Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-  

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
3035 Resultaten
Twee delen antiek snijwerk
2279
Twee delen antiek snijwerk
Startprijs 20 EUR
Drie delen porselein
6234
Drie delen porselein
Startprijs 20 EUR
Bronzen vijzel + sluitgewicht
2273
Bronzen vijzel + sluitgewicht
Startprijs 25 EUR
Twee antieke bronzen figuren
5110
Twee antieke bronzen figuren
Startprijs 25 EUR
Twee antieke op glas geschilderde schilderijen
1379
Twee antieke op glas geschilderde schilderijen
Startprijs 30 EUR
Twee gietijzeren boekensteunen
2056
Twee gietijzeren boekensteunen
Startprijs 30 EUR
Antiek D.E. Douwe Egberts blik
2173
Antiek D.E. Douwe Egberts blik
Startprijs 30 EUR
Duitse weegschaal+broodtrommel, 1910
2194
Duitse weegschaal+broodtrommel, 1910
Startprijs 30 EUR
Antieke Duitse regulateur
3645
Antieke Duitse regulateur
Startprijs 30 EUR
Antieke pianokruk, 1910
4195
Antieke pianokruk, 1910
Startprijs 30 EUR
Twee oude Afrikaanse beelden
5108
Twee oude Afrikaanse beelden
Startprijs 30 EUR
Antiek Petrus Regout serviesgoed
6221
Antiek Petrus Regout serviesgoed
Startprijs 30 EUR
2x Porseleinen honden
6255
2x Porseleinen honden
Startprijs 30 EUR
Zilveren ring grote zirconia
592
Zilveren ring grote zirconia
Startprijs 35 EUR
Zilveren spang met hanger
764
Zilveren spang met hanger
Startprijs 35 EUR
7 Zilveren letterbroches
766
7 Zilveren letterbroches
Startprijs 35 EUR
Zilveren pennenarmband
885
Zilveren pennenarmband
Startprijs 35 EUR
Zilveren bedelarmband
887
Zilveren bedelarmband
Startprijs 35 EUR
Ongesigneerd, Meisjesportret
1244
Ongesigneerd, Meisjesportret
Startprijs 35 EUR
Onduid. gesig., Italiaans landschap
1373
Onduid. gesig., Italiaans landschap
Startprijs 35 EUR
Glanzen pelikaan
5522
Glanzen pelikaan
Startprijs 35 EUR
4x Porseleinen figuren
6250
4x Porseleinen figuren
Startprijs 35 EUR
Kam & parfumfles met zilver
146
Kam & parfumfles met zilver
Startprijs 40 EUR
Drie delen zilver
246
Drie delen zilver
Startprijs 40 EUR