Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Chinese drakenschotel Ø 39,3 cm. 7105
Chinese drakenschotel Ø 39,3 cm.

Resultaat:

500 EUR

2x 18e eeuws Chinees Imari 7098
2x 18e eeuws Chinees Imari
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Drie 18e eeuwse Chinese kop en schotels 7091
Drie 18e eeuwse Chinese kop en schotels

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Antieke Franse commode met spiegelopstand, 1900 4161
Antieke Franse commode met spiegelopstand, 1900

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Tissot horloge 671
Tissot horloge

Resultaat:

70 EUR

Bogdan Vojska, Mozaïk portret 1369
Bogdan Vojska, Mozaïk portret
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Twee 18e eeuwse Chinese dekselkommen Ø 14 cm. 7062
Twee 18e eeuwse Chinese dekselkommen Ø 14 cm.

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Naar Charles Leickert, Hollands wintergezicht 1362
Naar Charles Leickert, Hollands wintergezicht

Resultaat:

70 EUR

Trümper, Portret oude dame 1355
Trümper, Portret oude dame
Startprijs 60 EUR
Twee 18e eeuwse Chinese Familie Rose borden Ø 28,7 cm. 7055
Twee 18e eeuwse Chinese Familie Rose borden Ø 28,7 cm.
Startprijs 700 EUR
Verkocht
Gouden Certina dames horloge 664
Gouden Certina dames horloge

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
18e Eeuwse hangspinde 4154
18e Eeuwse hangspinde

Resultaat:

100 EUR

Art Deco bijzettafel Ø 60 cm. 4147
Art Deco bijzettafel Ø 60 cm.
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Chinese vaas, H 18,5 cm. 7048
Chinese vaas, H 18,5 cm.

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Gouden ring met diamant 657
Gouden ring met diamant

Resultaat:

300 EUR

Kop + schotel met zilver-overlay 6263
Kop + schotel met zilver-overlay
Startprijs 50 EUR
A. Potgieter, Mediterraans dorp 1319
A. Potgieter, Mediterraans dorp
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Jaap van Kregten, Twents landschap 1312
Jaap van Kregten, Twents landschap

Resultaat:

60 EUR

Elf antieke Chinese schotels Ø 10,5 cm. 7041
Elf antieke Chinese schotels Ø 10,5 cm.
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Antieke landkaart 1304
Antieke landkaart

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Drie-delig Delfts kaststel 6256
Drie-delig Delfts kaststel

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Kersen eettafel 4250
Kersen eettafel

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Zeldzaam zwaard, L 116 cm. 2738
Zeldzaam zwaard, L 116 cm.

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Antiek cubbelloops jachtgeweer, L 111 cm. 2731
Antiek cubbelloops jachtgeweer, L 111 cm.

Resultaat:

80 EUR