Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-  

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
3035 Resultaten
Kavel: 7098

2x 18e eeuws Chinees Imari

Startprijs 120 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen kop en schotels. Floraal/goud decor. Eén kopje haarlijn. Eén kopje goed. Eén schotel minimale schilfers. Eén kopje goed. Afmeting: 5 - 12 cm. In redelijk/goed...


Kavel: 7091

Drie 18e eeuwse Chinese kop en schotels

Resultaat: 250 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met floraal decor. Twee schotels minimale chips. Kopjes goed. Afmeting: 5,5 - Ø 13,5 cm. In goede staat.


Kavel: 4507

Twee antieke Perzische kleden

Resultaat: 50 EUR

Twee antieke Perzische kleden. 1x Klein, Shiraz, beschadigd. 1x Zwart/blauw/groen/creme. Afmeting: 125 x 80 cm. / 132 x 109 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 4500

Antiek Afghaans Perzisch wandkleed, 135 x 171 cm.

Resultaat: 130 EUR

Antiek Afghaans Perzisch handgeknoopt wandkleed met franjes. Afmeting: 135 x 171 cm. In goede staat.


Kavel: 7062

Twee 18e eeuwse Chinese dekselkommen Ø 14 cm.

Resultaat: 700 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekselkommen met floraal/goud decor. Eén kom goed, één kom haarlijn in kom + deksel. Afmeting: 10 x Ø 14 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 148

Bijbel met zilverwerk

Startprijs 180 EUR

Bijbel, het nieuwe testament, met lederen kaft en dubbele zilveren sloten, 833/000. Bijbel met gecontourneerde sloten met gezaagd decor en versierd met graveerwerk. MT.: A.J.Nobel, Schoonhoven, jl.:X:...


Kavel: 141

Zilveren naaldenkoker

Resultaat: 35 EUR

Zilveren naaldenkoker, 833/000, zeskantig model versierd met graveerwerk. 1,0x1,0x10 cm. ca 15 gram. In goede staat.


Kavel: 4240

Oude eiken tafel, 1910

Resultaat: 40 EUR

Ovale eikenhouten Jugendstil tafel met etagere. Circa 1910. Afmeting: 77 x 87 x 55 cm. In goede staat.


Kavel: 7055

Twee 18e eeuwse Chinese Familie Rose borden Ø 28,7 cm.

Startprijs 700 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal/paradijsvogel/goud decor. Chips. Afmeting: Ø 28,7 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 134

2 Zilveren bonbonschalen

Resultaat: 200 EUR

Stel zilveren bonbonschalen, 833/000, op een ovale ring met filetrand, voorzien van een ovaal gevormde schaal met gezaagd floraal patroon en 2 grepen gemaakt uit voluten. 17x10x6cm. Totaal ca 200 gram...


Kavel: 7048

Chinese vaas, H 18,5 cm.

Resultaat: 170 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met geisha's/floraal/vogel decor. Vier tekens bodemmerk. Twee keer bovenrand glazuurschade. Afmeting: H 18,5 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 7041

Elf antieke Chinese schotels Ø 10,5 cm.

Startprijs 100 EUR

Elf antieke Chinese Familie Rose schotels. Floraal/goud decor. Afmeting: Ø 10,5 cm. In goede staat.


Kavel: 4211

18e Eeuwse gestoken kist

Startprijs 80 EUR

18e Eeuwse eikenhouten gestoken kist. Ongerestaureerd. Slot + scharnieren missen. Afmeting: 90 x 65 x 121 cm. In redelijke staat.


Kavel: 4204

Spiegel, H 93 x B 51 cm.

Resultaat: 100 EUR

Decoratieve vergulde spiegel met albast plaquettes. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 93 x B 51 cm. In goede staat.


Kavel: 2081

Majolica hangpetroleumlamp

Startprijs 80 EUR

Antieke majolica hangpetroleumlamp. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: 60 x Ø 40 cm. In goede staat.


Kavel: 4197

Kersenhouten dressoir

Startprijs 280 EUR

Duits kersenhouten dressoir met bandintarsia. Biedermeier-stijl. Gepolitoerd. Circa 1920. Afmeting: 80 x 128 x 53 cm. In goede staat.


Kavel: 7012

18e Eeuwse Chinese theebus met zilveren dop, H 13 cm.

Resultaat: 225 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi theebus met zilveren dop. Floraal decor. Chips. Bodemmerk. Afmeting: H 13 cm. In redelijke staat.


Kavel: 7005

Chinese Kang Xi schotel Ø 35 cm.

Resultaat: 1.900 EUR

Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: Ø 35 cm. Haarlijn + chips. In redelijke staat.


Kavel: 2074

Twee Russische lakwerkdozen

Startprijs 50 EUR

Twee oude Russische lakwerk doosjes. Handbeschilderd. Figuren decor. Gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7 - 14 cm. In goede staat.


Kavel: 4190

Antieke sokkel tafel

Resultaat: 90 EUR

Antieke eikenhouten sokkel tafel met Queen Anne poten. Circa 1920. Afmeting: 79 x 32 x 32 cm. In goede staat.


Kavel: 2067

Antiek reissecretaire

Startprijs 150 EUR

19e Eeuws tropisch houten koloniaal reissecretaire, met geheime lades + schrijfblad, inclusief sleutel. Afmeting: 16 x 24 x 42 cm. In goede staat.


Kavel: 6249

Lot Engels Wedgwood

Resultaat: 40 EUR

Lot Engels Wedgwood. Keramiek. Tweede helft 20e eeuw. Onder andere; Lamp, kop + schotels, schalen et cetera. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 8 - 42 cm. In goede staat.


Kavel: 2738

Zeldzaam zwaard, L 116 cm.

Resultaat: 650 EUR

Zeldzaam renaissance zwaard. 16e - 17e Eeuw. Bronzen heft met restvergulding. Figuren/putti/draken decor. Lemet gerestaureerd, was gebroken. Eén restauratie figuur in heft. Afmeting: L 116 cm. In red...


Kavel: 2731

Antiek cubbelloops jachtgeweer, L 111 cm.

Resultaat: 80 EUR

Antiek dubbelloops jachtgeweer met wildvoorstellingen. Aparte loop-structuur/centraal vuur. Oxydatie. Afmeting: L 111 cm. In redelijke staat.