Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Twee Duitse theebussen 6213
Twee Duitse theebussen
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Herend schaal Ø 24 cm. 6206
Herend schaal Ø 24 cm.

Resultaat:

60 EUR

Lot antieke beeldjes (12x) 6199
Lot antieke beeldjes (12x)
Startprijs 300 EUR
19e Eeuwse likeurhouder 6162
19e Eeuwse likeurhouder
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Drie 18e eeuwse Delftse borden Ø 22,5 cm. 6155
Drie 18e eeuwse Delftse borden Ø 22,5 cm.

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Majolica stolp + onderschotel 6148
Majolica stolp + onderschotel

Resultaat:

70 EUR

Twee delen antiek porselein, Dame en heer 6112
Twee delen antiek porselein, Dame en heer
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Drie porseleinen figuren 6105
Drie porseleinen figuren

Resultaat:

60 EUR

Antiek Nymphenburg figuur, 1920 6098
Antiek Nymphenburg figuur, 1920
Startprijs 280 EUR
Verkocht
18e -19 Eeuws 4-pas tegeltableau 6062
18e -19 Eeuws 4-pas tegeltableau

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Drie-delige 18e eeuwse Delftse vazen set 6055
Drie-delige 18e eeuwse Delftse vazen set

Resultaat:

180 EUR

Twee Delftse pronkvazen, H 37 cm. 6048
Twee Delftse pronkvazen, H 37 cm.
Startprijs 250 EUR
Twee antieke Meissen fruitschalen, 1900 6012
Twee antieke Meissen fruitschalen, 1900
Startprijs 850 EUR
18e Eeuws Meissen servies 6005
18e Eeuws Meissen servies
Startprijs 2.500 EUR
Verkocht
Lot glaswerk (6x) 5521
Lot glaswerk (6x)

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Zware hardhouten buste van Che Guevara, H 40 cm. 5097
Zware hardhouten buste van Che Guevara, H 40 cm.

Resultaat:

90 EUR

Beeld van clown, M. le Verrier 5090
Beeld van clown, M. le Verrier
Startprijs 350 EUR
Bronzen figuur, Jonge vrouw met duif 5083
Bronzen figuur, Jonge vrouw met duif
Startprijs 150 EUR
Majolica hangpetroleumlamp 2081
Majolica hangpetroleumlamp
Startprijs 80 EUR
Twee religieuze houten figuren 5047
Twee religieuze houten figuren
Startprijs 60 EUR
Bronzen sculptuur 5040
Bronzen sculptuur
Startprijs 70 EUR
Twee Russische lakwerkdozen 2074
Twee Russische lakwerkdozen
Startprijs 50 EUR
Antiek reissecretaire 2067
Antiek reissecretaire
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Twee antieke Perzische kleden 4507
Twee antieke Perzische kleden

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Groene marmeren piedestal 2031
Groene marmeren piedestal

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Antiek Afghaans Perzisch wandkleed, 135 x 171 cm. 4500
Antiek Afghaans Perzisch wandkleed, 135 x 171 cm.

Resultaat:

130 EUR

Antieke globe, 1930 2024
Antieke globe, 1930
Startprijs 180 EUR
Twee antieke wandplaquettes, 1880 2017
Twee antieke wandplaquettes, 1880
Startprijs 650 EUR
Verkocht
Oude eiken tafel, 1910 4240
Oude eiken tafel, 1910

Resultaat:

40 EUR

Bogdan Vojska, Mozaïk portret 1369
Bogdan Vojska, Mozaïk portret
Startprijs 80 EUR
18e Eeuwse gestoken kist 4211
18e Eeuwse gestoken kist
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Naar Charles Leickert, Hollands wintergezicht 1362
Naar Charles Leickert, Hollands wintergezicht

Resultaat:

70 EUR

Trümper, Portret oude dame 1355
Trümper, Portret oude dame
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Spiegel, H 93 x B 51 cm. 4204
Spiegel, H 93 x B 51 cm.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Tissot horloge 671
Tissot horloge

Resultaat:

70 EUR

Kersenhouten dressoir 4197
Kersenhouten dressoir
Startprijs 280 EUR
Verkocht
Antieke sokkel tafel 4190
Antieke sokkel tafel

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Gouden Certina dames horloge 664
Gouden Certina dames horloge

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Gouden ring met diamant 657
Gouden ring met diamant

Resultaat:

300 EUR

A. Potgieter, Mediterraans dorp 1319
A. Potgieter, Mediterraans dorp
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Jaap van Kregten, Twents landschap 1312
Jaap van Kregten, Twents landschap

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antieke Franse commode met spiegelopstand, 1900 4161
Antieke Franse commode met spiegelopstand, 1900

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Antieke landkaart 1304
Antieke landkaart

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
18e Eeuwse hangspinde 4154
18e Eeuwse hangspinde

Resultaat:

100 EUR

Art Deco bijzettafel Ø 60 cm. 4147
Art Deco bijzettafel Ø 60 cm.
Startprijs 350 EUR
Collier labradoriet 621
Collier labradoriet
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Zeldzaam zwaard, L 116 cm. 2738
Zeldzaam zwaard, L 116 cm.

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Antiek cubbelloops jachtgeweer, L 111 cm. 2731
Antiek cubbelloops jachtgeweer, L 111 cm.

Resultaat:

80 EUR