Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Twee Chinese/Kantonese gemberpotten Ø 11 cm. 7764
Twee Chinese/Kantonese gemberpotten Ø 11 cm.
Startprijs 50 EUR
Twee Japanse Kutani vazen, H 23,5 cm. 7765
Twee Japanse Kutani vazen, H 23,5 cm.
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Grote 18e eeuwse Chinese schotel Ø 44 cm. 7766
Grote 18e eeuwse Chinese schotel Ø 44 cm.

Resultaat:

750 EUR

Antiek Oosters figuur, H 21 cm. 7767
Antiek Oosters figuur, H 21 cm.
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Chinese kom Ø 16,4 cm. 7768
Chinese kom Ø 16,4 cm.

Resultaat:

375 EUR

Twee grote Chinese Familie Rose dekselvazen, H 56 cm. 7769
Twee grote Chinese Familie Rose dekselvazen, H 56 cm.
Startprijs 1.200 EUR
Vier oude + antieke bronzen schalen 7770
Vier oude + antieke bronzen schalen
Startprijs 90 EUR
Verkocht
Vier delen Imari porselein 7771
Vier delen Imari porselein

Resultaat:

60 EUR