Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot plated kandelaren (6x) 270
Lot plated kandelaren (6x)
Startprijs 40 EUR
Zilveren breischede 285
Zilveren breischede
Startprijs 40 EUR
Lepelvaas met zilveren lepeltjes 297
Lepelvaas met zilveren lepeltjes
Startprijs 40 EUR
Zilveren suikerstrooier, slabestek en theezeef 298
Zilveren suikerstrooier, slabestek en theezeef
Startprijs 40 EUR
Zilveren armband 677
Zilveren armband
Startprijs 40 EUR
Witgouden hanger met parel 693
Witgouden hanger met parel
Startprijs 40 EUR
2 Zilveren designringen 765
2 Zilveren designringen
Startprijs 40 EUR
Vroeg 19e eeuwse prent, 1820 1252
Vroeg 19e eeuwse prent, 1820
Startprijs 40 EUR
Wim Bos, Hollandse platbodems op zee 1257
Wim Bos, Hollandse platbodems op zee
Startprijs 40 EUR
G. Post Greve, Vissen 1263
G. Post Greve, Vissen
Startprijs 40 EUR
F.B. Groothuis, Landschap met ruïne 1286
F.B. Groothuis, Landschap met ruïne
Startprijs 40 EUR
Trümper, Portret 17e eeuwse heer 1357
Trümper, Portret 17e eeuwse heer
Startprijs 40 EUR
Lot koperwerk (2x) 2130
Lot koperwerk (2x)
Startprijs 40 EUR
Twee antieke wandplaquettes, 1920 2148
Twee antieke wandplaquettes, 1920
Startprijs 40 EUR
Bronzen mis bel 2193
Bronzen mis bel
Startprijs 40 EUR
Divers antiek ijzerwerk 2198
Divers antiek ijzerwerk
Startprijs 40 EUR
Tinnen boulloire 2213
Tinnen boulloire
Startprijs 40 EUR
Drie antieke Heilig kruizen 2230
Drie antieke Heilig kruizen
Startprijs 40 EUR
Lepelrek 2236
Lepelrek
Startprijs 40 EUR
5x Tuinbeelden 2284
5x Tuinbeelden
Startprijs 40 EUR
3x Tuindecoratie 2285
3x Tuindecoratie
Startprijs 40 EUR
Antieke Franse pendule, 1880 3613
Antieke Franse pendule, 1880
Startprijs 40 EUR
Spiegel, H 108 x B 53 cm. 4234
Spiegel, H 108 x B 53 cm.
Startprijs 40 EUR
Oud Chinees figuur, Dansende monnik 5061
Oud Chinees figuur, Dansende monnik
Startprijs 40 EUR