Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

5 Horloges
Geen vanafprijs

5 Herenpolshorloges. 1x Adora, gedragen ca. 6 maand oud met doos. 2x Moretime nieuw ongedragen, 1x Soho gedragen, ca. 6 maand oud, 1x Champion nieuw ongedragen

Horloge, Ralph Klein
Resultaat: 70 EUR

Herenpolshorloge Ralph Klein, nieuw ongedragen, chronograaf horloge met originele doos

Broche zilver
Resultaat: 10 EUR

Broche zilver 925, 13.7 gr.L.8.5cm.

Collier zilv.ametist,parel
Resultaat: 10 EUR

Zilveren collier 925, met een bewerkte ametist en 3 mini pareltjes5.7gr.

Broche zilver
Resultaat: 10 EUR

Broche zilver 800 met bloemmotief. 7gr.

Dames zakhorloge
Resultaat: 20 EUR

Dames zakhorloge ca. 1900 zilver 800/000, cilindergang

Odeurflesje met zilv. dop
Resultaat: 80 EUR

Mooie antieke Hollands zilveren parfumflesje (kraag beschadigd) met zilveren kraag en voet 835/000 Cond.: G

Ring zilver,ametist
Resultaat: 10 EUR

Zilveren ring 925, bezet met een ametist. Ø58, 4.2gr.

Zilveren ring lapis
Resultaat: 20 EUR

Ring zilver 800, bezet met een lapis, 7.2gr., Ø59

Zilv.ring
Resultaat: 6 EUR

Zilveren ring 925, 5.5gr., Ø59

Bergkristal,ametist hanger
Resultaat: 20 EUR

Zilveren ketting 925, met een bergkristal waarop zilver montuur met adelaar en een ametist

Ametist hanger zilver
Resultaat: 25 EUR

Hanger van ametist waarop zilver montuur met een ametist

Ametist ketting
Resultaat: 26 EUR

Ketting van 39 ametisten, L.48cm.

Barnsteen aan ketting
Resultaat: 7,5 EUR

Barnsteen aan ketting

Barnsteen hanger
Geen vanafprijs

Barnsteen hanger zilver 835

Barnsteen hanger
Geen vanafprijs

Barnsteen hanger

2 Plate vaasjes
Resultaat: 20 EUR

Twee antieke Engelse plate vaasjes va. 1900 (E.P.N.S.) 17xø8,5cm. Cond.: G

Staafkoraal collier
Geen vanafprijs

Staafkoraal collier

Armband-ring zilv.turkoois
Resultaat: 30 EUR

Armband zilver 835, waaraan vast een ring Ø50, Geheel bezet met 3 x turkoois.

Modesier.double parel
Resultaat: 20 EUR

Mode sieraad,oorstekers double,

Granaat ring zilver
Resultaat: 45 EUR

Ring zilver, bezet met granaat.(1 steen ontbreekt),Ø50

Zilv.ring verg.
Geen vanafprijs

Ring zilver 925, verguld.Ø53, onderkant open, 5.1gr.

Tijgeroog hanger
Geen vanafprijs

Tijgeroog hanger zilver 835 verguld

Portet broche haar
Geen vanafprijs

Portet broche double/haar