie Rose decor, geisha in tuin. Afmeting: 19,7 x 5,7 x 2 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Chinese vazen met zilveren dop, H 12 cm.
Resultaat: 225 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met zilveren dop. Floraal/landschap decor. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.

Chinese munten dekseldoos
Resultaat: 17.000 EUR

Zeldzame vergulde bronzen Chinese munten dekseldoos met inhoud. Drie-delig. Voorzien van bodemmerk. Floraal + karaktertekens decor. Afmeting: 9 x 20,5 x 15 cm. In goede staat.

Chinees porseleinen wandvaas, H 23 cm.
Resultaat: 700 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose wandvaas met floraal/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Chinese kop + schotels
Resultaat: 190 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met landschap decor. Bodemmerk. Beide koppen chips. Eén schotel goed, andere randschade. Afmeting: 4 x Ø 11 cm. In redelijk/goede staat.

Drie delen 18e eeuws Chinees porselein
Resultaat: 550 EUR

Drie delen 18e eeuws Chinees Kang Xi porselein met peterselie decor. Met bodemmerk. Bestaande uit: twee kopjes (octagonaal) + één kom. Afmeting: 7 x Ø 11 cm. In goede staat.

Twee delen 18e eeuws Delfts fayence
Resultaat: 130 EUR

Twee delen 18e eeuws Delfts Fayence. 1x Grote schotel met chinoiserie decor, gelijmd. 1x Grote kom met floraal/figuur decor, haarscheur + randschade. Afmeting: 35 - 27 cm. In redelijke staat.

Empire halspiegel
Resultaat: 110 EUR

19e Eeuwse halspiegel met strijdwagen. Empire. Lichte beschadiging. Afmeting: H 155 x B 72 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse Drentse kast
Resultaat: 425 EUR

18e Eeuwse Drentse rankenkast met kussens in eikenhout met palissander + schappen + lades. Afmeting: 189 x 190 x 70 cm. In goede staat.

Antieke staande kapstok, 1870
Resultaat: 140 EUR

Antieke Duitse notenhouten Louis Philippe staande kapstok. Circa 1870. Kleine beschadigingen. Afmeting: H 186 cm. In redelijk/goede staat.

Hollands secretaire
Resultaat: 140 EUR

Hollands wortelnoten secretaire in barok-stijl. Mooi binnenwerk. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 100 x 90 x 50 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Duitse boeren broodspinde
Resultaat: 300 EUR

18e Eeuwse Duitse boeren barok spinde (openslaand) met vakverdeling. Geen slot. Afmeting: 97 x 81 x 47 cm. In goede staat.

Antieke Gründerzeit kast, 1880
Resultaat: 250 EUR

Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit kast. Twee-deurs + lade, met origineel beslag en leeuwenkoppen. Circa 1880. Afmeting: 99 x 120 x 69 cm. In goede staat.

18e Eeuws kabinet
Resultaat: 700 EUR

18e Eeuws Hollands gebombeerd wortelnoten barok kabinet met bronzen hoekstukken + bronzen beslag. Lichte fineer + lichtschade. Afmeting: 240 x 190 x 70 cm. In goede staat.

Twee aanstekers, Vietnam
Resultaat: 130 EUR

Twee messing aanstekers. Vietnam. Divers. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 5,5 cm. In goede staat.

Doos met antiek diversen
Resultaat: 35 EUR

Lot diversen. Oud en antiek. Bestaande uit: porselein, tin, keramiek et cetera. Onder andere; China, Japan. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 7 - 40 cm. In goede staat.

Antieke beddepan, 1800
Resultaat: 110 EUR

Antieke beddepan van messing, met floraal decor en messing steel. Circa 1800. Afmeting: L 100 x Ø 34 cm. In goede staat.

Lot 19e eeuws tin (6x)
Resultaat: 80 EUR

Lot 19e eeuws tin. Bestaande uit; drie snotneuzen, twee dekselschalen, één schotel. Afmeting: 17 - 30 cm. In goede staat.

