53. Juliveiling 2022

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

Drie-delig Delfts kaststel 6256
Drie-delig Delfts kaststel

275 EUR

Kersen eettafel 4250
Kersen eettafel

120 EUR

Drie 18e eeuwse Chinese kop en schotels 7091
Drie 18e eeuwse Chinese kop en schotels

250 EUR

18e Eeuws kabinet 4010
18e Eeuws kabinet

1.500 EUR

A. Potgieter, Impressionistisch riviergezicht 1261
A. Potgieter, Impressionistisch riviergezicht
Startprijs 130 EUR
Chirs Snijders Fecit, Hollands havengezicht met platbodem 1254
Chirs Snijders Fecit, Hollands havengezicht met platbodem

50 EUR

Twee 18e eeuwse Chinese dekselkommen Ø 14 cm. 7062
Twee 18e eeuwse Chinese dekselkommen Ø 14 cm.

700 EUR

Wortelnoten vitrinekast 4003
Wortelnoten vitrinekast
Startprijs 500 EUR
Twee Chinese dekselpotten, H 41 cm. 7748
Twee Chinese dekselpotten, H 41 cm.
Startprijs 150 EUR
Antieke Franse pendule, 1890 3653
Antieke Franse pendule, 1890
Startprijs 80 EUR
Twee 18e eeuwse Chinese Familie Rose borden Ø 28,7 cm. 7055
Twee 18e eeuwse Chinese Familie Rose borden Ø 28,7 cm.
Startprijs 700 EUR
Ongesigneerd? Stilleven met snoek 1218
Ongesigneerd? Stilleven met snoek
Startprijs 100 EUR
Chinese vaas, H 18,5 cm. 7048
Chinese vaas, H 18,5 cm.

170 EUR

Jan te Wierik, Abstract 1211
Jan te Wierik, Abstract
Startprijs 100 EUR
Antieke Franse tandheugelklok, 1920 3617
Antieke Franse tandheugelklok, 1920
Startprijs 180 EUR
W.G. Hofker, Paardenkar aan het laden op kade 1204
W.G. Hofker, Paardenkar aan het laden op kade

50 EUR

Drie Chinese dekselvazen, 17 - 30 cm. 7741
Drie Chinese dekselvazen, 17 - 30 cm.

70 EUR

Elf antieke Chinese schotels Ø 10,5 cm. 7041
Elf antieke Chinese schotels Ø 10,5 cm.
Startprijs 100 EUR
Twee Chinese borden Ø 23 cm. 7734
Twee Chinese borden Ø 23 cm.
Startprijs 160 EUR
Tissot horloge 671
Tissot horloge

70 EUR

Gouden Certina dames horloge 664
Gouden Certina dames horloge

450 EUR

Franse reiswekker 3610
Franse reiswekker

110 EUR

Zeldzaam zwaard, L 116 cm. 2738
Zeldzaam zwaard, L 116 cm.

650 EUR

Antiek cubbelloops jachtgeweer, L 111 cm. 2731
Antiek cubbelloops jachtgeweer, L 111 cm.

80 EUR