Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot zilveren lepels, 7x
Resultaat: 40 EUR

Lot met zeven zilveren lepels, 2 roomlepels, één met een bak in schelpvorm en een gekrulde steel met griffioen en één roomlepel met ronde bak en een steel met een randje met bandwerk, drie suikerschep...

18e Eeuwse eiken kist
Resultaat: 100 EUR

Kleine 18e eeuwse Hollandse dekenkist van eikenhout met panelen + origineel beslag. Afmeting: 69 x 116 x 59 cm. In goede staat.

Antieke lessenaar, 1920
Startprijs 150 EUR

Antieke schrijfpult/leraarpult (lessenaar) van eikenhout. Circa 1920. Afmeting: 123 x 129 x 69 cm. In zeer goede staat.

Oude Chinese Yixing trekpot
Startprijs 150 EUR

Oude Chinese Yixing trekpot met boeddha. Met bodemmerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 8 x 14,5 x 8 cm. In goede staat.

Chinese Meiping vaas, H 34 cm.
Startprijs 450 EUR

Grote Chinees porseleinen Meiping vaas met blauw glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.

Kees de Waal, Vrouw met teksten
Startprijs 50 EUR

Kees de Waal. 1922 - . Titel: Diary. Vrouw met teksten. Aquarel op papier. Afmeting: H 52 x B 69 cm. In goede staat.

Chinese Kanton petroleumlamp, H 52 cm.
Resultaat: 250 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose petroleumlamp met vergulde messing monturen. Figuren/kostbaarheden decor. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.

Chinese lampenvoet, H 35 cm.
Startprijs 100 EUR

Chinees porseleinen lampenvoet met bloesemboom/zwaluw decor. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Antieke eiken wandkast, 1900
Startprijs 80 EUR

Antieke eikenhouten Jugendstil wandkast met koperen beslag. Circa 1900. Afmeting: 65 x 51 x 26 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Chinese kommen Ø 23 - 27 cm.
Resultaat: 300 EUR

Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen. Familie Rose. Haarlijnen + gelijmd. Afmeting: Ø 23 - 27 cm. In redelijke staat.

Trümper, Portret 17e eeuw (naar Frans Hals)
Startprijs 50 EUR

Trümper. Tweede helft 20e eeuw. Portret 17e eeuw, naar Frans Hals. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 55 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose tazza Ø 14,3 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose tazza met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 8,2 x Ø 14,3 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Drentse kast
Resultaat: 425 EUR

18e Eeuwse Drentse rankenkast met kussens in eikenhout met palissander + schappen + lades. Afmeting: 189 x 190 x 70 cm. In goede staat.

Eiken spinde, 1800
Startprijs 300 EUR

Kleine Noord-Duitse 2-deurs eikenhouten spinde op sledepoten. Barok. Circa 1800. Afmeting: 169 x 165 x 65 cm. In zeer goede staat.

Lot China
Startprijs 225 EUR

Lot China. Bestaande uit twee delen jade (amulet + schijf) en vijf Chinese muntstukken. Afmeting: 4 - 7 cm. In goede staat.

Twee antieke Japanse wierookbranders
Startprijs 130 EUR

Twee antieke 19e eeuwse Japanse wierookbranders van brons. Met foo-honden en vogels. Deksel mist. Afmeting: 30 - 42 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse Duitse tafel met lade
Startprijs 250 EUR

18e Eeuwse Duitse eikenhouten barok tafel met lade en schuifbaar blad. Afmeting: 80 x 100 x 80 cm. In goede staat.

Chinese penselenpot Ø 18 cm.
Resultaat: 1.200 EUR

Grote Chinees porseleinen penselenpot met rondom hoogwaardigheidsbekleders in tuin decor. Afmeting: H 17,5 x Ø 18 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Italiaans landschap
Startprijs 35 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Italiaans landschap. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 31 x B 21 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinees porseleinen vleesschotel, 37 x 29,5 cm.
Resultaat: 375 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen queng lung vleesschotel met landschap decor. Afmeting: 37 x 29,5 cm. In goede staat.

