Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren mosterdpot
Resultaat: 160 EUR

Zilveren mosterdpot met blauw glazen binnenbak. Opengewerkte zilveren pot met spijlendecor, geplaatst op 3 klauwpoten, een gekrulde greep en een zilveren deksel met lisdodde bloemen. 9x6x14cm. ca 192 ...

Zilveren tablet & kristaldoos
Resultaat: 800 EUR

Bijzondere blauw glazen dekseldoos met zilveren deksel op een zilveren tablet. 950/000. Rechthoekige gecontourneerde doos met zilveren rand en deksel versierd met filetranden met acanthusbladeren, ge...

Twee zilveren kandelaren
Resultaat: 80 EUR

Twee zilveren tafelkandelaren, 925/000, op ronde voet met een getorste bewerking. En voorzien van een rond licht. ø8x11cm. Voorzien van een gevulde voet. Brutogewicht 376 gram. Eén kandelaar heeft en ...

Zilveren doos
Resultaat: 100 EUR

Zilveren dekseldoos, BWG, voorzien van een scharnierend deksel. De doos is versierd met een Djokja patroon. 8,5x14,5x4,5cm. ca 299 gram. In goede staat.

Chinese vaas, H 26,5 cm.
Startprijs 250 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met landschap/dieren/figuren en pagode decor. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.

Tibetaanse sculptuur, H 24,5 cm.
Resultaat: 100 EUR

Oud Tibetaans houtgestoken figuur met restvergulding. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.

Chinese lakzegel
Resultaat: 120 EUR

Grote Chinese lakstempel van gesneden speksteen. Afmeting: 14 cm. In goede staat.

Penvuur jachtgeweer
Startprijs 150 EUR

Vroeg 19e eeuws penvuur jachtgeweer met dubbele haan + gravering. Eén nieuwe schroef bij haan. Afmeting: L 117 cm. In redelijke staat.

Antiek koperen adelaar met wapen in lijst
Startprijs 200 EUR

Grote antieke koperen adelaar met wapen in houten lijst. Verso etiket 'Gefertigt im Kriegsgefangenschaft 1914 - 1920. Lager Bando Japan von Obermaat Humpich Kiautschaou (Wilhelmshaven). Afmeting: H 10...

Oude vliegtuig propeller
Resultaat: 1.000 EUR

Grote oude vliegtuigpropeller van hardhout met naam Keil + diverse nummers. 20e Eeuw. Afmeting: 268 cm. In goede staat.

Zilveren tafel-pronkstuk
Resultaat: 4.000 EUR

Groot zilveren tafel pronkstuk, 925/000. rijkelijk versierd. Een ronde etagere standaard geplaatst op 4 klauwpoten met florale bewerking en een leeuwenkop. Voorzien van gezaagd floraal patroon langs d...

Twee vuurvergulde kerkelijke kandelaren
Startprijs 850 EUR

Twee grote vuurvergulde bronzen kerkelijke kaarskandelaren. Charles Dix. Circa 1830 - 1840. Enkele armen licht verbogen. Afmeting: H 68 cm. In redelijk/goede staat.

Gouden choker met oud diamant
Startprijs 1.250 EUR

Elegante gouden choker, 585/000, met oud diamant. Witgouden ankercollier met in het midden een witgouden ovaal element, een ovale rozet bezet met 9 roosgeslepen diamanten. En daaromheen een rand met 1...

Collier van been & goudsteen
Startprijs 80 EUR

Collier van gesneden benenkralen, ø 10mm, en gefacetteerde goudsteenkralen, ø 10mm, bevestigd aan een geelgouden bolsluiting, 585/000. ø 10mm. 45cm. In goede staat.

Zilveren bonbonmand
Resultaat: 100 EUR

Zilveren bonbonmandje, 833/000, Ovaal gezaagd model met spijlen en halve maandecor. Voorzien van parelrand en strikjes als greepjes. 17x10x5cm. MT.: Kempen, Begeer en Vos, Voorschoten, jl.:N:1923. ca ...

Zilveren doos
Resultaat: 1.200 EUR

Antieke zilveren doos rechthoekig model voorzien van een scharnierend deksel voorzien van een romantische voorstelling met figuren en pauwen. De zijkanten zijn versierd met putti's en dieren en floraa...

Antiek cubbelloops jachtgeweer, L 111 cm.
Resultaat: 80 EUR

Antiek dubbelloops jachtgeweer met wildvoorstellingen. Aparte loop-structuur/centraal vuur. Oxydatie. Afmeting: L 111 cm. In redelijke staat.

Oude kruisboog
Startprijs 80 EUR

Oude Nederlandse kruisboog. Vurenhout, gebeitst. 20e Eeuw. Naar antiek voorbeeld. Afmeting: 90 cm. In goede staat.

Lot met diverse leger items
Resultaat: 70 EUR

Lot met diverse leger items. Geallieerden, WO II. Onder andere; US gereedschapskist + case cleaning rod, pistoolhouder, hoofdbedekking, patronenhouder et cetera. Afmeting: 20 - 40 cm. In goede staat.

Dubbelloops jachtgeweer
Resultaat: 375 EUR

Dubbelloops jachtgeweer met korte kolf en afgezaagde loop. Eerste helft 19e eeuw. Afmeting: L 42 cm. In goede staat.

Twee Franse brandweerhelmen
Resultaat: 130 EUR

Twee 19e eeuwse Franse messing brandweerhelmen. Sapeurs Pompiers de Mitry Mory. Zonder binnenhelm. Afmeting: 18 x 24 x 20 cm. In goede staat.

Twee Franse brandweerhelmen
Resultaat: 160 EUR

Twee 19e eeuwse Franse metalen met messing brandweerhelmen + lederen binnenhelm. Afmeting: 27 x 17 x 18 cm. In goede staat.

Antiek cubbelloops jachtgeweer, L 123 cm.
Resultaat: 190 EUR

Antiek dubbelloops jachtgeweer met damastloop, graveringen + naam 'St. Etienne Manufacture'. Met goud inleg in loop. Breuk in kolf. Afmeting: L 123 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek dubbelloops jachtgeweer, L 130 cm.
Resultaat: 275 EUR

Antiek Frans dubbelloops jachtgeweer. 'St. Etienne'. Met damastloop + graveringen. Afmeting: L 130 cm. In goede staat.