Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Chinese munten dekseldoos 7066
Chinese munten dekseldoos

Resultaat:

17.000 EUR

Verkocht
W.J.J. Nuijen, Winter 1002
W.J.J. Nuijen, Winter

Resultaat:

10.000 EUR

Verkocht
Grote Chinese waskom Ø 41,5 cm. 7175
Grote Chinese waskom Ø 41,5 cm.

Resultaat:

4.500 EUR

Verkocht
Twee Chinese munten 7369
Twee Chinese munten

Resultaat:

4.500 EUR

Verkocht
Chinese schenkkan, H 21 cm. 7030
Chinese schenkkan, H 21 cm.

Resultaat:

4.250 EUR

Verkocht
Zilveren tafel-pronkstuk 19
Zilveren tafel-pronkstuk

Resultaat:

4.000 EUR

Verkocht
Chinese vaas op messing voet, H 35 cm. 7504
Chinese vaas op messing voet, H 35 cm.

Resultaat:

3.750 EUR

Verkocht
Gouden armband met olifanten 507
Gouden armband met olifanten

Resultaat:

3.500 EUR

Verkocht
Groot bronzen beeld met monogram M.H. (Marianne Houtkamp), H 93 cm. 5005
Groot bronzen beeld met monogram M.H. (Marianne Houtkamp), H 93 cm.

Resultaat:

3.250 EUR

Verkocht
Engelse staande klok, Joseph Rosentall 3503
Engelse staande klok, Joseph Rosentall

Resultaat:

3.250 EUR

Verkocht
Twee Franse empire kandelaren 2000
Twee Franse empire kandelaren

Resultaat:

3.250 EUR

Verkocht
Kapitale 18e eeuwse Chinese Queng Lung vaas, H 55 cm. 7039
Kapitale 18e eeuwse Chinese Queng Lung vaas, H 55 cm.

Resultaat:

3.000 EUR

Verkocht
19e Eeuwse Franse cartelklok, 1850 3501
19e Eeuwse Franse cartelklok, 1850

Resultaat:

3.000 EUR

Verkocht
Chinese pelgrimvaas, H 17 cm. 7125
Chinese pelgrimvaas, H 17 cm.

Resultaat:

3.000 EUR

Verkocht
Chinese tulpenvaas, H 59 cm. 7072
Chinese tulpenvaas, H 59 cm.

Resultaat:

2.750 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 24,5 cm. 7160
Chinese vaas, H 24,5 cm.

Resultaat:

2.750 EUR

Verkocht
Kapitale 17e eeuwse Chinese dekselvaas, H 67 cm. 7216
Kapitale 17e eeuwse Chinese dekselvaas, H 67 cm.

Resultaat:

2.500 EUR

Verkocht
Chinese Huanghuali penselenpot 7100
Chinese Huanghuali penselenpot

Resultaat:

2.500 EUR

Verkocht
Twee Chinese vazen, H 22 cm. 7138
Twee Chinese vazen, H 22 cm.

Resultaat:

2.500 EUR

Verkocht
Bronzen sculptuur, Anton Büschelberger 5023
Bronzen sculptuur, Anton Büschelberger

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
Zeldzaam trommelrevolver, L 24 cm. 2732
Zeldzaam trommelrevolver, L 24 cm.

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 38,5 cm. 7492
Chinese vaas, H 38,5 cm.

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
Italiaanse vintage koffiemachine Faema Barista 2011
Italiaanse vintage koffiemachine Faema Barista

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
18e - 19e Eeuwse Chinese theepot 7103
18e - 19e Eeuwse Chinese theepot

Resultaat:

2.000 EUR