Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Drie 18e eeuwse Chinese borden, Ø 4 - 7 cm.
Resultaat: 100 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Imari + Queng Lung. Met landschap/floraal/goud decor. Twee chips. Afmeting: Ø 4 - 7 cm. In redelijk/goede staat.

Lot 18e eeuwse Chinese schalen (8x)
Startprijs 80 EUR

Lot van acht stuks 18e eeuwse Chinees porseleinen schalen met landschap/floraal decor. Minimale chips. Afmeting: 6,5 - 8,5 cm. In redelijk/goede staat.

2x China/Mao Tse Tung
Startprijs 40 EUR

Twee delen China. Mao Tse Tung. Quotations from chairman + vier spelden Mao Tse Tung. Afmeting: 2,5 - 13 cm. In goede staat.

Chinees Kantonese vaas, H 34,5 cm.
Resultaat: 160 EUR

Chinees porseleinen Kantonese vaas met vogels in tuin decor. Met bodemmerk. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 34,5 cm. In goede staat.

Antiek Japans Satsuma servies
Resultaat: 400 EUR

Antiek Japans Satsuma theeservies van keramiek. Met figuren/draken/goud decor. Met bodemmerk. Bestaande uit: Theepot, melk+suikerpot, tien koppen en schotels. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmetin...

Grote Chinese vaas, H 87 cm.
Startprijs 350 EUR

Grote decoratieve Chinees porseleinen vaas met figuren/floraal decor. 21e Eeuw. Afmeting: H 87 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein ( 7x)
Resultaat: 140 EUR

Zeven delen 18e - 19e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Familie Rose sauskom met floraal decor, haarlijn. Drie borden met landschap/pagode decor, goed. Familie Rose bord met floraal decor, chip....

17e - 18e Eeuwse Kang Xi schenkkan
Startprijs 600 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schenkkan met zilveren monturen + floraal decor. Handvat gerestaureerd. Afmeting: H 16,5 cm. In goede staat.

Chinese Yixing trekpot
Startprijs 300 EUR

Chinese Yixing trekpot met karaktertekens, geritst. Met bodemmerk. Afmeting: 12 x 18 x Ø 11 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese trekpot
Startprijs 225 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met steur/baars decor. Glazuurschade handvat + tuit. Afmeting: 13 x 15 x 9 cm. In redelijk/goede staat.

6x Antiek porselein (divers)
Resultaat: 45 EUR

Zes delen antiek porselein. Divers. 19e Eeuw. Bestaande uit: Eén octagonaal kopje met geisha's, goed. En vier schotels, divers, drie met randschade. Bodemmerken. Afmeting: 11,5 - 13,5 cm. In redelijk/...

Drie Japanse Imari dekselvazen, H 31 cm.
Startprijs 160 EUR

Drie 19e eeuwse Japans Imari porseleinen dekselvazen. Floraal decor. Restauraties. Afmeting: H 31 cm. In redelijke staat.

Twee grote Kutani pijpvazen, H 24,5 cm.
Startprijs 60 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse porseleinen pijpvazen. Eén vaas haarlijn. Afmeting: H 24,5 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Japanse Imari schotels Ø 37 cm.
Resultaat: 80 EUR

Twee grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen sierschotels. Floraal decor. Afmeting: Ø 37 cm. In goede staat.

Antieke Chinese Satsuma dekselpot, H 58 cm.
Resultaat: 450 EUR

Zeer grote antieke Chinees porseleinen Satsuma dekselpot. Met zotjes, hoogwaardigheidsbekleder, keizer en goud decor. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.

Twee Chinese/Kantonese gemberpotten Ø 11 cm.
Startprijs 50 EUR

Twee Chinees porseleinen Kantonese gemberpotten met krijger decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 13 x Ø 11 cm. In goede staat.

Twee Japanse Kutani vazen, H 23,5 cm.
Startprijs 80 EUR

Twee antieke Japans porseleinen Kutani knobbelvazen. Floraal/goud decor. Bodemmerk. Eén bovenrand heeft schade. Afmeting: H 23,5 cm. In redelijk/goede staat.

Grote 18e eeuwse Chinese schotel Ø 44 cm.
Resultaat: 750 EUR

Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met tuin decor. Gerestaureerde randschade. Afmeting: Ø 44 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek Oosters figuur, H 21 cm.
Startprijs 150 EUR

Antiek Oosters bronzen figuur, zittende op een lotusbloem. 19e Eeuw. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 16,4 cm.
Resultaat: 375 EUR

Grote Chinees porseleinen kom met foo-honden, karaktertekens en floraal decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 16,4 cm. In goede staat.

Twee grote Chinese Familie Rose dekselvazen, H 56 cm.
Startprijs 1.200 EUR

Twee grote fijn gedecoreerde Chinees porseleinen Familie Rose dekselvazen in balustervorm, met paradijsvogels in perzikbomen/floraal decor. Met foo-hond op deksel. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose vaas, H 30,5 cm.
Resultaat: 70 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen Familie Rose vaas met tuin/vlinder/paradijsvogel decor. 19e Eeuw. Bovenkant gelijmd. Afmeting: H 30,5 cm. In redelijke staat.

Chinese brushpot, H 12 x Ø 10,5 cm.
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose brushpot met pioenroos decor. Met dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 12 x Ø 10,5 cm. In goede staat.