Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Chinese Familie Rose tegel in lijst 7347
Chinese Familie Rose tegel in lijst

Resultaat:

1.900 EUR

Verkocht
Chinese Kang Xi schotel Ø 35 cm. 7005
Chinese Kang Xi schotel Ø 35 cm.

Resultaat:

1.900 EUR

Verkocht
Zilveren strijdwagen 1
Zilveren strijdwagen

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
Antieke Chinese tafel Huanghuali 7276
Antieke Chinese tafel Huanghuali

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
Chinese drakenvaas, H 28 cm. 7043
Chinese drakenvaas, H 28 cm.

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
Lyra pendule 3594
Lyra pendule

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Gouden horloge 501
Gouden horloge

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Chinese Familie Verte schotel Ø 42 cm. 7513
Chinese Familie Verte schotel Ø 42 cm.

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Chinese maanvaas, H 24,5 cm. 7086
Chinese maanvaas, H 24,5 cm.

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Twee Chinese borden Ø 23,2 cm. 7123
Twee Chinese borden Ø 23,2 cm.

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Bronzen quan yin, H 122 cm. 5070
Bronzen quan yin, H 122 cm.

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Antiek bronzen figuur 5039
Antiek bronzen figuur

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Amerikaans bronzen figuur 5038
Amerikaans bronzen figuur

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
18e Eeuws kabinet 4010
18e Eeuws kabinet

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Albarello (apothekers)pot 6025
18e Eeuwse Albarello (apothekers)pot

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
Chinese lakwerk/spellen doos 7275
Chinese lakwerk/spellen doos

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
Antiek Frans bronzen beeld door A. Richard 5008
Antiek Frans bronzen beeld door A. Richard

Resultaat:

1.350 EUR

Verkocht
Franse pendule, H 42 cm,. 3519
Franse pendule, H 42 cm,.

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Geelgouden choker 876
Geelgouden choker

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Antieke Franse staande regulateur, 1900 3521
Antieke Franse staande regulateur, 1900

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Chinese censer Ø 9,5 cm. 7054
Chinese censer Ø 9,5 cm.

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Chinese penselenpot Ø 18 cm. 7655
Chinese penselenpot Ø 18 cm.

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
17e - 18e  Eeuwse Chinese Kang Xi theebus 7154
17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi theebus

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Twee Chinese schotels Ø 11,2 cm. 7074
Twee Chinese schotels Ø 11,2 cm.

Resultaat:

1.200 EUR