Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-  

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
3035 Resultaten
Kavel: 2181

Vier antieke speculaasplanken

Resultaat: 80 EUR

Vier antieke speculaasplanken van hout. 19e Eeuw. Eén plank dubbelzijdig. Afmeting: 20 - 54 cm. In goede staat.


Kavel: 764

Zilveren spang met hanger

Startprijs 35 EUR

Zilveren spang met hanger, 925/000. Rond collier met daaraan een langwerpige zilveren hanger met kunststof inleg in diverse kleuren. Lengte hanger 68 mm. ca 17 gram. In goede staat.


Kavel: 5058

Antiek bronzen beeld, Meisje

Startprijs 140 EUR

Antiek Duits bronzen figuur van Schmidt Felling. 1835 - 1920. Met monogram RHB extra. Figuur mist iets in hand. Afmeting: H 16,5 cm. In goede staat.


Kavel: 757

Raymond Weil horloge Gloria

Resultaat: 60 EUR

Raymond Weil horloge model Gloria, 18 krt gold plated, rond model met een creme kleurige wijzerplaat met bewerking en voorzien van romeinse cijfers, met datumaanduiding. Voorzien van een goldplated ba...


Kavel: 5047

Twee religieuze houten figuren

Startprijs 60 EUR

Twee religieuze houtgesneden figuren van beuken en lindenhout. Circa 1900. Afmeting: H 26 - 29 cm. In goede staat.


Kavel: 5040

Bronzen sculptuur

Startprijs 70 EUR

Massief bronzen figuur. Dame met kruik. 20e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.


Kavel: 2174

Lot koperwerk (9x)

Resultaat: 50 EUR

Negen delen divers antiek koperwerk, o.a.: Theestoof, ketels, emmers stormlamp et cetera. Afmeting: 30 - 60 cm. In goede staat.


Kavel: 7698

Chinese kom Ø 15,5 cm.

Resultaat: 40 EUR

Chinees porseleinen kom met perzik/vleermuis decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7691

Lot Japans Kutani porselein

Startprijs 60 EUR

Zes 19e eeuwse Japanse Kutani porseleinen kop en schotels. Haan in landschap/goud decor. Met bodemmerk. Mooie kwaliteit. Afmeting: 6 - 11 cm. In goede staat.


Kavel: 2167

Groot lot papier- en muntgeld

Resultaat: 130 EUR

Groot lot oud papier- en muntgeld. Divers. Wereld, Nederland. Tevens twee Juliana-albums. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 30 cm. In goede staat.


Kavel: 7684

Vierkante Chinese dekselvaas

Startprijs 850 EUR

Grote vierkante Chinees porseleinen Familie Verte dekselvaas met Chinese goden/vleermuizen decor. Afmeting: 35 x 18 x 18 cm. In goede staat.


Kavel: 7330

Zes 18e eeuwse Chinese borden Ø 22,5 cm.

Resultaat: 300 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Enkele haarlijn en/of chips. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 7323

18e Eeuws Chinees bord Ø 22,3 cm.

Resultaat: 120 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met tuin en goud decor. Afmeting: Ø 22,3 cm. In goede staat.


Kavel: 2156

Lot barometers (5x)

Resultaat: 50 EUR

Lot diverse oude antieke barometers. Vijf stuks. Eerste helft 20e eeuw. Niet getest. Afmeting: 22 - 28 cm. In goede staat.


Kavel: 2149

Antieke Statenbijbel op standaard

Startprijs 400 EUR

Antieke Hollandse Statenbijbel door Pieter Keur - Dordrecht, met metalen standaard. Anno 1719. Met gravures. Vochtvlekken op papier. Afmeting: 11 x 25 x 35,5 cm. Verder in redelijk/goede staat.


Kavel: 7673

Grote Chinese kom Ø 26,5 cm.

Resultaat: 50 EUR

Grote Chinees porseleinen kom met mangaan-kleurig vissen decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 12 x Ø 26,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7666

Chinese Familie Verte kom Ø 20,5 cm.

Resultaat: 45 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte kom met rondom diverse figuren decors. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 10,2 x Ø 20,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7659

Chinese/Japanse vaas, Ø 11,5 cm.

