Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Twee delen antiek snijwerk
Startprijs 20 EUR

Twee delen antiek snijwerk. 19e Eeuw. 1x Oosters + 1x Europees. Afmeting: 14 - 20 cm. In goede staat.

Bronzen vijzel + sluitgewicht
Startprijs 25 EUR

Twee delen brons. (1) Antieke apothekers vijzel. (2) Sluitgewicht (kopie). Afmeting: 10 - 12 cm. In goede staat.

Twee gietijzeren boekensteunen
Startprijs 30 EUR

Twee oude gietijzeren boekensteunen in de vorm van een olifant. 20e Eeuw. Afmeting: 18 cm. In goede staat.

Antiek D.E. Douwe Egberts blik
Startprijs 30 EUR

Antiek Douwe Egberts koffie-thee voorraadblik. Afmeting: 30 x 44 x 32 cm. In redelijk/goede staat.

Duitse weegschaal+broodtrommel, 1910
Startprijs 30 EUR

Antieke Duitse keramieken weegschaal (wijzer mist) + keramieken broodtrommel. Jugendstil. Circa 1910. Afmeting: 22 - 31 cm. In goede staat.

Lot koperwerk (2x)
Startprijs 40 EUR

Twee delen oud/antiek koperwerk. 20e Eeuw. Betreft een vijf-delige haardset + een kopergeslagen spiegel met borstels. Afmeting: 47 - 70 cm. In goede staat.

Twee antieke wandplaquettes, 1920
Startprijs 40 EUR

Twee antieke gietijzeren wandplaquettes met jachthonden. In eikenhouten lijst. Circa 1920. Afmeting: H 31 x B 46,5 cm. In goede staat.

Bronzen mis bel
Startprijs 40 EUR

Neo Romaanse bronzen mis bel. Met annotatie 1365, echter later. Afmeting: 19 cm. In goede staat.

Divers antiek ijzerwerk
Startprijs 40 EUR

Divers antiek ijzerwerk. Onder andere; weeghaak, wafelijzers, spatel. Afmeting: 30 - 70 cm. In goede staat.

Tinnen boulloire
Startprijs 40 EUR

Antieke tinnen boulloire. Sheffield - England. Circa 1890. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.

Drie antieke Heilig kruizen
Startprijs 40 EUR

Drie antieke Heilig kruizen. 19e - 20e Eeuw. 1x Hoorn. 2x Messing. Afmeting: 11 - 16 cm. In goede staat.

Lepelrek
Startprijs 40 EUR

19e Eeuws Hollands lepelrek met tinnen lepels. Eikenhout. Afmeting: 42 x 20 x 4 cm. In goede staat.

5x Tuinbeelden
Startprijs 40 EUR

Vijf maal cement gegoten tuin-deco. Hond, uil, bankje en Hans & Grietje. Afmeting: 30 - 50 cm. In goede staat.

3x Tuindecoratie
Startprijs 40 EUR

Drie oude tuinfiguren. Bestaande uit twee lantaarns van cement + terracotta olifant. Afmeting: 37 - 47 cm. In goede staat.

Twee Russische lakwerkdozen
Startprijs 50 EUR

Twee oude Russische lakwerk doosjes. Handbeschilderd. Figuren decor. Gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7 - 14 cm. In goede staat.

Majolica petroleumlamp
Startprijs 50 EUR

Oude majolica hangpetroleumlamp. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.

Twee antieke opaline tafellampen
Startprijs 50 EUR

Twee antieke opaline-glazen tafellampen. 1x Witte olielamp, goed. 1x Elektrisch, circa 1930, beschadigd. Afmeting: H 27 - 52 cm. In redelijk/goede staat.

Empire-stijl lamp, H 58 cm.
Startprijs 50 EUR

Messing tafellamp in Empire-stijl. Gemerkt S + Sweden. 20e Eeuw. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.

Antiquarisch boek
Startprijs 50 EUR

Antiquarisch boek. Ongerestaureerd. Mist lederen band. Dartium Declina Bi Livm Utrisove Testamentin. Afmeting: 12 x 24 x 39 cm. In redelijke staat.

Engelse barometer
Startprijs 50 EUR

19e Eeuwse Engelse barometer met thermometer. Stelknop mist + stukje koplijst mist. Afmeting: 94 cm. In redelijke staat.

