Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Houtman, Winters landschap 1172
Houtman, Winters landschap

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Chinese vazen, H 11 - 12 cm. 7068
Twee 18e eeuwse Chinese vazen, H 11 - 12 cm.

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Chinese kommen Ø 23 - 27 cm. 7621
Twee 18e eeuwse Chinese kommen Ø 23 - 27 cm.

Resultaat:

300 EUR

Antieke Franse pendule, 1880 3613
Antieke Franse pendule, 1880
Startprijs 40 EUR
Gouden oorhaken granaat 634
Gouden oorhaken granaat
Startprijs 180 EUR
Agnes v.d. Brandeler, Schaal met fruit 1189
Agnes v.d. Brandeler, Schaal met fruit
Startprijs 80 EUR
H. Schallenberg, Poldergezicht met boerenhuis 1206
H. Schallenberg, Poldergezicht met boerenhuis
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Twee 17e eeuwse Chinese borden Ø 13,7 cm. 7085
Twee 17e eeuwse Chinese borden Ø 13,7 cm.

Resultaat:

500 EUR