18e Eeuwse theekist
Resultaat: 325 EUR

Buitengewone 18e eeuwse theekist van rozen- en palissanderhout. Met marquetterie en bandintarsia ingelegd. Origineel beslag + mooi koperen binnenwerk met ster. Afmeting: 13 x 20 x 12 cm. In zeer goede...

Evert Pieters, Gemberpot met rozen
Resultaat: 800 EUR

Evert Pieters. 1856 - 1932. Gemberpot met rozen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

Zilveren koffiepot
Resultaat: 300 EUR

Zilveren koffiepot, 830/000, hoog model rijkelijk versierd met gedreven rozen en voluten rand. De kan is geplaatst op 4 gekrulde poten. importeerkeur van Zweden. ca 778 gram. 23x12x24cm. In goede staa...

18e Eeuwse Chinese vleesschotel
Resultaat: 150 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vleesschotel met havengezicht decor. Afmeting: 28,5 x 20,5 cm. In goede staat.

Grote Chinese Familie Verte vaas, H 33,2 cm.
Resultaat: 90 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte vaas met figuren/vleermuis en karaktertekens decor. Afmeting: H 33,2 cm. In goede staat.

19e Eeuwse Japanse Satsuma schotel Ø 21,5 cm.
Resultaat: 150 EUR

Prachtige 19e eeuwse gedetailleerd beschilderde Japanse Satsuma/ kutani schotel met haan/kip/floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 21,5 cm. In goede staat.

Chinese vaaslamp met bronzen montuur, H 49 cm.
Resultaat: 1.100 EUR

Grote Chinese balustervormige vaas met blauw glazuur en bronzen monturen. Karper decor. Vaas heeft geen gat in de vaas voor kabel. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.

Zes 18e eeuwse Chinese borden Ø 22,5 cm.
Resultaat: 300 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Enkele haarlijn en/of chips. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.

17e - 18e Eeuws Chinees Kang Xi bord Ø 21 cm.
Resultaat: 100 EUR

17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met floraal decor. Met bodemmerk. Twee haarlijnen. Afmeting: Ø 21 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese beker, H 19 cm.
Resultaat: 450 EUR

Grote Chinees porseleinen beker met rondom figuren in tuin/waterval decor. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinees porseleinen vleesschotel, 37 x 29,5 cm.
Resultaat: 375 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen queng lung vleesschotel met landschap decor. Afmeting: 37 x 29,5 cm. In goede staat.

Vijf delen 18e eeuws Chinees porselein
Resultaat: 130 EUR

Vijf delen 18e eeuws Chinees porselein. Onder andere cheng lung. Beschadigd en/of haarscheur/chip. Afmeting: 23 - 26 cm. In redelijke staat.

Chinese waterschaal
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen waterschaal met lichtblauw glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: 4 x 12 x 9,5 cm. In goede staat.

Acht 18e eeuwse Chinese schotels Ø 10 - 12 cm.
Resultaat: 425 EUR

Acht 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels. Floraal/landschap decor. Onder andere Kang Xi, zes tekens. Eén schotel gelijmd. Eén schotel chip. Rest goed. Afmeting: Ø 10 - 12 cm.

Vijf delen antiek Chinees porselein
Resultaat: 130 EUR

Vijf delen antiek Chinees porselein. Divers. Bestaande uit: Familie Rose schotel + kopje, schotel gelijmd, kopje chips. Familie Rose pattipan, gelijmd. Dekseldoos, gelijmd. Familie Rose bord. 18e Eeuw...

Chinese kom Ø 23,5 cm.
Resultaat: 650 EUR

Grote Chinees porseleinen kom met figuren in tuin decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 11,5 - Ø 23,5 cm. In goede staat.

Drie Chinese borden Ø 22 -Ø 24 cm.
Resultaat: 375 EUR

Drie Chinees porseleinen borden. Twee queng lung borden, één haarlijn + chips. En één bord met geisha's met parasol/goud decor, verso insecten decor. Afmeting: Ø 22 - Ø 24 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Chinees porselein (6x)
Resultaat: 150 EUR

Zes delen Chinees porselein. Bestaande uit; Twee gemberpotten + vier kommen. 19e Eeuw. Afmeting: 11, 5 - 12,5 cm. In goede staat.

