Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-  

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
3035 Resultaten
Verkocht
Zilveren strijdwagen
1
Zilveren strijdwagen

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
Zilveren cabaret, Leiden 1774
2
Zilveren cabaret, Leiden 1774

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Heilig beeld, zilver
3
Heilig beeld, zilver

Resultaat:

550 EUR

Zilveren beeld 'Stadswachter'
4
Zilveren beeld 'Stadswachter'
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
Zilveren servies
5
Zilveren servies

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Zilveren theebus
6
Zilveren theebus

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Zilveren theedoos
7
Zilveren theedoos

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Zilveren bewerkte doos
8
Zilveren bewerkte doos

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Zilveren doos
9
Zilveren doos

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Zilveren tafelset (empire) 18 eeuw
10
Zilveren tafelset (empire) 18 eeuw

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Zilveren bonbonmand
11
Zilveren bonbonmand

Resultaat:

100 EUR

Paar zilveren koektrommels
12
Paar zilveren koektrommels
Startprijs 1.400 EUR
Djokja zilveren bestek
13
Djokja zilveren bestek
Startprijs 3.000 EUR
Zilveren beker
14
Zilveren beker
Startprijs 650 EUR
Twee zilveren kandelaren
15
Twee zilveren kandelaren
Startprijs 1.100 EUR
Zilveren inktpot
16
Zilveren inktpot
Startprijs 500 EUR
Zilveren schaal
17
Zilveren schaal
Startprijs 350 EUR
Zilveren wijnfles-houder
18
Zilveren wijnfles-houder
Startprijs 425 EUR
Verkocht
Zilveren tafel-pronkstuk
19
Zilveren tafel-pronkstuk

Resultaat:

4.000 EUR

Verkocht
Zilveren doos
20
Zilveren doos

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Zilveren schaal
21
Zilveren schaal

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Twee zilveren kandelaren
22
Twee zilveren kandelaren

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Zilveren broodmand
23
Zilveren broodmand

Resultaat:

550 EUR

Zilveren bouilloir
24
Zilveren bouilloir
Startprijs 1.400 EUR
Verkocht
Zilveren broodmand
25
Zilveren broodmand

Resultaat:

625 EUR

Verkocht
Zilveren bonbonmand
26
Zilveren bonbonmand

Resultaat:

70 EUR

Zilveren schaal
27
Zilveren schaal
Startprijs 225 EUR
Verkocht
Zilveren theebus
28
Zilveren theebus

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Zilveren tablet & kristaldoos
29
Zilveren tablet & kristaldoos

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Zilveren mosterdpot
30
Zilveren mosterdpot

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Zilveren schaal
31
Zilveren schaal

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Zilveren theebus
32
Zilveren theebus

Resultaat:

320 EUR

Twee zilveren kandelaren
33
Twee zilveren kandelaren
Startprijs 360 EUR
Verkocht
Zilveren koffiepot
34
Zilveren koffiepot

Resultaat:

300 EUR

Zilveren bureauset
35
Zilveren bureauset
Startprijs 300 EUR
Twee zilveren zoutvaatjes
36
Twee zilveren zoutvaatjes
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Zilveren broodmand
37
Zilveren broodmand

Resultaat:

525 EUR

Verkocht
Twee zilveren kandelaren
38
Twee zilveren kandelaren

Resultaat:

250 EUR

Zilveren molen & blaasbalgdoosje
39
Zilveren molen & blaasbalgdoosje
Startprijs 150 EUR
Zilveren kandelaar
40
Zilveren kandelaar
Startprijs 125 EUR
Verkocht
Zilveren brillendoos
41
Zilveren brillendoos

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Zilveren jardiniere
42
Zilveren jardiniere

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Zilveren mand met blauw glas
43
Zilveren mand met blauw glas

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Zilveren slatang
44
Zilveren slatang

Resultaat:

220 EUR

Zilveren schaal
45
Zilveren schaal
Startprijs 300 EUR
Friese zilveren brandewijnkom
46
Friese zilveren brandewijnkom
Startprijs 700 EUR
Verkocht
Twee karaffen met zilverwerk
47
Twee karaffen met zilverwerk

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Zilveren dienblad
48
Zilveren dienblad

Resultaat:

130 EUR