Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Vier Chinese/Kantonese vazen, H 34 - 36 cm. 7355
Vier Chinese/Kantonese vazen, H 34 - 36 cm.

Resultaat:

225 EUR

Chinese bloempot Ø 22,2 cm. 7348
Chinese bloempot Ø 22,2 cm.
Startprijs 1.200 EUR
Verkocht
Lot zilveren sieraden 771
Lot zilveren sieraden

Resultaat:

50 EUR

Zilveren geboortelepel 91
Zilveren geboortelepel
Startprijs 120 EUR
Chinese Meiping vaas, H 22,5 cm. 7341
Chinese Meiping vaas, H 22,5 cm.
Startprijs 1.200 EUR
Zilveren spang met hanger 764
Zilveren spang met hanger
Startprijs 35 EUR
Bowlpot met zilveren knop 84
Bowlpot met zilveren knop
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Raymond Weil horloge Gloria 757
Raymond Weil horloge Gloria

Resultaat:

60 EUR

Twee religieuze houten figuren 5047
Twee religieuze houten figuren
Startprijs 60 EUR
Bronzen sculptuur 5040
Bronzen sculptuur
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Franklin Mint, Bronzen olifant 5033
Franklin Mint, Bronzen olifant

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Zilveren dienblad 48
Zilveren dienblad

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 23,5 cm. 7305
Chinese vaas, H 23,5 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Zilveren brillendoos 41
Zilveren brillendoos

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Twee antieke vijzels 2131
Twee antieke vijzels

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Zilveren koffiepot 34
Zilveren koffiepot

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Tien oude Chinese munten 7298
Tien oude Chinese munten

Resultaat:

190 EUR

Empire-stijl lamp, H 58 cm. 2124
Empire-stijl lamp, H 58 cm.
Startprijs 50 EUR
Antieke hanglamp, 1900 2117
Antieke hanglamp, 1900
Startprijs 300 EUR
Gouden camee hanger 721
Gouden camee hanger
Startprijs 90 EUR
Zilver vergulde choker met robijn 714
Zilver vergulde choker met robijn
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Gouden oorring met diamant 707
Gouden oorring met diamant

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Zeldzaam zwaard, L 116 cm. 2738
Zeldzaam zwaard, L 116 cm.

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Antiek cubbelloops jachtgeweer, L 111 cm. 2731
Antiek cubbelloops jachtgeweer, L 111 cm.

Resultaat:

80 EUR