Startprijs 80 EUR

Antieke Chinese bronzen vaas met ringen. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: Ø 11,5 cm. In goede staat.


Kavel: 2142

2 Bijbels met zilver

Startprijs 100 EUR

Twee bijbels met zilver, 833/000. Een bijbel, het nieuwe testament, met een zilveren slot gecontourneerd model voorzien van graveerwerk. MT.: A.J.Nobel, Schoonhoven, jl.:B:1886. 16x9,5x5,5cm. En een b...


Kavel: 746

Gouden herenring met diamant

Startprijs 1.000 EUR

Wit- met roodgouden herenring, 750/000, met diamanten. Ring met een bewerkte kop in het midden voorzien van een gladomzetting bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0,40 ct, daarnaast zitten er n...


Kavel: 5033

Franklin Mint, Bronzen olifant

Resultaat: 80 EUR

Franklin Mint. Bronzen Afrikaanse olifant. Tweede helft 20e eeuw. (1991). Afmeting: 26 x 23 x 10 cm. In goede staat.


Kavel: 739

Gouden oorhangers, bloemenmand

Resultaat: 150 EUR

Geelgouden oorhangers, 585/000, met zirconia's. Een oorsteker met zirconia met daaraan een hanger in de vorm van een bloemenmand bezet met 5 zirconia;'s in spiegelchatons. grootte 11x23mm. ca 1,9 gram...


Kavel: 732

Zilveren choker met poezen en emaille

Resultaat: 100 EUR

Zilveren choker, 925/000, met poezen. Choker met een gedraaid collier met in het midden een zilveren hart met 2 poezen, versierd met emaille, robijnen, markesiet en parel. 44cm. 5,5cm. ca 9,8 gram. Ni...


Kavel: 2131

Twee antieke vijzels

Resultaat: 50 EUR

Twee antieke bronzen vijzels. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 11 - 14,5 cm. In goede staat.


Kavel: 2124

Empire-stijl lamp, H 58 cm.

Startprijs 50 EUR

Messing tafellamp in Empire-stijl. Gemerkt S + Sweden. 20e Eeuw. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.


Kavel: 7648

18e Eeuwse Chinese waterpot Ø 8 cm.

Resultaat: 70 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen waterpot met plated/verzilverde monturen van latere datum. Afmeting: H 7 x Ø 8 cm. In redelijke staat.


Kavel: 7316

Twee Chinese Familie Rose cups Ø 6,5 cm.

Startprijs 1.000 EUR

Twee Chinees porseleinen Familie Rose cups met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 6,5 cm. In goede staat.


Kavel: 5021

Houten Heilig figuur, H 55 cm.

Startprijs 125 EUR

19e Eeuws notenhouten Heilig figuur met boek. Frankrijk? Afmeting: H 55 cm. In goede staat.


Kavel: 2117

Antieke hanglamp, 1900

Startprijs 300 EUR

Grote antieke messing vergulde hanglamp met putti en guirlandes. Circa 1900. Deels voor kaarsen + 1-lichts elektrisch. Afmeting: 90 x 60 x 45 cm. In goede staat.


Kavel: 7641

2x China + 1x theestoof

Startprijs 120 EUR

Twee delen Yixing China. Eén vaas met draken decor, en één trekpot met bodemmerk. Plus een Bottcher theestoof. Afmeting: 14 - 24 cm. In goede staat.


Kavel: 7634

Chinese celadon vaas, H 16,7 cm.

Resultaat: 100 EUR

Chinese celadon porseleinen vaas met groen craquelé glazuur. Afmeting: H 16,7 cm. In goede staat.


Kavel: 5014

Amerikaanse tinnen plaquette 'Hold up!'

Resultaat: 100 EUR

Amerikaanse tinnen Western figurengroep op houten plaquette. Western Heritage Museum. Titel: Hold Up!. Afmeting: 14 x 55 x 20 cm. In goede staat.


Kavel: 5007

Bronzen panter (naar R. Bugatti)

Startprijs 1.200 EUR

Bronzen panter. Gesigneerd. Naar R. Bugatti. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 19 x 46 x 7 cm. In goede staat.


Kavel: 7305

Chinese vaas, H 23,5 cm.

