Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-  

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
3035 Resultaten
Kavel: 7066

Chinese munten dekseldoos

Resultaat: 17.000 EUR

Zeldzame vergulde bronzen Chinese munten dekseldoos met inhoud. Drie-delig. Voorzien van bodemmerk. Floraal + karaktertekens decor. Afmeting: 9 x 20,5 x 15 cm. In goede staat.


Kavel: 1002

W.J.J. Nuijen, Winter

Resultaat: 10.000 EUR

Wijnand Jan Joseph Nuijen (1830). 1813 - 1839. Hollands ijsgezicht met figuren en scheepsbouw. Olieverf op paneel. Oudere restauratie. Afmeting: H 23 x B 29,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7175

Grote Chinese waskom Ø 41,5 cm.

Resultaat: 4.500 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen Familie Rose waskom met vlinders/pompoenen en karaktertekens decor. Zes tekens bodemmerk. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 12,5 x Ø 41,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7369

Twee Chinese munten

Resultaat: 4.500 EUR

Twee oude Chinese muntstukken. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 3 - 3,8 cm. In goede staat.


Kavel: 7030

Chinese schenkkan, H 21 cm.

Resultaat: 4.250 EUR

Chinees porseleinen schenkkan met feniks/floraal decor. Tuit + handvat gerepareerd + randschade. Afmeting: H 21 cm. In redelijke staat.


Kavel: 19

Zilveren tafel-pronkstuk

Resultaat: 4.000 EUR

Groot zilveren tafel pronkstuk, 925/000. rijkelijk versierd. Een ronde etagere standaard geplaatst op 4 klauwpoten met florale bewerking en een leeuwenkop. Voorzien van gezaagd floraal patroon langs d...


Kavel: 7504

Chinese vaas op messing voet, H 35 cm.

Resultaat: 3.750 EUR

Grote vierkante Chinees porseleinen vaas met messing voet, groen glazuur en olifantenkoppen. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.


Kavel: 507

Gouden armband met olifanten

Resultaat: 3.500 EUR

Prachtige geelgouden slavenarmband, 750/000, met wit-, rood- en geelgouden olifanten, bezet met robijn, saffier en smaragd. De armband is voorzien van een scharnier en een bakslot met veiligheden. Bre...


Kavel: 5005

Groot bronzen beeld met monogram M.H. (Marianne Houtkamp), H 93 cm.

Resultaat: 3.250 EUR

Monogram M.H. Zeer groot bronzen beeld. Halfnaakte dame op zwart marmeren sokkel. Marianne Houtkamp, 1948 Amsterdam. Twee-kleurig gepatineerd. Hoogte (totaal): 93 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 3503

Engelse staande klok, Joseph Rosentall

Resultaat: 3.250 EUR

Engelse mahoniehouten staande klok. Circa 1840. Door Joseph Rosentall. Engelse regulateur met kwikslinger compensatie, met uren + minuten wijzer van elkaar gescheiden. + secondenwijzer. Achtdaags, met...


Kavel: 2000

Twee Franse empire kandelaren

Resultaat: 3.250 EUR

Zeldzame set vuurvergulde Franse bronzen empire kaarskandelaren met goede vergulding. Putti draagt lichtpunten. Circa 1820. Afmeting: H 39 cm. In goede originele staat.


Kavel: 7039

Kapitale 18e eeuwse Chinese Queng Lung vaas, H 55 cm.

Resultaat: 3.000 EUR

Kapitale 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vaas met figuren in landschap/floraal decor. Met vuurvergulde bronzen armaturen. Haarlijn. Verder in goede staat. Afmeting: H 55 cm.


Kavel: 3501

19e Eeuwse Franse cartelklok, 1850

Resultaat: 3.000 EUR

Grote 19e eeuwse Franse vergulde bronzen wandcartel klok met strijdwagen en figuren. Circa 1850. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Achterkant mist van klok. Afmeting: 78 cm. In redelijke s...


Kavel: 7125

Chinese pelgrimvaas, H 17 cm.

Resultaat: 3.000 EUR

Chinees porseleinen pelgrimvaas met granaatappel decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.


Kavel: 7072

Chinese tulpenvaas, H 59 cm.

Resultaat: 2.750 EUR

Zeer grote vijf-delige Chinees porseleinen tulpenvaas. Floraal decor. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.


