Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Drie 18e eeuwse Chinese kop en schotels 7091
Drie 18e eeuwse Chinese kop en schotels

Resultaat:

250 EUR

Twee Chinese dekselpotten, H 41 cm. 7748
Twee Chinese dekselpotten, H 41 cm.
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Drie Chinese dekselvazen, 17 - 30 cm. 7741
Drie Chinese dekselvazen, 17 - 30 cm.

Resultaat:

70 EUR

Twee Chinese borden Ø 23 cm. 7734
Twee Chinese borden Ø 23 cm.
Startprijs 160 EUR
Verkocht
Twee 18e eeuwse Chinese dekselkommen Ø 14 cm. 7062
Twee 18e eeuwse Chinese dekselkommen Ø 14 cm.

Resultaat:

700 EUR

Twee 18e eeuwse Chinese Familie Rose borden Ø 28,7 cm. 7055
Twee 18e eeuwse Chinese Familie Rose borden Ø 28,7 cm.
Startprijs 700 EUR
Verkocht
18e Eeuws kabinet 4010
18e Eeuws kabinet

Resultaat:

1.500 EUR

A. Potgieter, Mediterraans dorp 1319
A. Potgieter, Mediterraans dorp
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Jaap van Kregten, Twents landschap 1312
Jaap van Kregten, Twents landschap

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 18,5 cm. 7048
Chinese vaas, H 18,5 cm.

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Antieke landkaart 1304
Antieke landkaart

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Chinese kom Ø 15,5 cm. 7698
Chinese kom Ø 15,5 cm.

Resultaat:

40 EUR

Lot Japans Kutani porselein 7691
Lot Japans Kutani porselein
Startprijs 60 EUR
Elf antieke Chinese schotels Ø 10,5 cm. 7041
Elf antieke Chinese schotels Ø 10,5 cm.
Startprijs 100 EUR
Vierkante Chinese dekselvaas 7684
Vierkante Chinese dekselvaas
Startprijs 850 EUR
Wortelnoten vitrinekast 4003
Wortelnoten vitrinekast
Startprijs 500 EUR
Antieke Franse pendule, 1890 3653
Antieke Franse pendule, 1890
Startprijs 80 EUR
V. Fleming, Stilleven naar antiek voorbeeld 1268
V. Fleming, Stilleven naar antiek voorbeeld
Startprijs 120 EUR
A. Potgieter, Impressionistisch riviergezicht 1261
A. Potgieter, Impressionistisch riviergezicht
Startprijs 130 EUR
Verkocht
Chirs Snijders Fecit, Hollands havengezicht met platbodem 1254
Chirs Snijders Fecit, Hollands havengezicht met platbodem

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese waterpot Ø 8 cm. 7648
18e Eeuwse Chinese waterpot Ø 8 cm.

Resultaat:

70 EUR

2x China + 1x theestoof 7641
2x China + 1x theestoof
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Zeldzaam zwaard, L 116 cm. 2738
Zeldzaam zwaard, L 116 cm.

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Antiek cubbelloops jachtgeweer, L 111 cm. 2731
Antiek cubbelloops jachtgeweer, L 111 cm.

Resultaat:

80 EUR