Antieke Japanse Kakiemon schotel Ø 15,2 cm.
Resultaat: 140 EUR

Antiek Japans porseleinen kakiemon schotel met figuren onder parasol decor. Afmeting: Ø 15,2 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Chinese kop + schotels
Resultaat: 150 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen capucijner kop en schotels met landschap/figuur decor. Beide kopjes haarlijnen. Beide schotels, goed. Afmeting: 5,5 - Ø 10,5 cm. In redelijk/goede staat.

Twee 17e - 18e eeuwse Chinese vazen, H 11 - 12,5 cm.
Resultaat: 450 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vazen met floraal decor. Eén bodemmerk. Minimale chips. Afmeting: H 11 - 12,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese tempelleeuwen
Resultaat: 100 EUR

Twee Chinees porseleinen tempelleeuwen met Familie Verte + goud decor. Afmeting: 11,5 - 12,5 cm. In goede staat.

Lot antieke tegels (13x)
Resultaat: 300 EUR

Dertien antieke tegels met leuke voorstellingen. Divers. 17e - 18e Eeuw. Beschadigd. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Twee antieke Delftse vazen, H 30 cm.
Resultaat: 100 EUR

Twee antieke Delftse Porceleyne Fles Fayence knobbel vazen met floraal decor. Circa 1930. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Meissen chocolade-kan, H 23 cm.
Resultaat: 170 EUR

18e Eeuwse Duits porseleinen Meissen chocolade-kan met bronzen montuur en houten handvat. Gelijmd. Onduidelijk gemerkt. Afmeting: H 23 cm. In matige staat.

Bronzen putti, H 23 cm.
Resultaat: 90 EUR

Bronzen dansende putti op marmeren basement. 20e Eeuw. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Piedestal
Resultaat: 100 EUR

19e Eeuwse historisme piedestal van notenhout. Afmeting: H 99 x Ø 25 cm. In goede staat.

Louis Philippe speeltafel, 1870
Resultaat: 170 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten Louis Philippe speeltafel. Circa 1870. Afmeting: 79 x 80 x 80 cm. In goede staat.

Engels linnen-kabinet, 1820
Resultaat: 550 EUR

Vroeg 19e eeuws Engels mahoniehouten linnen-kabinet. Circa 1820. Afmeting: 203 x 121 x 59 cm. In goede ongerestaureerde staat.

Indonesische kamferkist
Resultaat: 120 EUR

Indonesische houtgestoken kamferkist met Chinese voorstelling van figuren/draak en pagodes. 20e Eeuw. Afmeting: 48 x 94 x 50 cm. In goede staat.

18e Eeuws Hollands secretaire, 1760
Resultaat: 250 EUR

18e Eeuws Hollands mahoniehouten Louis Quinze barok secretaire met verguld bronzen beslag en band-intarsia. Afmeting: 104 x 60 x 106 cm. In goede staat.

Franse eethoek, 1870
Resultaat: 250 EUR

19e Eeuwse Franse notenhouten eethoek met velours stoffering. Rozen snijwerk. Neo rococo. Circa 1870. Afmeting: 97 x 47 x 42 cm. / 75 x 130 x 90 cm. In goede staat.

Franse pendule
Resultaat: 500 EUR

19e Eeuwse Franse Oosterse bronzen pendule met putti + halve maan. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Met emaille cartouches. Afmeting: 37 x 13 x 34 cm. In goede staat.

Lot Dinky Toys
Resultaat: 130 EUR

Interessant lot met diverse metalen Dinky Toys. 20e Eeuw. Onder andere; MG Midget 108 (ingesealed). Afmeting: 5 - 10 cm. In goede staat.

Duitse dolk, L 25 cm.
Resultaat: 90 EUR

Duitse dolk. F.D. Wüsthof-Solingen. WO II. RZ. M. 7/19. Spits van dolk ooit gerepareerd. Afmeting: L 25 cm. Verder in goede staat.

