Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Chirs Snijders Fecit, Hollands havengezicht met platbodem 1254
Chirs Snijders Fecit, Hollands havengezicht met platbodem

Resultaat:

50 EUR

18e Eeuwse gestoken kist 4211
18e Eeuwse gestoken kist
Startprijs 80 EUR
Twee Duitse theebussen 6213
Twee Duitse theebussen
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Chinese kom Ø 15,5 cm. 7698
Chinese kom Ø 15,5 cm.

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Spiegel, H 93 x B 51 cm. 4204
Spiegel, H 93 x B 51 cm.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Herend schaal Ø 24 cm. 6206
Herend schaal Ø 24 cm.

Resultaat:

60 EUR

Lot Japans Kutani porselein 7691
Lot Japans Kutani porselein
Startprijs 60 EUR
Lot antieke beeldjes (12x) 6199
Lot antieke beeldjes (12x)
Startprijs 300 EUR
Vierkante Chinese dekselvaas 7684
Vierkante Chinese dekselvaas
Startprijs 850 EUR
Kersenhouten dressoir 4197
Kersenhouten dressoir
Startprijs 280 EUR
Ongesigneerd? Stilleven met snoek 1218
Ongesigneerd? Stilleven met snoek
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Antieke sokkel tafel 4190
Antieke sokkel tafel

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Tissot horloge 671
Tissot horloge

Resultaat:

70 EUR

Jan te Wierik, Abstract 1211
Jan te Wierik, Abstract
Startprijs 100 EUR
Verkocht
W.G. Hofker, Paardenkar aan het laden op kade 1204
W.G. Hofker, Paardenkar aan het laden op kade

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Gouden Certina dames horloge 664
Gouden Certina dames horloge

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Gouden ring met diamant 657
Gouden ring met diamant

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Antieke Franse commode met spiegelopstand, 1900 4161
Antieke Franse commode met spiegelopstand, 1900

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese waterpot Ø 8 cm. 7648
18e Eeuwse Chinese waterpot Ø 8 cm.

Resultaat:

70 EUR

2x China + 1x theestoof 7641
2x China + 1x theestoof
Startprijs 120 EUR
Anton Karssen, Koeien bij drenkplaats 1168
Anton Karssen, Koeien bij drenkplaats
Startprijs 550 EUR
Verkocht
André van Helden, Portret man 1161
André van Helden, Portret man

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Zeldzaam zwaard, L 116 cm. 2738
Zeldzaam zwaard, L 116 cm.

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Antiek cubbelloops jachtgeweer, L 111 cm. 2731
Antiek cubbelloops jachtgeweer, L 111 cm.

Resultaat:

80 EUR