Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Juliveiling 2022 Ater-Sales: LET OP: GESLOTEN 29 JULI -14 AUG.

AD-  

Nu te koop in de naverkoop

Naverkoop | Standaard veiling
3035 Resultaten
Kavel: 7771

Vier delen Imari porselein

Resultaat: 60 EUR

Vier delen 19e eeuws Imari porselein. Bestaande uit: kraagvaas, vaas met tuin decor, schotel en een bord met floraal decor. Afmeting: 15 - 29 cm. In goede staat.


Kavel: 7770

Vier oude + antieke bronzen schalen

Startprijs 90 EUR

Vier oude en antieke Chinese + Oosterse bronzen schalen met bewerking. Afmeting: 12 - 24 cm. In goede staat.


Kavel: 7769

Twee grote Chinese Familie Rose dekselvazen, H 56 cm.

Startprijs 1.200 EUR

Twee grote fijn gedecoreerde Chinees porseleinen Familie Rose dekselvazen in balustervorm, met paradijsvogels in perzikbomen/floraal decor. Met foo-hond op deksel. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.


Kavel: 7768

Chinese kom Ø 16,4 cm.

Resultaat: 375 EUR

Grote Chinees porseleinen kom met foo-honden, karaktertekens en floraal decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 16,4 cm. In goede staat.


Kavel: 7767

Antiek Oosters figuur, H 21 cm.

Startprijs 150 EUR

Antiek Oosters bronzen figuur, zittende op een lotusbloem. 19e Eeuw. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.


Kavel: 7766

Grote 18e eeuwse Chinese schotel Ø 44 cm.

Resultaat: 750 EUR

Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met tuin decor. Gerestaureerde randschade. Afmeting: Ø 44 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 7765

Twee Japanse Kutani vazen, H 23,5 cm.

Startprijs 80 EUR

Twee antieke Japans porseleinen Kutani knobbelvazen. Floraal/goud decor. Bodemmerk. Eén bovenrand heeft schade. Afmeting: H 23,5 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 7764

Twee Chinese/Kantonese gemberpotten Ø 11 cm.

Startprijs 50 EUR

Twee Chinees porseleinen Kantonese gemberpotten met krijger decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 13 x Ø 11 cm. In goede staat.


Kavel: 7763

Antieke Chinese Satsuma dekselpot, H 58 cm.

Resultaat: 450 EUR

Zeer grote antieke Chinees porseleinen Satsuma dekselpot. Met zotjes, hoogwaardigheidsbekleder, keizer en goud decor. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.


Kavel: 7762

Twee Japanse Imari schotels Ø 37 cm.

Resultaat: 80 EUR

Twee grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen sierschotels. Floraal decor. Afmeting: Ø 37 cm. In goede staat.


Kavel: 7761

Twee grote Kutani pijpvazen, H 24,5 cm.

Startprijs 60 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse porseleinen pijpvazen. Eén vaas haarlijn. Afmeting: H 24,5 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 7760

Drie Japanse Imari dekselvazen, H 31 cm.

Startprijs 160 EUR

Drie 19e eeuwse Japans Imari porseleinen dekselvazen. Floraal decor. Restauraties. Afmeting: H 31 cm. In redelijke staat.


Kavel: 7759

6x Antiek porselein (divers)

Resultaat: 45 EUR

Zes delen antiek porselein. Divers. 19e Eeuw. Bestaande uit: Eén octagonaal kopje met geisha's, goed. En vier schotels, divers, drie met randschade. Bodemmerken. Afmeting: 11,5 - 13,5 cm. In redelijk/...


Kavel: 7758

18e Eeuwse Chinese trekpot

Startprijs 225 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met steur/baars decor. Glazuurschade handvat + tuit. Afmeting: 13 x 15 x 9 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 7757

Chinese Yixing trekpot

Startprijs 300 EUR

Chinese Yixing trekpot met karaktertekens, geritst. Met bodemmerk. Afmeting: 12 x 18 x Ø 11 cm. In goede staat.


Kavel: 7756

17e - 18e Eeuwse Kang Xi schenkkan

Startprijs 600 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schenkkan met zilveren monturen + floraal decor. Handvat gerestaureerd. Afmeting: H 16,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7755

Lot Chinees porselein ( 7x)

Resultaat: 140 EUR

Zeven delen 18e - 19e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Familie Rose sauskom met floraal decor, haarlijn. Drie borden met landschap/pagode decor, goed. Familie Rose bord met floraal decor, chip....


Kavel: 7754

Grote Chinese vaas, H 87 cm.

Startprijs 350 EUR

Grote decoratieve Chinees porseleinen vaas met figuren/floraal decor. 21e Eeuw. Afmeting: H 87 cm. In goede staat.


Kavel: 7753

Antiek Japans Satsuma servies

Resultaat: 400 EUR

Antiek Japans Satsuma theeservies van keramiek. Met figuren/draken/goud decor. Met bodemmerk. Bestaande uit: Theepot, melk+suikerpot, tien koppen en schotels. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmetin...


Kavel: 7752

Chinees Kantonese vaas, H 34,5 cm.

Resultaat: 160 EUR

Chinees porseleinen Kantonese vaas met vogels in tuin decor. Met bodemmerk. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 34,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7751

2x China/Mao Tse Tung

Startprijs 40 EUR

Twee delen China. Mao Tse Tung. Quotations from chairman + vier spelden Mao Tse Tung. Afmeting: 2,5 - 13 cm. In goede staat.


Kavel: 7750

Lot 18e eeuwse Chinese schalen (8x)

Startprijs 80 EUR

Lot van acht stuks 18e eeuwse Chinees porseleinen schalen met landschap/floraal decor. Minimale chips. Afmeting: 6,5 - 8,5 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 7749

Drie 18e eeuwse Chinese borden, Ø 4 - 7 cm.

Resultaat: 100 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Imari + Queng Lung. Met landschap/floraal/goud decor. Twee chips. Afmeting: Ø 4 - 7 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 7748

Twee Chinese dekselpotten, H 41 cm.

Startprijs 150 EUR

Twee grote handbeschilderde Chinees porseleinen dekselpotten met vogel/vlinder/tuin decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.