53. Juliveiling 2022

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

Helfferich, Eendenfamilie in hoog gras 1274
Helfferich, Eendenfamilie in hoog gras
Startprijs 1.500 EUR
Hollandse empire eettafel, 1820 4076
Hollandse empire eettafel, 1820

80 EUR

Johan Mensink, Twentse boerenschuur 1291
Johan Mensink, Twentse boerenschuur
Startprijs 50 EUR
Zes Chinese Familie Verte kopjes Ø 7,5 cm. 7536
Zes Chinese Familie Verte kopjes Ø 7,5 cm.
Startprijs 80 EUR
Antieke Duitse boeren kast, 1840 4093
Antieke Duitse boeren kast, 1840
Startprijs 300 EUR
18e Eeuwse Chinese Familie Rose kom Ø 11,3 cm. 7553
18e Eeuwse Chinese Familie Rose kom Ø 11,3 cm.

90 EUR

Twee werken van Otto Coenders, Bosven + Ophaalbrug 1309
Twee werken van Otto Coenders, Bosven + Ophaalbrug
Startprijs 140 EUR
Antieke ingelegde bijzettafel, 1910 4110
Antieke ingelegde bijzettafel, 1910

375 EUR