Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Chinese Kang Xi schotel Ø 35 cm. 7005
Chinese Kang Xi schotel Ø 35 cm.

Resultaat:

1.900 EUR

Verkocht
Chinese Familie Verte schotel Ø 42 cm. 7513
Chinese Familie Verte schotel Ø 42 cm.

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Drie antieke Chinese/Kantonese vazen, H 44 - 45 cm. 7353
Drie antieke Chinese/Kantonese vazen, H 44 - 45 cm.

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 46 cm. 7193
Chinese vaas, H 46 cm.

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Empire spiegel, H 106 x B 59 cm. 4165
Empire spiegel, H 106 x B 59 cm.

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Vijf delen antiek, divers 2219
Vijf delen antiek, divers

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Twee Franse empire kandelaren 2000
Twee Franse empire kandelaren

Resultaat:

3.250 EUR

Verkocht
Vier Chinese/Kantonese vazen, H 34 - 36 cm. 7355
Vier Chinese/Kantonese vazen, H 34 - 36 cm.

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Chinese helm 7286
Chinese helm

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Chinese Familie Rose  theepot 7197
Chinese Familie Rose theepot

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Theekastje, 1910 4025
Theekastje, 1910

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Twee Franse empire kandelaren, H 22,5 cm. 2105
Twee Franse empire kandelaren, H 22,5 cm.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Chinese kom Ø 11,3 cm. 7514
Chinese kom Ø 11,3 cm.

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Chinese Familie Verte schotel Ø 37,5 cm. 7181
Chinese Familie Verte schotel Ø 37,5 cm.

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese vleesschotel, 50 x 38,5 cm. 7127
18e Eeuwse Chinese vleesschotel, 50 x 38,5 cm.

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
18e Eeuwse dekselpot Hanau 6142
18e Eeuwse dekselpot Hanau

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Lot tin (divers) 2092
Lot tin (divers)

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Zes 18e eeuwse Chinese kopjes 7623
Zes 18e eeuwse Chinese kopjes

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein (4x) 7307
Lot Chinees porselein (4x)

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Twee Chinese vazen, H 25 cm. 7252
Twee Chinese vazen, H 25 cm.

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Chinese Ducai kom Ø 16,5 cm. 7223
Chinese Ducai kom Ø 16,5 cm.

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Chinese pelgrimvaas, H 17 cm. 7125
Chinese pelgrimvaas, H 17 cm.

Resultaat:

3.000 EUR

Verkocht
Twee antieke Chinese schotels Ø 13 - 16 cm. 7090
Twee antieke Chinese schotels Ø 13 - 16 cm.

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Chinese Wucai vaas, H 24 cm. 7070
Chinese Wucai vaas, H 24 cm.

Resultaat:

150 EUR