Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

4 Familie Rose bordjes
Resultaat: 10 EUR

4 Bordjes van porselein. 3x met afbeelding van figuren. 1x met bloemdecor 70-80 er jaren ø18cm. Cond.: G.

Doos divers aardewerk
Resultaat: 10 EUR

Doos divers aardewerk o.a; Mosa Maastricht Cond.: G

2 Schaaltjes
Resultaat: 10 EUR

2 Chinese schaaltjes, 6xø16cm en 4,5xø12cm.

4 Bekers
Resultaat: 10 EUR

4 Bekers van koninklijke jubilea o.a; Huwelijk Juliana-Bernhard, geboorte Prins Willem Alexander en Beatrix-Claus ca. 9cm.

3 Delen imari
Resultaat: 10 EUR

3 Delen imari o.a; een Imari bloempot compleet gedecoreerd met bloemen van het mer SAJI Japan 16xø17cm. Cond.: G. 1x Imari pijpvaasje 14xø6,5cm. 1x Imari fruitschaal 7,5xø25,5cm. Allen 2e helft 20e ee...

3 Delen blauw
Resultaat: 10 EUR

3 Delen divers blauw o.a; 1x Delfts blauwe schotel van de KLM Royal Dutch Airlines 1919 - 7 Oct. - 1949. Handbeschilderd ø29,5cm. Cond.: G 1x Blauwe dekselschaal met oortjes 20e eeuw 14xø21,5cm. Cond....

Serveerschaal Mason's
Resultaat: 10 EUR

Aardewerken serveerschaal Mason's England 1e helft 20e eeuw. Bloemmotief in het midden 27,5x23,5cm. Cond.: G

Diverse tegels ca. 1910
Resultaat: 10 EUR

9 tegels 19e eeuw met blauw decor 13x13x0,8cm. Cond.: G

Schaal
Resultaat: 10 EUR

Grote porseleinen schaal begin 20e eeuw van het merk Gloria Rembrandt Karlsbad. Romantische voorstelling met 3 figuren afgewerkt met goud 4xø32cm. Cond.: U

3 Aardewerken kruiken
Resultaat: 10 EUR

3 Bruin geglazuurde aardewerken kruikjes waarschijnlijk Aziatisch. De kleine kruik is gedecoreerd met een draak. 20e eeuw. Cond.: G

Staande lamp
Resultaat: 9 EUR

Staande elektrische lamp in de vorm van een staande petroleumlamp met messing voet waarop een aardewerken bol met voorstelling van een boerenerf staat. Eind 20e eeuw. 60xø15cm. Cond.: G

2 Handgeknoopte perzen
Resultaat: 8 EUR

2 Oude handgeknoopte perzen 167x116cm. en 65x64cm. Cond.: G

Barnsteen aan ketting
Resultaat: 7,5 EUR

Barnsteen aan ketting

Zilv.ring
Resultaat: 6 EUR

Zilveren ring 925, 5.5gr., Ø59

Divers klein spul
Resultaat: 5 EUR

Doos diverse decoratieve objecten 20e eeuw. Cond.: U

4 Kleine kleedjes
Resultaat: 5 EUR

4 Klein handgeknoopte Perzische kleedjes 20e eeuw. 1x 50x45cm. 3x 35x35cm.

2 Wandschotels
Resultaat: 5 EUR

Twee antieke porseleinen wandschotels ca. 1900 "Royal Bonn West Germany", blauw decor ø25,5cm. en ø32cm. Cond.: G

Messing lampje
Resultaat: 3 EUR

Messing wandlamp met putti 20e eeuw 30x8x10cm. Cond.: U

5 Delen divers
Resultaat: 2 EUR

1x Japans Satsuma bordje met figurendecor ø21cm. 1x glazen bloemenvaasje, 1x porseleinen vaas gedecoreerd met bloemen. 2x porseleinen schoentjes Cond.: G