Kavel: 7160

Chinese vaas, H 24,5 cm.

Resultaat: 2.750 EUR

Chinees porseleinen Meiping vaas met theeglazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7216

Kapitale 17e eeuwse Chinese dekselvaas, H 67 cm.

Resultaat: 2.500 EUR

Kapitale Chinees porseleinen dekselvaas met floraal decor. Bovenrand restauratie deksel. Circa 17e eeuw. Afmeting: H 67 cm. In redelijke staat.


Kavel: 7100

Chinese Huanghuali penselenpot

Resultaat: 2.500 EUR

Oude Chinese Huanghuali penselenpot in bloemvorm met ranken decor. Afmeting: 14 x Ø 14 cm. In goede staat.


Kavel: 7138

Twee Chinese vazen, H 22 cm.

Resultaat: 2.500 EUR

Twee Chinees porseleinen vazen met kraanvogel/floraal/vogel en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.


Kavel: 5023

Bronzen sculptuur, Anton Büschelberger

Resultaat: 2.250 EUR

Anton Büschelberger. 1869 - 1934. Duitse School. Groot bronzen sculptuur met jonge beer. Op zwart marmeren basement. Circa 1920 - 1930. Afmeting: 50 x 70 x 16 cm. In goede staat.


Kavel: 2732

Zeldzaam trommelrevolver, L 24 cm.

Resultaat: 2.250 EUR

Zeldzaam trommelrevolver met gravering. Lij 598. J. Chainer Breveté. Afmeting: L 24 cm. In goede staat.


Kavel: 7492

Chinese vaas, H 38,5 cm.

Resultaat: 2.000 EUR

Grote Chinees porseleinen drakenvaas met bodemmerk + collectiezegels. Craquelé glazuur. Afmeting: H 38,5 cm. In goede staat.


Kavel: 2011

Italiaanse vintage koffiemachine Faema Barista

Resultaat: 2.000 EUR

Italiaanse vintage Faema Barista koffiemachine. Type Mercurio Milano. 50er-Jaren. Roestvrijstaal + chroom. Oxydatie. In ongerestaureerde goede staat. Afmeting: 54 x 35 x 53 cm.


Kavel: 7103

18e - 19e Eeuwse Chinese theepot

Resultaat: 2.000 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen theepot met figuren decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: 13,5 x 14 x 10 cm. In goede staat.


Kavel: 7347

Chinese Familie Rose tegel in lijst

Resultaat: 1.900 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose tegel met figuren in tuin/goud decor. In hardhouten lijst. Afmeting: H 36 x B 24 cm. In goede staat.


Kavel: 7005

Chinese Kang Xi schotel Ø 35 cm.

Resultaat: 1.900 EUR

Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: Ø 35 cm. Haarlijn + chips. In redelijke staat.


Kavel: 1

Zilveren strijdwagen

Resultaat: 1.800 EUR

Uniek zilveren tafelstuk met origineel kristallen binnenbak in de vorm van een strijdwagen. 800/000. Grote zilveren kar, rechthoekig gecontourneerd model versierd met krullen acanthusbladeren en flora...


Kavel: 7276

Antieke Chinese tafel Huanghuali

Resultaat: 1.800 EUR

Antieke Chinese Huanghuali hardhouten tafel. Langwerpig. Eén brandvlek. Afmeting: 81 x 98 x 30 cm. In goede staat.


Kavel: 7043

Chinese drakenvaas, H 28 cm.

Resultaat: 1.800 EUR

Ingekorte oude Chinees porseleinen drakenvaas met bodemmerk. Afmeting: H 28 cm. In redelijke staat.


Kavel: 3594

Lyra pendule

Resultaat: 1.600 EUR

Zware antieke Franse vergulde bronzen lyra pendule met emaille cartouches. Bovenliggende slinger. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 47 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 501

Gouden horloge

Resultaat: 1.600 EUR

Geelgouden dameshorloge, 585/000, met diamant. Horloge Prestige Quartz, met een rechthoekige kast aan de boven- en onderzijde bezet met in totaal 16 singlecut geslepen diamanten. Het horloge is voorzi...


Kavel: 7513

Chinese Familie Verte schotel Ø 42 cm.

Resultaat: 1.600 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel met figuren en foo-honden decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 42 cm. In goede staat.


Kavel: 7086

Chinese maanvaas, H 24,5 cm.

