Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Tafel met marqueterie
Startprijs 275 EUR

Empire-stijl bijzettafel. Fijn hout belijmd met messing beslag en florale marqueterie. Stijlmeubel 21e eeuw. Afmeting: H 78 x Ø 55 cm. In goede staat.

Lot zilveren sieraden
Startprijs 80 EUR

Lot zilveren sieraden, 925/000, met een armband en 7 ringen met o.a. turkoois en lapis lazulli. Totaal ca 88 gram. ø 63-69. 19 cm. In redelijk goede staat

Antieke Tibetaanse jade cup met zilverwerk
Resultaat: 500 EUR

Tibetaanse jade theecup met deksel, op zilveren voet. Jadecup geplaatst op een zilveren houder met brede geschulpte rand rijkelijk versierd met floraal gedreven en gegraveerd decor en afbeeldingen va...

Zilveren pennenarmband
Startprijs 35 EUR

Zilveren armband, 800/000, met pennen, deels voorzien van bewerking. Met bakslot en veiligheid. breedte 13 mm. lengte 19,5 cm. ca 25,7 gram. In goede staat

Lot antiek Chinees porselein (5x)
Resultaat: 200 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen Familie Rose kopjes en drie schotels. Figuren in tuin/goud decor. 19e Eeuw. Afmeting: 5 x Ø 11 cm. In goede staat.

Antieke figurengroep
Startprijs 300 EUR

Gesigneerde antieke gietijzeren figurengroep. Kozakken ruiters. Russisch, Kyrillisch. Met bodemmerk. Afmeting: 28 x 22 x 19 cm. In goede staat.

Chinees drakenbord Ø 22,3 cm.
Resultaat: 650 EUR

Chinees porseleinen bord met draak in hemel decor + verso wolken + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,3 cm. In goede staat.

Henk Dekker, Schepen bij havenmonding
Resultaat: 350 EUR

Henk Dekker, 1925. 1897 - 1974. Vele schepen bij havenmonding. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.