Boheemse flacon met zilver
Resultaat: 30 EUR

Odeurflacon met zilveren dop, 833/000. Flacon uit Boheems glas met floraal decor, voorzien van een zilveren kraag en dop met graveerwerk. Gaatje in dop bij scharnier. 11 cm. Verder in goede staat.

Chinese kom op console Ø 15,5 cm.
Resultaat: 280 EUR

Oker-gele Chinees porseleinen drakenkom met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15,5 cm. In goede staat.

Antieke Franse dekseldoos, 1880
Resultaat: 60 EUR

Antieke Franse neo renaissance dekseldoos met narren op deksel + hoorn des overvloeds. Circa 1880. Afmeting: 20 x 22 x 13 cm. In goede staat.

Chinese Meiping drakenvaas, H 21 cm.
Resultaat: 750 EUR

Chinees porseleinen Meiping drakenvaas met twee draken en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Beugeltas met zilverwerk
Resultaat: 60 EUR

Tas met zilveren beugel, 833/000, gecontourneerd met bloemdecor en voorzien van een ketting. Aan de beugel zit een geborduurde tas. 10 cm. In goede staat.

Gouden horloge
Resultaat: 1.600 EUR

Geelgouden dameshorloge, 585/000, met diamant. Horloge Prestige Quartz, met een rechthoekige kast aan de boven- en onderzijde bezet met in totaal 16 singlecut geslepen diamanten. Het horloge is voorzi...

Dubbelgebogen commode
Resultaat: 130 EUR

Hollandse dubbelgebogen eiken commode in barok-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 73 x 97 x 50 cm. In goede staat.

Antieke Franse cassolette, H 43 cm.
Resultaat: 80 EUR

Grote antieke Franse cassolette van marmer, met brons en ramskoppen. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.

Twee bronzen tafellampen, H 61 cm.
Resultaat: 240 EUR

Twee grote bronzen tafellampen met kariatiden en kristal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.

Drie 18e eeuwse Chinese vazen, H 22 - 25 cm.
Resultaat: 300 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen. Beschadigd. Afmeting: H 22 - 25 cm. In matige staat.

Gouden hanger tempel
Startprijs 750 EUR

Bijzondere geelgouden hanger, 750/000, in de vorm van een tempel. Grote hanger in de vorm van een tempel versierd met filigrain en met 2 rode stenen en 2 blauwe stenen, beschadigd. Grootte 20x37mm, in...

Franse kaarskandelaar, H 62 cm.
Resultaat: 100 EUR

Grote 19e eeuwse Franse vergulde bronzen kaarskandelaar met leeuwenpoten en gezichten. Circa 1860. Later geëlektrificeerd. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.

Lot China/Japan
Resultaat: 60 EUR

Drie delen China/Japan. 1. Trekpot van natuursteen. 2. Cloisonné trekpot met floraal decor. 3. Chinees potje met floraal decor. Afmeting: 6,5 - 13 cm.

Tafel met marqueterie
Startprijs 275 EUR

Empire-stijl bijzettafel. Fijn hout belijmd met messing beslag en florale marqueterie. Stijlmeubel 21e eeuw. Afmeting: H 78 x Ø 55 cm. In goede staat.

Antieke schrijfkist
Resultaat: 100 EUR

Grote antieke 19e eeuwse palissanderhouten schrijfkist met koper-inleg en vilt binnenin. Slijtage. Afmeting: 17 x 50 x 26 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek marmeren lampvoet, H 52 cm.
Startprijs 100 EUR

Antieke olielampvoet van marmer. Circa 1900. Later geëlektrificeerd. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.

4-Rijig parel collier
Startprijs 700 EUR

Parelcollier met gouden streeksluiting, 585/000. Een collier met 4 rijen roze zoetwaterparels, wat cilindervormig, 8x5mm, bevestigd aan een antiek streekslot versierd met filigrain knopjes, gouden orn...

Chinese vaas, H 26 cm.
Startprijs 500 EUR

Chinees porseleinen vaas met Chinese godheid/vleermuis decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 29,5 cm.
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen vaas met blauw glazuur en geritste gouden tekst. Met signatuur. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.

