Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Lot Makkumer tegels (18 st.) 6129
Lot Makkumer tegels (18 st.)

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
17e Eeuwse rokkandelaar, H 23 cm. 2010
17e Eeuwse rokkandelaar, H 23 cm.

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Chinese theebus, H 15 cm. 7321
Chinese theebus, H 15 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinees Familie Rose bord Ø 16,4 cm. 7198
Chinees Familie Rose bord Ø 16,4 cm.

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Zeven 18e eeuwse Chinese schotels Ø 12,5 - 13 cm. 7148
Zeven 18e eeuwse Chinese schotels Ø 12,5 - 13 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Lot 18e eeuws Kang Xi porselein (3x) 7132
Lot 18e eeuws Kang Xi porselein (3x)

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Grote 17e - 18e eeuwse Chinese Kang Xi schotel Ø 36,3 cm. 7058
Grote 17e - 18e eeuwse Chinese Kang Xi schotel Ø 36,3 cm.

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
19e Eeuwse Chinese vaas, H 18 cm. 7053
19e Eeuwse Chinese vaas, H 18 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese theebus met zilveren dop, H 13 cm. 7012
18e Eeuwse Chinese theebus met zilveren dop, H 13 cm.

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Vier 18e eeuwse Chinese vazen 7010
Vier 18e eeuwse Chinese vazen

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Lot Chinese kop en schotels (11x) 7008
Lot Chinese kop en schotels (11x)

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
18e Eeuws Duits Ilmenau servies 6096
18e Eeuws Duits Ilmenau servies

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Platelen Eskaf dekselpot, 1930 6000
Platelen Eskaf dekselpot, 1930

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Louis Seize tafel 4163
18e Eeuwse Louis Seize tafel

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Antieke donderbus percussie 2700
Antieke donderbus percussie

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Monogram, 17e Eeuwse sepia met schepen 1049
Monogram, 17e Eeuwse sepia met schepen

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
A.J. Zwart, Boeren interieur met haardplaats 1004
A.J. Zwart, Boeren interieur met haardplaats

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Lot plated & BWG 236
Lot plated & BWG

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Twee zilveren doosjes, één vinaigrette 72
Twee zilveren doosjes, één vinaigrette

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Chinese kop en schotels 7732
Twee 18e eeuwse Chinese kop en schotels

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Chinese Fam. Rose plaquette 7561
Chinese Fam. Rose plaquette

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Japanse Satsuma trekpot 7450
Japanse Satsuma trekpot

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein (4x) 7420
Lot Chinees porselein (4x)

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Twee Chinese inktstenen 7274
Twee Chinese inktstenen

Resultaat:

180 EUR