Lot antieke voorraadblikken (5x)
Startprijs 50 EUR

Vijf antieke voorraadblikken. Divers. Afmeting: 10 - 26 cm. In redelijk/goede staat.

Lot antieke voorraadblikken (7x)
Startprijs 50 EUR

Zeven antieke voorraadblikken. Divers. Afmeting: 12 - 33 cm. In redelijk/goede staat.

Religieuze wandplaquette, Maria met kind
Startprijs 50 EUR

Grote zware gietijzeren religieuze wandplaquette van Maria met kind. Circa 1900. Afmeting: 67 x 42 x 3 cm. In goede staat.

Diorama-schilderij van kurk
Startprijs 50 EUR

19e Eeuws diorama-schilderij gemaakt van kurk. Europees landschap met burcht, jagende figuren en rennend wild. Afmeting: H 36 x B 62 cm. In goede staat.

2x Openhaardbok + wafelijzers
Startprijs 50 EUR

Vier delen ijzerwerk. 19e Eeuw. Bestaande uit: Twee wafelijzers + twee vuurbokken. Afmeting: 37 - 80 cm. In goede staat.

Drie delen messing
Startprijs 50 EUR

Drie delen messing. Bestaande uit: Twee antieke Engelse verstelbare kaarskandelaren + één fotolijst in Jugendstil-stijl. Afmeting: 20 - 22 cm. In goede staat.

Antieke rieten mand, 1900
Startprijs 50 EUR

Antieke rieten mand met handgrepen. Voor baby? Circa 1900. Afmeting: 35 x 90 x 52 cm. In goede staat.

Lot schilderijlampen (4 st.)
Startprijs 50 EUR

Vier oude messing schilderijlampen. 20e Eeuw. Afmeting: 17 - 32 cm. In goede staat.

Twee moderne windlichten
Startprijs 50 EUR

Twee grote decoratieve kristallen windlichten met messing. Tweede helft 20 eeuw. Afmeting: 39 c m. In goede staat.

Lot antiek smeedijzer (divers)
Startprijs 50 EUR

Lot antiek smeedijzer. 19e Eeuw. Onder andere; Zeis, klopper, notenkraker, vuurtang. Afmeting: 14 - 35 cm. In goede staat.

Twee oude/antieke kraantjeskannen
Startprijs 60 EUR

Twee oude/antieke kraantjeskannen. 1x Tin, tweede helft 20e eeuw. 1x Koper, circa 1920. Afmeting: H 24 - 38 cm. In goede staat.

Majolica petroleumlamp, H 56 cm.
Startprijs 60 EUR

Antieke majolica petroleumlamp. Circa 1900. Schroefdraad lam gedraaid. Verder in goede staat. Afmeting: H 56 cm.

Twee doofpotten
Startprijs 60 EUR

Twee 19e eeuwse messing met koperen doofpotten. Twee kleurig. Afmeting: 30 - 37 cm. In goede staat.

Bronzen wijwaterhouder, 1900
Startprijs 60 EUR

Bronzen wijwaterhouder in Romaanse stijl. Met annotatie 1556. Met wapen en portretten. Circa 1900. Afmeting: 21 x 15 x 9,5 cm. In goede staat.

Tinnen schenkkan, H 28 cm.
Startprijs 60 EUR

19e Eeuwse tinnen schenkkan met lange tuit en florale gravering + monogram H.V.N. 1829. Deuken. Afmeting: H 28 cm. In redelijke staat.

Tinnen kruik
Startprijs 60 EUR

19e Eeuwse tinnen kruik met bodemmerk. Afmeting: H 16 x Ø 20 cm. In goede staat.

Antiek gewichtenblok, 1900
Startprijs 60 EUR

Antiek messing gewichtenblok, tot 1 Kilogram. Circa 1900. Afmeting: 10 x 20 x 7 cm. In goede staat.

Cassette met 80 kaarten van ontwerpers
Startprijs 60 EUR

Zeldzame kartonnen cassette (circa 1960) met circa 80 kaarten van diverse bekende ontwerpers GKF, Proost pikkels 251. Afmeting: 17,5 x 12 x 2,2 cm. In goede staat.

Zeldzaam antiquarisch boek uit 1891
Startprijs 60 EUR

Zeldzaam antiquarisch boek. Waarheids Pelgrimstocht 1891, door C. Honigh. Illustraties van Carl Larson. Afmeting: 27 x 20 cm. In goede staat.