Antiek Duits jachtgeweer, L. 119 cm.
Resultaat: 700 EUR

Antiek zeldzaam Duits jachtgeweer met gebogen kolf. Graveringen + schrift 'Jos. Winkler in Augsburg'. Kogelhouder in kolf. Damastloop met goud inleg. Afmeting: L 119 cm. In goede staat.

Drie antieke bajonetten
Resultaat: 200 EUR

Drie antieke bajonetten. 19e - 20e Eeuw. Diverse nummers ingeponst. Afmeting: L 37 - 70 cm. In goede staat.

Antiek dubbelloops jachtgeweer, L 130 cm.
Resultaat: 275 EUR

Antiek Frans dubbelloops jachtgeweer. 'St. Etienne'. Met damastloop + graveringen. Afmeting: L 130 cm. In goede staat.

Antiek dubbelloops jachtgeweer, L 119 cm.
Resultaat: 375 EUR

Prachtig antiek dubbelloops jachtgeweer met jachtgraveringen, damast loop + laadstok. 19e Eeuw. Afmeting: L 119 cm. In goede staat.

19e Eeuwse theestoof
Resultaat: 90 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten theestoof met messing binnenbak. Afmeting: H 41 x Ø 37 cm. In goede staat.

Chinees sieraden kastje
Resultaat: 70 EUR

Chinees hardhouten sieraden kastje met messing beslag en florale snijstukken van jade. Afmeting: 18 x 14 x 11 cm. In goede staat.

Lot Japans/Chinees cloisonné (13x)
Resultaat: 70 EUR

Lot Japans/Chinees cloisonné. 20e Eeuw. Afmeting: 3 - 13 cm. In goede staat.

17e Eeuws wafelijzer
Resultaat: 90 EUR

17e Eeuws gegraveerd Hollands wafelijzer met tekst + floraal decor. Smeedijzer. Afmeting: 80 x 21 x 11 cm. In goede staat.

Antieke haardset, 1900
Resultaat: 50 EUR

Antieke vier-delige Hollandse kopergeslagen haardset van messing. Drie-master decor. Circa 1900. Afmeting: 75 cm. In goede staat.

Design lamp, H 30,5 cm.
Resultaat: 90 EUR

Design lamp uit de 60er - 70er jaren. Teakhout met glas of plexiglas. Ongesigneerd. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.

Twee wandkandelaren, 1900
Resultaat: 130 EUR

Twee klassisistische wandkandelaren van messing met zwanen decor. Circa 1900. Afmeting: 45 cm. In goede staat.

Twee cloisonné kandelaren, H 40 cm.
Resultaat: 225 EUR

Twee 19e eeuwse cloisonné kaarskandelaren gemaakt van twee Meiji vazen. Floraal decor. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Neo renaissance documenten kist, 1880
Resultaat: 130 EUR

19e Eeuwse neo renaissance historisme documentenkist met figuren decor et cetera. Circa 1880. Afmeting: 15 x 23 x 10 cm. In goede staat.

Petzold, Meisjesportret
Resultaat: 60 EUR

Petzold. Circa 1930 - 1950. Duitse School. Meisjesportret. Kleine beschadiging(en). Afmeting: H 30 x B 24 cm. In redelijk/goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met kruisbessen
Resultaat: 100 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met kruisbessen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

H. Bogman Jr., Boerderij
Resultaat: 400 EUR

H.C. Bogman Jr. 1890 - 1975. Zonnige boerderij tussen de bomen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Affandi, Europese vrouw in zomers landschap
Resultaat: 750 EUR

Affandi. 1937. Indonesische School. Europese vrouw in zomers landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 47 cm. In goede staat.

Gouden ring met hartsteen
Resultaat: 1.000 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met groene steen. Ring met een grove zetkast met grillig gevormde poten geplaatst in een hartvorm en bezet met een grillige groene mineraal. De zijkanten van de band zijn ver...