Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke figurengroep
Startprijs 300 EUR

Gesigneerde antieke gietijzeren figurengroep. Kozakken ruiters. Russisch, Kyrillisch. Met bodemmerk. Afmeting: 28 x 22 x 19 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte lampenvoet, H 45 cm.
Startprijs 300 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte lampenvoet met messing. Figuren in tuin decor. Eén chip vaas. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

G. van Heemskerk, Zeilboot
Resultaat: 80 EUR

G. van Heemskerk. Tweede helft 20e eeuw. Zeilboot met figuren op zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 10 x 8,5 cm. In goede staat.

Drie bijbels met zilverwerk
Resultaat: 100 EUR

Drie bijbels, waarvan één met goud op snee, voorzien van zilveren sloten, 833/000. In redelijk goede staat

Kees de Waal, Vrouw met teksten
Startprijs 50 EUR

Kees de Waal. 1922 - . Titel: Diary. Vrouw met teksten. Aquarel op papier. Afmeting: H 52 x B 69 cm. In goede staat.

Antieke Tibetaanse jade cup met zilverwerk
Resultaat: 500 EUR

Tibetaanse jade theecup met deksel, op zilveren voet. Jadecup geplaatst op een zilveren houder met brede geschulpte rand rijkelijk versierd met floraal gedreven en gegraveerd decor en afbeeldingen va...

Lot antiek Chinees porselein (5x)
Resultaat: 200 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen Familie Rose kopjes en drie schotels. Figuren in tuin/goud decor. 19e Eeuw. Afmeting: 5 x Ø 11 cm. In goede staat.

Chinees drakenbord Ø 22,3 cm.
Resultaat: 650 EUR

Chinees porseleinen bord met draak in hemel decor + verso wolken + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,3 cm. In goede staat.