Ongesigneerd beeld 20e eeuw. Brons patina (lood), edelman met hoed 28x12x11cm. Cond.: G
Compositie beeld van een officier 20 eeuw. Brons gepatineerd in goede staat 27x13x7cm. Cond.: G
Hendrikus Cornelis Kranenburg (Amsterdam 1917 - ), olieverf op linnen, vissersdorp 50x70cm. Cond.: G
Bijzonder mooie ring RG 750/000 bezet met briljanten 0.06ct.TW/VSI en ronde en druppelvormige gefac.ametisten 12.7 ct. in zeer goede kleur. Ø55, 12.3 ge.
Groot Afrikaans houten masker begin 20e eeuw,mooi bewerkt en gekleurd,(binnenin nalatenschap etiket, Prof.Alois Schmidt), met houtworm gaatjes. 72x30x14 cm.
Miniatuur zilveren parapluverkoper 925/000 19gr. H.5.5 cm.Cond.: U
Antiek Duitse oliekruik (keramiek) 19e eeuw met beschildering (20e eeuw). beschadigd 48xø34cm. Cond.: G
Mooie grote zilveren tafelkandelaars 925/000 samen: 680gr. 11x24,5cm. Cond.: U
Bronzen plaquette 20e eeuw met een paard 21,5x30x1cm. Cond.: G
Bronzen beeld voorstellend olympisch atleet,ca.1900,met gietstempel. H.34.5cm.
Onyx marmeren zuil met verlichting 20e eeuw. Mooi uitgewerkt 66xø27cm. Cond.: G
Smeedijzeren tafelonderstel in Empire stijl. Pootjes afgewerkt met bronzen leeuwtjes. Glasplaat mist eind 20e eeuw 65x60x112cm. Cond.: G
Prachtige kleine antieke zilveren rammelaar met benen heft. Zeer mooi bewerkt 835/000 Cond.: U