Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-  

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
3035 Resultaten
Kavel: 59

2 Zilveren empire specerijenbakjes

Resultaat: 100 EUR

Twee zilveren empire specerijenbakjes, 925/000. Schuitvormig met cannelures en gekrulde grepen. De bakjes zijn geplaatst op een rechthoekige voet. 10x4,5x5cm. MT.: Atkin Bros, Sheffield, jl.:e:1897. t...


Kavel: 5033

Franklin Mint, Bronzen olifant

Resultaat: 80 EUR

Franklin Mint. Bronzen Afrikaanse olifant. Tweede helft 20e eeuw. (1991). Afmeting: 26 x 23 x 10 cm. In goede staat.


Kavel: 48

Zilveren dienblad

Resultaat: 130 EUR

Zilveren cabaret, 84 zolotniks, 875/000, rechthoekig model met aculadevorm. In het midden voorzien van een florale gravure met in het midden een burcht. De cabaret heeft 2 wat gekrulde grepen. 22x14cm...


Kavel: 41

Zilveren brillendoos

Resultaat: 90 EUR

Zilveren brillenkoker, 833/000, ovaal model versierd met graveerwerk en voorzien van een rand met ribbewerking. MT.: onduidelijk, jl.:k: 1869. 13,5x3,7cm. In goede staat.


Kavel: 2749

Antiek koperen adelaar met wapen in lijst

Startprijs 200 EUR

Grote antieke koperen adelaar met wapen in houten lijst. Verso etiket 'Gefertigt im Kriegsgefangenschaft 1914 - 1920. Lager Bando Japan von Obermaat Humpich Kiautschaou (Wilhelmshaven). Afmeting: H 10...


Kavel: 2738

Zeldzaam zwaard, L 116 cm.

Resultaat: 650 EUR

Zeldzaam renaissance zwaard. 16e - 17e Eeuw. Bronzen heft met restvergulding. Figuren/putti/draken decor. Lemet gerestaureerd, was gebroken. Eén restauratie figuur in heft. Afmeting: L 116 cm. In red...


Kavel: 2731

Antiek cubbelloops jachtgeweer, L 111 cm.

Resultaat: 80 EUR

Antiek dubbelloops jachtgeweer met wildvoorstellingen. Aparte loop-structuur/centraal vuur. Oxydatie. Afmeting: L 111 cm. In redelijke staat.


Kavel: 2724

Dubbelloops jachtgeweer

Resultaat: 375 EUR

Dubbelloops jachtgeweer met korte kolf en afgezaagde loop. Eerste helft 19e eeuw. Afmeting: L 42 cm. In goede staat.


Kavel: 2713

Antiek cubbelloops jachtgeweer, L 123 cm.

Resultaat: 190 EUR

Antiek dubbelloops jachtgeweer met damastloop, graveringen + naam 'St. Etienne Manufacture'. Met goud inleg in loop. Breuk in kolf. Afmeting: L 123 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2706

Antiek dubbelloops jachtgeweer, L 119 cm.

Resultaat: 375 EUR

Prachtig antiek dubbelloops jachtgeweer met jachtgraveringen, damast loop + laadstok. 19e Eeuw. Afmeting: L 119 cm. In goede staat.


Kavel: 7316

Twee Chinese Familie Rose cups Ø 6,5 cm.

Startprijs 1.000 EUR

Twee Chinees porseleinen Familie Rose cups met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 6,5 cm. In goede staat.


Kavel: 721

Gouden camee hanger

Startprijs 90 EUR

Geelgouden hanger, 585/000, met schelpcamee. hanger met een ovale geelgouden rand voorzien van een getorste bewerking en voorzien van een ovaal gesneden schelpcamee. Grootte 22x38mm, incl. oog. ca 3,9...


Kavel: 714

Zilver vergulde choker met robijn

Startprijs 50 EUR

Zilveren gold plated choker, 925/000, met robijnen. Choker met een in het midden een sierlijk element, 17x22mm, versierd met 5 robijnen, bevestigd tussen de ketting. Voorzien van bakslot en veilighei...


Kavel: 2106

Twee cloisonné kandelaren, H 40 cm.

Resultaat: 225 EUR

Twee 19e eeuwse cloisonné kaarskandelaren gemaakt van twee Meiji vazen. Floraal decor. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.


Kavel: 2099

Grote tinnen theekan

Startprijs 100 EUR

Grote 19e eeuwse tinnen theekan met vissenkop. Voorzien van bodemmerk. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.


Kavel: 34

Zilveren koffiepot

Resultaat: 300 EUR

Zilveren koffiepot, 830/000, hoog model rijkelijk versierd met gedreven rozen en voluten rand. De kan is geplaatst op 4 gekrulde poten. importeerkeur van Zweden. ca 778 gram. 23x12x24cm. In goede staa...


Kavel: 5021

Houten Heilig figuur, H 55 cm.

Startprijs 125 EUR

19e Eeuws notenhouten Heilig figuur met boek. Frankrijk? Afmeting: H 55 cm. In goede staat.


Kavel: 7305

Chinese vaas, H 23,5 cm.

Resultaat: 500 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met landschap/tekst decor. Minimale schilfer. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7298

Tien oude Chinese munten

Resultaat: 190 EUR

Lot van tien oude Chinese muntstukken. Divers. Afmeting: 2 - 4 cm. In goede staat.


Kavel: 5014

Amerikaanse tinnen plaquette 'Hold up!'

Resultaat: 100 EUR

Amerikaanse tinnen Western figurengroep op houten plaquette. Western Heritage Museum. Titel: Hold Up!. Afmeting: 14 x 55 x 20 cm. In goede staat.


Kavel: 5007

Bronzen panter (naar R. Bugatti)

Startprijs 1.200 EUR

Bronzen panter. Gesigneerd. Naar R. Bugatti. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 19 x 46 x 7 cm. In goede staat.


Kavel: 707

Gouden oorring met diamant

Resultaat: 150 EUR

Gouden creool, 585/000, met diamant. creool met scharnier, half wit en half geelgouden bezet met een rij met briljant geslepen diamanten, 29x ca 0.02 ct. Breedte 1,9 mm. ø28 mm. ca 2,3 gram. In goede ...


Kavel: 23

Zilveren broodmand

Resultaat: 550 EUR

Fraai gezaagde zilveren broodmand, 835/000, ovaal model met parelrand en spijlen- en floraaldecor met vogels. MT.: H.Hooijkaas, Schoonhoven, jl.:U:1955. Op de bodem staat een gravure: Grote prijs der ...


Kavel: 16

Zilveren inktpot

Startprijs 500 EUR

Fraaie zilveren empire inktset, 925/000, voorzien van een gecontourneerd schuitvormige gezaagde houder op 4 pootjes ,met een spijlendecor. In de houder zitten 2 vierkante zilveren houders met daarin v...