Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Beeld
Resultaat: 100 EUR

Ongesigneerd beeld 20e eeuw. Brons patina (lood), edelman met hoed 28x12x11cm. Cond.: G

Beeld
Resultaat: 100 EUR

Compositie beeld van een officier 20 eeuw. Brons gepatineerd in goede staat 27x13x7cm. Cond.: G

Hendrikus Cornelis Kranenburg, vissersdorp
Startprijs 425 EUR

Hendrikus Cornelis Kranenburg (Amsterdam 1917 - ), olieverf op linnen, vissersdorp 50x70cm. Cond.: G

Ametist ring
Startprijs 980 EUR

Bijzonder mooie ring RG 750/000 bezet met briljanten 0.06ct.TW/VSI en ronde en druppelvormige gefac.ametisten 12.7 ct. in zeer goede kleur. Ø55, 12.3 ge.

Afrikaans houten masker
Startprijs 150 EUR

Groot Afrikaans houten masker begin 20e eeuw,mooi bewerkt en gekleurd,(binnenin nalatenschap etiket, Prof.Alois Schmidt), met houtworm gaatjes. 72x30x14 cm.

Zilveren miniatuur
Resultaat: 50 EUR

Miniatuur zilveren parapluverkoper 925/000 19gr. H.5.5 cm.Cond.: U

Grote oliekruik
Startprijs 40 EUR

Antiek Duitse oliekruik (keramiek) 19e eeuw met beschildering (20e eeuw). beschadigd 48xø34cm. Cond.: G

2 Zilveren kandelaars
Resultaat: 1.000 EUR

Mooie grote zilveren tafelkandelaars 925/000 samen: 680gr. 11x24,5cm. Cond.: U

Messing hanglamp
Startprijs 50 EUR

Massief messing hanglamp 60-er jaren 55xø66cm. Cond.: G

6 Eikenhouten stoelen
Resultaat: 50 EUR

6 Eikenhouten stoelen

2-Rij armband
Startprijs 130 EUR

Armband 2- rijig met parel en bloedkoraal, 4 kleine bolletjes GG 585/000 en sluiting GG 585/000 bezet met een bloedkoraal.L 18 cm.

Armband
Resultaat: 20 EUR

Armband uit Nieuw Papua gemaakt van tanden (wild zwijn) en figuur van hout 16x14x12,5cm. Cond.: G

Bronzen plaquette, paard
Resultaat: 35 EUR

Bronzen plaquette 20e eeuw met een paard 21,5x30x1cm. Cond.: G

Bronzen aap
Startprijs 350 EUR

Bronzen aap 20e eeuw 27x24x23cm. Cond.: G

Bronzen beeld, atleet
Startprijs 260 EUR

Bronzen beeld voorstellend olympisch atleet,ca.1900,met gietstempel. H.34.5cm.

Onyx marmeren zuil
Startprijs 40 EUR

Onyx marmeren zuil met verlichting 20e eeuw. Mooi uitgewerkt 66xø27cm. Cond.: G

Petroleumlamp
Resultaat: 40 EUR

Antieke petroleumlamp van wit opaline glas 50xø24cm. Cond.: G

Zilveren snuifdoos
Startprijs 175 EUR

Antieke zilveren snuifdoos met mooie afbeeldingen 835/000 45gr. 7,7x4,6cm. Cond.: G

Tafelonderstel
Resultaat: 80 EUR

Smeedijzeren tafelonderstel in Empire stijl. Pootjes afgewerkt met bronzen leeuwtjes. Glasplaat mist eind 20e eeuw 65x60x112cm. Cond.: G

Zilveren rammelaar met beenheft
Resultaat: 90 EUR

Prachtige kleine antieke zilveren rammelaar met benen heft. Zeer mooi bewerkt 835/000 Cond.: U

Hollands buffetkastje
Resultaat: 130 EUR

Hollands Jugendstil eikenhouten buffetkastje met glas-in-lood vensters en mooi uitgesneden ornamenten. Origineel koperbeslag 215x110x50cm. Cond.: U

5 Horloges
Geen vanafprijs

5 Herenpolshorloges. 1x Adora, gedragen ca. 6 maand oud met doos. 2x Moretime nieuw ongedragen, 1x Soho gedragen, ca. 6 maand oud, 1x Champion nieuw ongedragen

15 Zilveren sieraden
Startprijs 425 EUR

Kavel diverse zilveren sieraden