18e Eeuwse Duitse eikenhouten barok tafel met lade en schuifbaar blad. Afmeting: 80 x 100 x 80 cm. In goede staat.
Twee antieke 19e eeuwse Japanse wierookbranders van brons. Met foo-honden en vogels. Deksel mist. Afmeting: 30 - 42 cm. In redelijk/goede staat.
Hollandse dubbelgebogen eiken commode in barok-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 73 x 97 x 50 cm. In goede staat.
Twee werken van Otto Coenders. 1883 - 1952. Bosven + Ophaalbrug. Herkomst familie van Otto Coenders. Olieverf op linnen. Afmeting: H 23 x B 30 cm. / H 22 x B 33 cm. In goede staat.
G. van Heemskerk. Tweede helft 20e eeuw. Zeilboot met figuren op zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 10 x 8,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen penselenpot met rondom hoogwaardigheidsbekleders in tuin decor. Afmeting: H 17,5 x Ø 18 cm. In goede staat.
Geelgouden zegelring, 585/000, met een blauw lagensteen. Ring met een ovale blauwlagen steen voorzien van een dameswapen. breedte ring 12 mm. ca 4,4 gram. ø 54 In goede staat
Empire-stijl bijzettafel. Fijn hout belijmd met messing beslag en florale marqueterie. Stijlmeubel 21e eeuw. Afmeting: H 78 x Ø 55 cm. In goede staat.