Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-  

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
3035 Resultaten
Kavel: 7066

Chinese munten dekseldoos

Resultaat: 17.000 EUR

Zeldzame vergulde bronzen Chinese munten dekseldoos met inhoud. Drie-delig. Voorzien van bodemmerk. Floraal + karaktertekens decor. Afmeting: 9 x 20,5 x 15 cm. In goede staat.


Kavel: 1002

W.J.J. Nuijen, Winter

Resultaat: 10.000 EUR

Wijnand Jan Joseph Nuijen (1830). 1813 - 1839. Hollands ijsgezicht met figuren en scheepsbouw. Olieverf op paneel. Oudere restauratie. Afmeting: H 23 x B 29,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7175

Grote Chinese waskom Ø 41,5 cm.

Resultaat: 4.500 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen Familie Rose waskom met vlinders/pompoenen en karaktertekens decor. Zes tekens bodemmerk. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 12,5 x Ø 41,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7369

Twee Chinese munten

Resultaat: 4.500 EUR

Twee oude Chinese muntstukken. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 3 - 3,8 cm. In goede staat.


Kavel: 7030

Chinese schenkkan, H 21 cm.

Resultaat: 4.250 EUR

Chinees porseleinen schenkkan met feniks/floraal decor. Tuit + handvat gerepareerd + randschade. Afmeting: H 21 cm. In redelijke staat.


Kavel: 19

Zilveren tafel-pronkstuk

Resultaat: 4.000 EUR

Groot zilveren tafel pronkstuk, 925/000. rijkelijk versierd. Een ronde etagere standaard geplaatst op 4 klauwpoten met florale bewerking en een leeuwenkop. Voorzien van gezaagd floraal patroon langs d...


Kavel: 7504

Chinese vaas op messing voet, H 35 cm.

Resultaat: 3.750 EUR

Grote vierkante Chinees porseleinen vaas met messing voet, groen glazuur en olifantenkoppen. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.


Kavel: 507

Gouden armband met olifanten

Resultaat: 3.500 EUR

Prachtige geelgouden slavenarmband, 750/000, met wit-, rood- en geelgouden olifanten, bezet met robijn, saffier en smaragd. De armband is voorzien van een scharnier en een bakslot met veiligheden. Bre...


Kavel: 5005

Groot bronzen beeld met monogram M.H. (Marianne Houtkamp), H 93 cm.

Resultaat: 3.250 EUR

Monogram M.H. Zeer groot bronzen beeld. Halfnaakte dame op zwart marmeren sokkel. Marianne Houtkamp, 1948 Amsterdam. Twee-kleurig gepatineerd. Hoogte (totaal): 93 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 3503

Engelse staande klok, Joseph Rosentall

Resultaat: 3.250 EUR

Engelse mahoniehouten staande klok. Circa 1840. Door Joseph Rosentall. Engelse regulateur met kwikslinger compensatie, met uren + minuten wijzer van elkaar gescheiden. + secondenwijzer. Achtdaags, met...


Kavel: 2000

Twee Franse empire kandelaren

Resultaat: 3.250 EUR

Zeldzame set vuurvergulde Franse bronzen empire kaarskandelaren met goede vergulding. Putti draagt lichtpunten. Circa 1820. Afmeting: H 39 cm. In goede originele staat.


Kavel: 7039

Kapitale 18e eeuwse Chinese Queng Lung vaas, H 55 cm.

Resultaat: 3.000 EUR

Kapitale 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vaas met figuren in landschap/floraal decor. Met vuurvergulde bronzen armaturen. Haarlijn. Verder in goede staat. Afmeting: H 55 cm.


Kavel: 3501

19e Eeuwse Franse cartelklok, 1850

Resultaat: 3.000 EUR

Grote 19e eeuwse Franse vergulde bronzen wandcartel klok met strijdwagen en figuren. Circa 1850. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Achterkant mist van klok. Afmeting: 78 cm. In redelijke s...


Kavel: 7125

Chinese pelgrimvaas, H 17 cm.

Resultaat: 3.000 EUR

Chinees porseleinen pelgrimvaas met granaatappel decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.


Kavel: 7072

Chinese tulpenvaas, H 59 cm.

Resultaat: 2.750 EUR

Zeer grote vijf-delige Chinees porseleinen tulpenvaas. Floraal decor. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.


Kavel: 7160

Chinese vaas, H 24,5 cm.

Resultaat: 2.750 EUR

Chinees porseleinen Meiping vaas met theeglazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7216

Kapitale 17e eeuwse Chinese dekselvaas, H 67 cm.

Resultaat: 2.500 EUR

Kapitale Chinees porseleinen dekselvaas met floraal decor. Bovenrand restauratie deksel. Circa 17e eeuw. Afmeting: H 67 cm. In redelijke staat.


Kavel: 7100

Chinese Huanghuali penselenpot

Resultaat: 2.500 EUR

Oude Chinese Huanghuali penselenpot in bloemvorm met ranken decor. Afmeting: 14 x Ø 14 cm. In goede staat.


Kavel: 7138

Twee Chinese vazen, H 22 cm.

Resultaat: 2.500 EUR

Twee Chinees porseleinen vazen met kraanvogel/floraal/vogel en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.


Kavel: 5023

Bronzen sculptuur, Anton Büschelberger

Resultaat: 2.250 EUR

Anton Büschelberger. 1869 - 1934. Duitse School. Groot bronzen sculptuur met jonge beer. Op zwart marmeren basement. Circa 1920 - 1930. Afmeting: 50 x 70 x 16 cm. In goede staat.


Kavel: 2732

Zeldzaam trommelrevolver, L 24 cm.

Resultaat: 2.250 EUR

Zeldzaam trommelrevolver met gravering. Lij 598. J. Chainer Breveté. Afmeting: L 24 cm. In goede staat.


Kavel: 7492

Chinese vaas, H 38,5 cm.

Resultaat: 2.000 EUR

Grote Chinees porseleinen drakenvaas met bodemmerk + collectiezegels. Craquelé glazuur. Afmeting: H 38,5 cm. In goede staat.


Kavel: 2011

Italiaanse vintage koffiemachine Faema Barista

Resultaat: 2.000 EUR

Italiaanse vintage Faema Barista koffiemachine. Type Mercurio Milano. 50er-Jaren. Roestvrijstaal + chroom. Oxydatie. In ongerestaureerde goede staat. Afmeting: 54 x 35 x 53 cm.


Kavel: 7103

18e - 19e Eeuwse Chinese theepot

Resultaat: 2.000 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen theepot met figuren decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: 13,5 x 14 x 10 cm. In goede staat.