Gouden wapenring
Resultaat: 250 EUR

Geelgouden zegelring, 585/000, met een blauw lagensteen. Ring met een ovale blauwlagen steen voorzien van een dameswapen. breedte ring 12 mm. ca 4,4 gram. ø 54 In goede staat

Gouden ring met oud diamant
Startprijs 200 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met oud diamant. Ring met een markiesvormige kop versierd met een gestorste rand, met een ovaal zilveren element bezet met roos geslepen diamanten. De ring is voorzien van ee...

Antieke figurengroep
Startprijs 300 EUR

Gesigneerde antieke gietijzeren figurengroep. Kozakken ruiters. Russisch, Kyrillisch. Met bodemmerk. Afmeting: 28 x 22 x 19 cm. In goede staat.

Nepalese Thangka, 61 x 43 cm.
Startprijs 500 EUR

Prachtige oude Nepalese Thangka met levenrad, in zeer fijn geschilderde uitvoering + tekst. Afmeting: H 61 x B 43 cm. In goede staat.

Chinese vaas met groen glazuur, H 8 x Ø 9,5 cm.
Resultaat: 30 EUR

Chinees porseleinen vaas met groen glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 9,5 cm. In goede staat.

Gouden armband met muntjes
Startprijs 250 EUR

Geelgouden armband, 585/000, met muntjes. Armband met singapore schakel voorzien van 5 kleine muntjes met filigrain bewerking. Voorzien van een haaksluiting. 20 cm. breedte 2,4-11mm. ca 3,7 gram.

Lot kostuum sieraden
Resultaat: 150 EUR

Lot kostuumsieraden met 15 broches in diverse modellen rijkelijk versierd met stenen. In goede staat

Chinese rijstwijn kan, H 13 cm.
Startprijs 150 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen rijstwijn kan met floraal/vleermuis decor. Tuit gerestaureerd. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.

2 Zilveren ring en oorhangers
Startprijs 60 EUR

Twee zilveren ringen en een hanger, 925/000, met kleurstenen. Twee ringen met peridoot en amethist. De oorhangers met peridoot, amethist en citrien. ø 54/56, Totaal ca 17,8 gram. Nieuw.

Gouden oorhaken granaat
Startprijs 180 EUR

Geelgouden oorhaken, 585/000, met granaat. Oorhaken met daaraan een ovaal gecontourneerde zetkast versierd met graveerwerk en in het midden bezet met een gefacetteerde granaat. Grootte oorhaak 25x13,5...

Chinees celadon bord Ø 20,3 cm.
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen celadon bord met dikke onderrand. Grijs/groen glazuur. Afmeting: H 4 x Ø 20,3 cm. In goede staat.

Gouden choker met diamant
Startprijs 200 EUR

Geelgouden choker, 585/000, met diamant. Fijn gourmetcollier met in het midden een zeskantig opengewerkt element en met 2 diamanten met een oud slijpsel. breedte 2-25 mm. ca 4,3 gram. lengte 52 cm. Kl...

Antiek Japans Satsuma servies
Resultaat: 400 EUR

Antiek Japans Satsuma theeservies van keramiek. Met figuren/draken/goud decor. Met bodemmerk. Bestaande uit: Theepot, melk+suikerpot, tien koppen en schotels. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmetin...

Zilveren heren horloge
Startprijs 220 EUR

Zilveren zakhorloge, 800/000, met witte wijzerplaat en rosé elementen op de kast en voorzien van een voorstelling op de achterzijde. Aan het horloge zit een horlogeketting gemaakt uit haar met geelgou...

Johan Heesen, Boerderij met boerin en kippen
Resultaat: 70 EUR

Johan Heesen. Circa 1920. Boerderij met boerin en kippen. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 60 x B 75 cm. In goede staat.

Gouden ring met turkoois
Resultaat: 150 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met turkoois. Ring met een opengewerkte bewerkte florale kop bezet met een klein turkoois kraaltje, ø 2,5mm. breedte kop 11 mm. ø 53. ca 3,7 gram. In goede staat

Twee delen antiek plateel, 1910
Startprijs 40 EUR

Twee delen antiek Hollands plateel. (1) Grote schaal met pauwen, Holland Liberty, minimale chip, afmeting: 11 x Ø 23,5 cm. (2) Oorvaas, één oor gelijmd, afmeting: 16 cm. In redelijke staat.