Lot antiek koperwerk (9x)
Startprijs 60 EUR

Negen delen antiek koperwerk. Onder andere; doofpot, ketels, olielamp, kandelaren. Afmeting: 13 - 40 cm. In redelijk/goede staat.

Twee antieke stickbarometers
Startprijs 60 EUR

Twee antieke stickbarometers. Mahonie + beschilderd. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: H 100 - 104 cm. In goede staat.

Drie delen Italiaans natuursteen
Startprijs 60 EUR

Drie delen Italiaans natuursteen. Marmer + albast. Twee vazen + één tablet. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 25 cm. In goede staat.

Antieke religieuze plaquette, 1910
Startprijs 60 EUR

Antieke religieuze geëmailleerde messing plaquette in lijst. Circa 1910. Afmeting: H 14 x B 10 cm. In goede staat.

Antiek Frans wandornament
Startprijs 60 EUR

Antiek Frans brons verguld wandornament. Genummerd P.D. 146. Circa 1850. Zeemonster. Afmeting: 19 x 16 x 6 cm. In goede staat.

Twee delen antiek koperwerk
Startprijs 60 EUR

Twee delen antiek koperwerk. Circa 1900. Bestaande uit: Eén cloisonné blaker. En een bronzen schaal in gevlochten vormgeving. Afmeting: 18 - 23 cm. In goede staat.

Antieke kroonluchter, 1900
Startprijs 60 EUR

Antieke zes-lichts vergulde bronzen kroonluchter in Louis Seize-stijl. Circa 1900. Afmeting: 100 x Ø 50 cm. In goede staat.

2x Gipsen piedestal
Startprijs 60 EUR

Twee Korinthische gipsen piëdestallen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 76 cm. In goede staat.

3x Tuinbeeld
Startprijs 60 EUR

Drie grote cement gegoten boeddha figuren. Gekleurd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 50 - 80 cm. In goede staat.

Twee tinnen (wand)schalen
Startprijs 70 EUR

Twee grote gesigneerde tinnen (wand)schalen. Jugendstil. Circa 1900. Gesigneerd met Achille Gamba. Afmeting: 27 x 45 cm. In goede staat.

Twee petroleumlampen
Startprijs 70 EUR

1x melkglas

Bronzen penningen
Startprijs 70 EUR

Vijf Spaanse bronzen penningen van paleizen + cassette. 20e Eeuw. Door Vasio Berardo. Afmeting: 7 x 10 x 0,7 cm. In goede staat.

Gietijzeren tazza Ø 28 cm.
Startprijs 70 EUR

19e Eeuwse gietijzeren tazza door F.L. Vombach Offenback. A.M. Duitsland. Retour de Egypte. Afmeting: H 19 x Ø 28 cm. In goede staat.

Oude globe
Startprijs 70 EUR

Oude globe uit de 50er-jaren. Räth Staatkundige globe. Prof. Dr. Arthur Krause. Afmeting: 47 cm. In goede staat.

Twee antieke kandelaren
Startprijs 70 EUR

Twee antieke bronzen kaarskandelaren. Eén maal 17e - 18e eeuw met vierkante voet. Eén maal neo gotisch/figuur, 19e eeuw. Afmeting: H 14 - 31 cm. In goede staat.

2x Boeddha tuinbeeld
Startprijs 70 EUR

Twee grote cement gegoten boeddha figuren met polychromie. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 - 100 cm. In goede staat.

Vier delen oud/antiek brons
Startprijs 75 EUR

Vier delen oud/antiek brons. Onder andere; Historisme inktstel, circa 1880. Plus twee bronzen drakenkandelaren, 20e eeuw. Afmeting: 10 - 25 cm. In goede staat.

Antiek Engels inktstel
Startprijs 80 EUR

Antiek Engels (Sheffield) inktstel met golfballen en golfspeler. Plated + verguld. Golfclub + glazen flute mist. Afmeting: 24 x 24 x 18 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke hang petroleumlamp
Startprijs 80 EUR

Antieke messing hang petroleumlamp. Circa 1900. Afmeting: 80 x 45 cm. In goede staat.

Majolica hangpetroleumlamp
Startprijs 80 EUR

Antieke majolica hangpetroleumlamp. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: 60 x Ø 40 cm. In goede staat.

