Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot Makkumer tegels (18 st.)
Resultaat: 350 EUR

18 Hollandse polychrome Makkumer Fayence tegels. 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

17e Eeuwse rokkandelaar, H 23 cm.
Resultaat: 800 EUR

17e Eeuwse bronzen rokkandelaar. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Chinese theebus, H 15 cm.
Resultaat: 200 EUR

Oude Chinees porseleinen Familie Rose theebus met figuren/tekst decor + signatuur. 20e Eeuw. Deksel gelijmd. Afmeting: H 15 cm. In redelijke staat.

Chinees Familie Rose bord Ø 16,4 cm.
Resultaat: 1.200 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose bord. Zotjes/geisha/goud decor. Verso rood glazuur. Afmeting: Ø 16,4 cm. In goede staat. 1 minimaal haarlijntje

Zeven 18e eeuwse Chinese schotels Ø 12,5 - 13 cm.
Resultaat: 200 EUR

Zeven 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels. Floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 12,5 - 13 cm. In goede staat.

Lot 18e eeuws Kang Xi porselein (3x)
Resultaat: 650 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi koppen + één schotel. Met geisha decor + vier tekens bodemmerk. Eén kopje 1 schilfer, één kopje 4 schilfers. Schotel, goed. Afmeting: 8,5 - 12,5 cm. In rede...

Grote 17e - 18e eeuwse Chinese Kang Xi schotel Ø 36,3 cm.
Resultaat: 900 EUR

Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met floraal decor. Haarscheur. Afmeting: Ø 36,3 cm. In redelijke staat.

19e Eeuwse Chinese vaas, H 18 cm.
Resultaat: 200 EUR

19e Eeuwse Chinese vaas met figuren in landschap decor. Met vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese theebus met zilveren dop, H 13 cm.
Resultaat: 225 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi theebus met zilveren dop. Floraal decor. Chips. Bodemmerk. Afmeting: H 13 cm. In redelijke staat.

Vier 18e eeuwse Chinese vazen
Resultaat: 375 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen. Onder andere Kang Xi. Floraal decor. Beschadigingen. Afmeting: 5 - 14 cm. In redelijke staat.

Lot Chinese kop en schotels (11x)
Resultaat: 800 EUR

Elf antiek Chinees porseleinen kop en schotels met krab/baars decor. Bestaande uit: vijf kopjes, Kang Xi (bodemmerk). Eén kopje chip, rest goed, 18e Eeuw. Zes schotels met vier tekens bodemmerk, 19e e...

18e Eeuws Duits Ilmenau servies
Resultaat: 800 EUR

18e Eeuws Duits Ilmenau porseleinen servies. Gemerkt Gotthelf Griener, 1788 - 1792. Bestaande uit: Elf kop en schotels, theepot, koffiepot, twee melkkannen, suikerpot en één kom. Minimale beschadiging...

Platelen Eskaf dekselpot, 1930
Resultaat: 300 EUR

Antieke Hollandse platelen Eskaf dekselpot met springbok decor. Ontwerp van Hildo Krop. Circa 1930. Afmeting: H 24 x Ø 20 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Louis Seize tafel
Resultaat: 200 EUR

18e Eeuwse eikenhouten Louis Seize tafel met lade en zwart marmeren blad. Oude wormbeval. Afmeting: 71 x 92 x 67 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke donderbus percussie
Resultaat: 600 EUR

Antieke donderbus percussie met graveringen op de loop + kroon en J.S. + C. Circa 1800. Afmeting: L 64 cm. In goede staat.

Monogram, 17e Eeuwse sepia met schepen
Resultaat: 225 EUR

17e Eeuwse Hollandse sepia met schepen. Studie tekeningen (Gouden Eeuw), ook verso. Monogram A.E. of E.A. Sepia op papier. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

A.J. Zwart, Boeren interieur met haardplaats
Resultaat: 180 EUR

A.J. Zwart. 1903 - 1981. Boeren interieur met haardplaats. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Lot plated & BWG
Resultaat: 550 EUR

Lot plated en BWG met een koffiekan met melkkan en suikerbak, voorzien van afbeeldingen met Oosterse taferelen, een vaas met bloemen en vogel decor, een cocktailshaker en een theebus met een zilverhou...

Twee zilveren doosjes, één vinaigrette
Resultaat: 170 EUR

Twee zilveren doosjes, een ovaal Engels vinaigrette doosje, aan de buitenzijde voorzien een gegraveerde rand met monogram E.D. De vergulde binnenzijde van het doosje is voorzien van een biedermeier ge...

Twee 18e eeuwse Chinese kop en schotels
Resultaat: 325 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met bodemmerk. Floraal decor. Eén schotel twee chips. Afmeting: 6 x Ø 11,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Fam. Rose plaquette
Resultaat: 650 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose plaquette met figuren bij pagode in tuin. Afmeting: 35,5 x 36 cm. In goede staat.

Japanse Satsuma trekpot
Resultaat: 275 EUR

Kleine fijn gedecoreerde antieke Japanse Satsuma trekpot met figuren/draak en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 9,5 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (4x)
Resultaat: 200 EUR

Vier delen antiek Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Twee vazen, floraal/vogel decor, goed. Twee schotels, figuren/vogel decor, goed. Afmeting: 10 - 12 cm. In goede staat.

