Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-  

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
3035 Resultaten
Verkocht
Zilveren strijdwagen
1
Zilveren strijdwagen

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
Zilveren cabaret, Leiden 1774
2
Zilveren cabaret, Leiden 1774

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Heilig beeld, zilver
3
Heilig beeld, zilver

Resultaat:

550 EUR

Zilveren beeld 'Stadswachter'
4
Zilveren beeld 'Stadswachter'
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
Zilveren servies
5
Zilveren servies

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Zilveren theebus
6
Zilveren theebus

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Zilveren theedoos
7
Zilveren theedoos

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Zilveren bewerkte doos
8
Zilveren bewerkte doos

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Zilveren doos
9
Zilveren doos

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Zilveren tafelset (empire) 18 eeuw
10
Zilveren tafelset (empire) 18 eeuw

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Zilveren bonbonmand
11
Zilveren bonbonmand

Resultaat:

100 EUR

Paar zilveren koektrommels
12
Paar zilveren koektrommels
Startprijs 1.400 EUR
Djokja zilveren bestek
13
Djokja zilveren bestek
Startprijs 3.000 EUR
Zilveren beker
14
Zilveren beker
Startprijs 650 EUR
Twee zilveren kandelaren
15
Twee zilveren kandelaren
Startprijs 1.100 EUR
Zilveren inktpot
16
Zilveren inktpot
Startprijs 500 EUR
Zilveren schaal
17
Zilveren schaal
Startprijs 350 EUR
Zilveren wijnfles-houder
18
Zilveren wijnfles-houder
Startprijs 425 EUR
Verkocht
Zilveren tafel-pronkstuk
19
Zilveren tafel-pronkstuk

Resultaat:

4.000 EUR

Verkocht
Zilveren doos
20
Zilveren doos

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Zilveren schaal
21
Zilveren schaal

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Twee zilveren kandelaren
22
Twee zilveren kandelaren

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Zilveren broodmand
23
Zilveren broodmand

Resultaat:

550 EUR

Zilveren bouilloir
24
Zilveren bouilloir
Startprijs 1.400 EUR