Twee antieke tinnen kraantjeskannen, 1800
Startprijs 80 EUR

Twee antieke Hollandse tinnen kraantjeskannen. Circa 1800. Afmeting: 17 - 35 cm. In goede staat.

Lot tin (4x)
Startprijs 80 EUR

Vier delen antiek tin. 19e Eeuw. Onder andere; suikerstrooier, kraantjeskan en twee koffiekannen. Afmeting: 17 - 41 cm. In redelijk/goede staat.

Art Deco-stijl lamp
Startprijs 80 EUR

Gietijzeren Art Deco-stijl tafellamp met danseres. 20e Eeuw. Oxidatie. Afmeting: 33 x 38 x 17 cm. In goede staat.

18e Eeuwse bijbel
Startprijs 80 EUR

18e Eeuwse Hollandse bijbel met originele band. Nieuwe + oude testament Staten Generaal te Gorinchem. Door Nicolaas Goetze MDCCXLVIII. Met gravures. Afmeting: 10 x 25 x 29 cm. In goede staat.

Oosterse bronzen vaas, H 15 cm.
Startprijs 80 EUR

Oosterse bronzen vaas met zilver-overlay. 20e Eeuw. Afmeting: H 15 cm. Perzië. In goede staat.

Struisvogelei op standaard
Startprijs 80 EUR

Struisvogelei op messing bewerkte voet. 20e Eeuw. Afmeting: 19 cm. In goede staat.

5x Miniatuur schilderijen
Startprijs 80 EUR

Vijf diverse miniatuur schilderijen. Damesportretten. 20e Eeuw. Gesigneerd Ruby + Martin. Olieverf op papier? Afmeting: H 9 x B 7 cm. In goede staat.

Veldschildersezel
Startprijs 80 EUR

Veldschildersezel van beukenhout met schilderskist. 20e Eeuw. In hoogte verstelbaar. Afmeting: circa 100 - 130 cm. In goede staat.

Antieke tazza, Ø 13 cm.
Startprijs 80 EUR

Antieke Duitse gietijzeren tazza met kabouters. Door E.G. Zimmermann, Hanau. Nr. 12979. Circa 1880. Afmeting: H 11 x Ø 13 cm. In goede staat.

Antiek bronzen inktstel, 1900
Startprijs 80 EUR

Antiek bronzen inktstel met Griekse/figuren decor. Circa 1900. Inktpotjes missen. Afmeting: 16 x 29 x 18 cm. Verder in goede staat.

Twee antieke tinnen kannen
Startprijs 80 EUR

Twee antieke tinnen klepkannen met bodemmerken. 19e Eeuw + oudere eikeltjes-kan. Afmeting: 25 - 28 cm. In goede staat.

Heilig kruis
Startprijs 90 EUR

19e Eeuws Heilig kruis met bronzen corpus christi + hardhouten kruis. Afmeting: 50 x 26 cm. In goede staat.

Antiek marmeren lampvoet, H 52 cm.
Startprijs 100 EUR

Antieke olielampvoet van marmer. Circa 1900. Later geëlektrificeerd. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.

Grote tinnen theekan
Startprijs 100 EUR

Grote 19e eeuwse tinnen theekan met vissenkop. Voorzien van bodemmerk. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

2 Bijbels met zilver
Startprijs 100 EUR

Twee bijbels met zilver, 833/000. Een bijbel, het nieuwe testament, met een zilveren slot gecontourneerd model voorzien van graveerwerk. MT.: A.J.Nobel, Schoonhoven, jl.:B:1886. 16x9,5x5,5cm. En een b...

Antieke Engelse barometer, 1900
Startprijs 100 EUR

Antieke Engelse barometer met florale intarsia. Circa 1900. Afmeting: 85 cm. In goede staat.

Drie miniatuur portretten
Startprijs 100 EUR

Drie miniatuur dames portretten. 20e Eeuw. Afmeting: H 8,5 x B 7 cm. In goede staat.

Haardscherm + krantenhouder
Startprijs 100 EUR

Twee delen antiek koperwerk. 1x Haardscherm met schip. 1x Lectuurhouder uit de 50er-jaren, gegraveerd. Afmeting: 38 - 70 cm. In goede staat.