Twee Chinese inktstenen
Resultaat: 180 EUR

Twee Chinese bewerkte inktstenen met goud decor. In originele houders. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 25 - 30 cm. In goede staat.

Zes 17e - 18e Eeuwse Chinese borden Ø 24,3 cm.
Resultaat: 275 EUR

Zes 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden + bodemmerk. Floraal decor. Eén bord gelijmd, rest chips en/of haarlijn. Afmeting: Ø 24,3 cm. In redelijke staat.

18e Eeuwse Kang Xi vaas, H 12 cm.
Resultaat: 350 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met lange lijs/tuin decor. Eén beschadiging bovenrand. Afmeting: H 12 cm. In redelijke staat.

Vijf 18e eeuwse Chinese miniatuur vazen
Resultaat: 300 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur vazen met floraal decor. Eén voet beschadigd. Afmeting: H 4 - 7,5 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Delftse pot
Resultaat: 450 EUR

Grote 18e eeuwse Delftse polychrome dekselpot met floraal/Hollandse leeuw decor. Gemerkt APK. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.

Franse bijzettafel, 1860
Resultaat: 350 EUR

19e Eeuwse Franse ronde bijzettafel van mahonie, met lade, messing en marmeren blad. Circa 1860. Afmeting: H 75 x B 46 cm. In goede staat.

Twee antieke pinakels, 1900
Resultaat: 110 EUR

Twee antieke pinakels van notenhout. Circa 1900. Afmeting: 27 cm. In goede staat.

Antiek hoekaltaar met heiligbeeld, 1880
Resultaat: 160 EUR

Antiek eikenhouten hoekaltaar met heiligbeeld van gips met polychromie. Circa 1880. Afmeting: 101 x 51 x 30 cm. In goede staat.

Flech Sics 1956, Jachthond Heidi
Resultaat: 90 EUR

Flech Sics 1956. Jachthond Heidi. Olieverf op board. Afmeting: H 35 x B 40 cm. In goede staat.

Bulova accutron horloge
Resultaat: 110 EUR

Bulova accutron horloge, rond model met goudkleurige kast. Voorzien van een nieuw glas en een andere stalen en double band. Werkend. ø 35 mm.

Armband lapis lazuli, gouden slot
Resultaat: 130 EUR

Armband van lapis lazuli met gouden slot, 585/000. Armband uit lapis lazuli kralen, ø 8 mm, bevestigd aan een gouden bolsluiting, ø10 mm, met ribbewerking. 20 cm. In goede staat

Twee 19e eeuwse Chinese vazen, H 26 cm.
Resultaat: 425 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met vogel/granaatappel decor. Met vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese schenkkan
Resultaat: 130 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose schenkkan met zilveren montuur. Met figuren in tuin bij waterkant/goud decor. Haarlijn bovenrand. Afmeting: H 13 cm. In redelijk/goede staat.

5x Oud China (divers)
Resultaat: 1.200 EUR

Vijf delen oud China. Onder andere; oud papiergeld, document + kopie foto + boekje. 20e Eeuw. Afmeting: 16 - 29 cm. In goede staat.

Grote Chinese Familie Rose vaas, H 35 cm.
Resultaat: 130 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas. Lijsters in bloesemboom decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Chinese Yixing trekpot
Resultaat: 130 EUR

Chinese Yixing trekpot met gegraveerde teksten + bodemmerk. Afmeting: 6 x 9 x 13 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese vleesschotel, 38,5 x 32 cm.
Resultaat: 110 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vleesschotel met floraal decor. Randschade. Afmeting: 38,5 x 32 cm. In redelijke staat.

Chinese vaas op console
Resultaat: 850 EUR

Chinees porseleinen vaas met draken in hemel, boven zee decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 32,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese vazen, H 25,5 cm.
Resultaat: 450 EUR

Twee grote vierkante Chinees porseleinen vazen met blauw glazuur en olifantenkoppen. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 25,5 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 15,3 cm.
Resultaat: 700 EUR

Chinees porseleinen kom met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 15,3 cm. In goede staat.

18e - 19e Eeuwse Chinese theepot
Resultaat: 2.000 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen theepot met figuren decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: 13,5 x 14 x 10 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (4x)
Resultaat: 200 EUR

Vier delen 18e eeuws Chinees capucijne porselein. Floraal decor. Bestaande uit; drie cups, één chip. En een trekpot, deksel gelijmd. Afmeting: 7,5 - 17 cm. In redelijk/goede staat.

Twee 18e eeuwse capucijner kop + schotels
Resultaat: 400 EUR

Twee 18e eeuws Chinees porseleinen capucijner kop en schotels met floraal decor. Afmeting: 6 x Ø 12 cm. In goede staat.

Chinese tulpenvaas, H 59 cm.
Resultaat: 2.750 EUR

Zeer grote vijf-delige Chinees porseleinen tulpenvaas. Floraal decor. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Chinese vazen, H 11 - 12 cm.
Resultaat: 190 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met zilveren dop en floraal decor. Afmeting: H 11 - 12 cm. In goede staat.