Resultaat: 500 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met landschap/tekst decor. Minimale schilfer. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7298

Tien oude Chinese munten

Resultaat: 190 EUR

Lot van tien oude Chinese muntstukken. Divers. Afmeting: 2 - 4 cm. In goede staat.


Kavel: 23

Zilveren broodmand

Resultaat: 550 EUR

Fraai gezaagde zilveren broodmand, 835/000, ovaal model met parelrand en spijlen- en floraaldecor met vogels. MT.: H.Hooijkaas, Schoonhoven, jl.:U:1955. Op de bodem staat een gravure: Grote prijs der ...


Kavel: 2749

Antiek koperen adelaar met wapen in lijst

Startprijs 200 EUR

Grote antieke koperen adelaar met wapen in houten lijst. Verso etiket 'Gefertigt im Kriegsgefangenschaft 1914 - 1920. Lager Bando Japan von Obermaat Humpich Kiautschaou (Wilhelmshaven). Afmeting: H 10...


Kavel: 2738

Zeldzaam zwaard, L 116 cm.

Resultaat: 650 EUR

Zeldzaam renaissance zwaard. 16e - 17e Eeuw. Bronzen heft met restvergulding. Figuren/putti/draken decor. Lemet gerestaureerd, was gebroken. Eén restauratie figuur in heft. Afmeting: L 116 cm. In red...


Kavel: 2731

Antiek cubbelloops jachtgeweer, L 111 cm.

Resultaat: 80 EUR

Antiek dubbelloops jachtgeweer met wildvoorstellingen. Aparte loop-structuur/centraal vuur. Oxydatie. Afmeting: L 111 cm. In redelijke staat.


Kavel: 2724

Dubbelloops jachtgeweer

Resultaat: 375 EUR

Dubbelloops jachtgeweer met korte kolf en afgezaagde loop. Eerste helft 19e eeuw. Afmeting: L 42 cm. In goede staat.


Kavel: 2713

Antiek cubbelloops jachtgeweer, L 123 cm.

Resultaat: 190 EUR

Antiek dubbelloops jachtgeweer met damastloop, graveringen + naam 'St. Etienne Manufacture'. Met goud inleg in loop. Breuk in kolf. Afmeting: L 123 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2706

Antiek dubbelloops jachtgeweer, L 119 cm.

Resultaat: 375 EUR

Prachtig antiek dubbelloops jachtgeweer met jachtgraveringen, damast loop + laadstok. 19e Eeuw. Afmeting: L 119 cm. In goede staat.


Kavel: 16

Zilveren inktpot

Startprijs 500 EUR

Fraaie zilveren empire inktset, 925/000, voorzien van een gecontourneerd schuitvormige gezaagde houder op 4 pootjes ,met een spijlendecor. In de houder zitten 2 vierkante zilveren houders met daarin v...


Kavel: 721

Gouden camee hanger

Startprijs 90 EUR

Geelgouden hanger, 585/000, met schelpcamee. hanger met een ovale geelgouden rand voorzien van een getorste bewerking en voorzien van een ovaal gesneden schelpcamee. Grootte 22x38mm, incl. oog. ca 3,9...


Kavel: 714

Zilver vergulde choker met robijn

Startprijs 50 EUR

Zilveren gold plated choker, 925/000, met robijnen. Choker met een in het midden een sierlijk element, 17x22mm, versierd met 5 robijnen, bevestigd tussen de ketting. Voorzien van bakslot en veilighei...


Kavel: 2106

Twee cloisonné kandelaren, H 40 cm.

Resultaat: 225 EUR

Twee 19e eeuwse cloisonné kaarskandelaren gemaakt van twee Meiji vazen. Floraal decor. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.


Kavel: 2099

Grote tinnen theekan

Startprijs 100 EUR

Grote 19e eeuwse tinnen theekan met vissenkop. Voorzien van bodemmerk. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.


Kavel: 9

Zilveren doos

Resultaat: 1.200 EUR

Antieke zilveren doos rechthoekig model voorzien van een scharnierend deksel voorzien van een romantische voorstelling met figuren en pauwen. De zijkanten zijn versierd met putti's en dieren en floraa...