Sigarenkoker & vonkenvanger
Startprijs 100 EUR

Leren sigarenkoker met zilveren en zilveren vonkenvanger, 833/000. Leren koker met zilveren elementen voorzien van graveerwerk en monogram: PvL, 15x8,5x2,5cm. en een zilveren vonkenvanger voor op pijp...

Franse theekist
Startprijs 100 EUR

19e Eeuwse theekist, belijmd met diverse houtsoorten. Frankrijk. Afmeting: 12 x 16 x 12 cm. In goede staat.

Lot huisjes/houtsnijwerk (divers)
Startprijs 120 EUR

Lot houtsnijwerk/huisjes. Divers. 20e Eeuw. Onder andere; interieur met figuren. Duitsland, Frankrijk. Afmeting: 25 - 40 cm. In goede staat.

Sigaren humidor
Startprijs 120 EUR

Gepolitoerde houten sigaren humidor met hygrometer. Gesigneerd. Lemaire Hugo Paris. 20e Eeuw. Afmeting: 11 x 28,5 x 22 cm. In goede staat.

Italiaanse lampvoet van albast, H 83 cm.
Startprijs 120 EUR

Grote Italiaanse albasten lampvoet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 83 cm. In goede staat.

Twee bronzen kandelaren, H 31 cm.
Startprijs 120 EUR

Twee 19e eeuwse bronzen kaarskandelaren met putto/ranken. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Vijf antieke kandelaren
Startprijs 120 EUR

Vijf antieke messing kandelaren van brons. 19e Eeuw. Eén set gotische stijl. Afmeting: H 15 - 20 cm. In goede staat.

Beteco geluidsbox, 1930
Startprijs 120 EUR

Eikenhouten Beteco geluidsbox. Art Deco. Circa 1930. In uitstekende werkende staat. Afmeting: 34 x 31 x 15 cm. In goede staat.

Drie grote glazen stolpen, H 50 - 56 cm.
Startprijs 120 EUR

Drie grote ronde glazen stolpen. 20e Eeuw. Afmeting: H 50 - 56 cm. In goede staat.

Antiek lepelrek met tinnen lepels, 1900
Startprijs 140 EUR

Antiek Hollands lepelrek met tien tinnen lepels. Eikenhout. Circa 1900. Afmeting: 55 x 30 x 5 cm. In goede staat.

Drie antieke bijbels met zilverwerk
Startprijs 140 EUR

Drie antieke bijbels met zilveren sloten. 19e Eeuw. Afmeting: 15 - 16 cm. In redelijke staat.

Twee antieke tinnen wijnkannen, 1800
Startprijs 140 EUR

Twee antieke Duitse tinnen wijnkannen in barok-vorm. Met bodemmerk. Circa 1800. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

Antiek reissecretaire
Startprijs 150 EUR

19e Eeuws tropisch houten koloniaal reissecretaire, met geheime lades + schrijfblad, inclusief sleutel. Afmeting: 16 x 24 x 42 cm. In goede staat.

Twee antieke plafonieres, 1920
Startprijs 150 EUR

Twee antieke messing plafonieres met facet geslepen en gesatineerd glas. Circa 1920. Afmeting: Ø 24 - 25 cm. In goede staat.

Hollandse barometer, 126 cm.
Startprijs 150 EUR

Hollandse wortelnoten Louis Seize-stijl barometer. Door Roselli. Met intarsia + tinnen plaat. 20e Eeuw. Afmeting: 126 cm. In goede staat.

Zes vergulde Cross USA pennen
Startprijs 150 EUR

Drie 2-delige goldplated schrijfset, 12 kt gold filled, gemerkt Cross, Classic century, met 3 balpoints, waarvan één 14 kt roller gold, 2 rollerballen en een potlood. Twee pennen hebben een opgesoldee...

Twee antieke Franse kandelaren
Startprijs 150 EUR

Twee antieke Franse kaarskandelaren van porselein met messing. Sevres. Circa 1890. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Antieke globe, 1930
Startprijs 180 EUR

Antieke Duitse globe. Circa 1930. Prof. Dr. A. Krause, Handels und Verkehrsglobus. Verkleuring. Afmeting: 65 cm. In goede staat.

Zeldzame Guhl & Harbeck puntenslijper, 1920
Startprijs 180 EUR

Zeldzame Duitse ijzeren puntenslijper van het merk Guhl & Harbeck Hamburg D.R.P. Circa 1920. Afmeting: 16 x 38 x 18 cm. In goede staat.