Resultaat: 1.600 EUR

Chinees porseleinen celadon maanvaas/pelgrimvaas met bodemmerk en zegel. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7123

Twee Chinese borden Ø 23,2 cm.

Resultaat: 1.600 EUR

Twee Chinees porseleinen borden met geisha/parasol/vogel/goud decor. Verso insecten. Afmeting: Ø 23,2 cm. In goede staat.


Kavel: 5070

Bronzen quan yin, H 122 cm.

Resultaat: 1.500 EUR

Zeer grote gesigneerde Chinesese bronzen quan yin, staande op lotusbloem. Floraal decor. Afmeting: H 122 cm. In goede staat.


Kavel: 5039

Antiek bronzen figuur

Resultaat: 1.500 EUR

Pr. Zach. Circa 1900. Groot antiek bronzen Western figuur op zwart marmeren basement. Indiaan op steigerend paard. Afmeting: 69 cm. In goede staat.


Kavel: 5038

Amerikaans bronzen figuur

Resultaat: 1.500 EUR

Groot Amerikaans bronzen Western figuur. Paardentemmer op marmeren basement. 20e Eeuw. Bronco Buster. Gesigneerd copyright Frederic Remington. Mooie kwaliteit. Afmeting: 60 cm. In goede staat.


Kavel: 4010

18e Eeuws kabinet

Resultaat: 1.500 EUR

18e Eeuws Hollands wortelnoten orgelgebogen kabinet met vier lades + origineel beslag. Afmeting: 235 x 170 x 60 cm. In goede ongerestaureerde staat.


Kavel: 6025

18e Eeuwse Albarello (apothekers)pot

Resultaat: 1.400 EUR

18e Eeuwse polychrome Fayence Albarello (apothekers)pot met annotatie 1763. Italië. Chip onderrand. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.


Kavel: 7275

Chinese lakwerk/spellen doos

Resultaat: 1.400 EUR

Bijzondere 19e eeuwse Chinese of Japanse lakwerk spellendoos vol met fiches gemaakt van parelmoer welke gegraveerd zijn met diverse voorstellingen. Bijzonder fijn uitgevoerd lakwerk in goud + monogram...


Kavel: 5008

Antiek Frans bronzen beeld door A. Richard

Resultaat: 1.350 EUR

Antiek Frans bronzen beeld. Gallier te paard. Door A. Richard. Toegeschreven aan Alfred Pierre Richard. 1844 - 1884. Afmeting: 42 x 40 x 15 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 3519

Franse pendule, H 42 cm,.

Resultaat: 1.300 EUR

19e Eeuwse Franse bronzen pendule. Atlas draagt wereldbol. Met marmeren basement. Achtdaags enchappement uurwerk, met halfuur-slag. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.


Kavel: 876

Geelgouden choker

Resultaat: 1.300 EUR

Geelgouden choker, 750/000, met trapezium gevormde schakels met rechthoekig bewerkt element met bal aan de bovenzijde. Het collier is voorzien van een bakslot en veiligheid. breedte 11 mm. lengte 42 c...


Kavel: 3521

Antieke Franse staande regulateur, 1900

Resultaat: 1.300 EUR

Antieke Franse eikenhouten staande precisie regulateur. Circa 1900. Met centrale secondenwijzer, pennegang, één zwaar gewicht, gangduur?, vernikkelde slinger, zonder lens. Functie niet getest. Afmetin...


Kavel: 7054

Chinese censer Ø 9,5 cm.

Resultaat: 1.300 EUR

Chinees porseleinen celadon censer met Christies nummer etiket. Afmeting: H 6,5 x Ø 9,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7655

Chinese penselenpot Ø 18 cm.

Resultaat: 1.200 EUR

Grote Chinees porseleinen penselenpot met rondom hoogwaardigheidsbekleders in tuin decor. Afmeting: H 17,5 x Ø 18 cm. In goede staat.


Kavel: 7154

17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi theebus

Resultaat: 1.200 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi theebus met zilveren montuur. Met decor van spelende Chinese figuren. Afmeting: H 19 x Ø 10 cm. Eén restauratie. In goede staat.


Kavel: 7074

Twee Chinese schotels Ø 11,2 cm.

Resultaat: 1.200 EUR

Twee zeldzame Chinees porseleinen schotels met figuren decor, front + verso. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 11,2 cm. In goede staat.