53. Juliveiling 2022

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

Gouden hanger tempel
Startprijs 750 EUR

Naar Andy Warhol, Greta Garbo
Startprijs 1.250 EUR

Vergulde rococo-stijl spiegel, H 115 x B 90 cm.
Startprijs 400 EUR

Roy Lichtenstein, Vrouw in interieur
Resultaat: 300 EUR

4-Rijig parel collier
Startprijs 700 EUR

Chinese vaas, H 26 cm.
Startprijs 500 EUR

Wim Bos, Hollandse platbodems op zee
Startprijs 40 EUR

Twee 18e eeuwse Chinese kop + schotels
Resultaat: 150 EUR