Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Drie-delig Delfts kaststel 6256
Drie-delig Delfts kaststel

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Kersen eettafel 4250
Kersen eettafel

Resultaat:

120 EUR

Antiek Nymphenburg figuur, 1920 6098
Antiek Nymphenburg figuur, 1920
Startprijs 280 EUR
Twee Chinese dekselpotten, H 41 cm. 7748
Twee Chinese dekselpotten, H 41 cm.
Startprijs 150 EUR
Majolica hangpetroleumlamp 2081
Majolica hangpetroleumlamp
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Drie Chinese dekselvazen, 17 - 30 cm. 7741
Drie Chinese dekselvazen, 17 - 30 cm.

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Ovale salontafel, 1870 4060
Ovale salontafel, 1870

Resultaat:

130 EUR

Twee Russische lakwerkdozen 2074
Twee Russische lakwerkdozen
Startprijs 50 EUR
Twee Chinese borden Ø 23 cm. 7734
Twee Chinese borden Ø 23 cm.
Startprijs 160 EUR
Verkocht
18e -19 Eeuws 4-pas tegeltableau 6062
18e -19 Eeuws 4-pas tegeltableau

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Franse eethoek, 1870 4053
Franse eethoek, 1870

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Wortelnoten bureau 4046
Wortelnoten bureau

Resultaat:

250 EUR

Antiek reissecretaire 2067
Antiek reissecretaire
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Drie-delige 18e eeuwse Delftse vazen set 6055
Drie-delige 18e eeuwse Delftse vazen set

Resultaat:

180 EUR

Twee Delftse pronkvazen, H 37 cm. 6048
Twee Delftse pronkvazen, H 37 cm.
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Groene marmeren piedestal 2031
Groene marmeren piedestal

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Chinese kom Ø 15,5 cm. 7698
Chinese kom Ø 15,5 cm.

Resultaat:

40 EUR

Antieke globe, 1930 2024
Antieke globe, 1930
Startprijs 180 EUR
Lot Japans Kutani porselein 7691
Lot Japans Kutani porselein
Startprijs 60 EUR
Twee antieke wandplaquettes, 1880 2017
Twee antieke wandplaquettes, 1880
Startprijs 650 EUR
Vierkante Chinese dekselvaas 7684
Vierkante Chinese dekselvaas
Startprijs 850 EUR
Twee antieke Meissen fruitschalen, 1900 6012
Twee antieke Meissen fruitschalen, 1900
Startprijs 850 EUR
Verkocht
Zeldzaam zwaard, L 116 cm. 2738
Zeldzaam zwaard, L 116 cm.

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Antiek cubbelloops jachtgeweer, L 111 cm. 2731
Antiek cubbelloops jachtgeweer, L 111 cm.

Resultaat:

80 EUR