Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Amsterdams staand horloge, scheepjesmechaniek
Resultaat: 15.000 EUR

Zeer fraai Amsterdams staand horloge. Eikenhout met wortelnoten opgelegd. Uurwerk met volle kalender en scheepjesmechaniek. Gesigneerd Hendrik Schoonbeek Amsteldam. 288x56x34cm

Jan te Wierik
Resultaat: 5.850 EUR

Jan te Wierik (Hengelo 1954 - 2002 Rekken), belangrijke Twentse kunstenaar. Bijzonder groot doek, olieverf op linnen, drie fantasiefiguren 120x210cm. Cond.: UAcryl op linnen

2x Percussie pistolen
Resultaat: 2.750 EUR

Koppel Kutsenreuter percussiepistolen 18e eeuw, frontladers. Veel graveerwerk met figuren en mahoniehouten kolfen. In uitmuntende staat 42x15x5cm. Cond.: U

Frederik Jacobus du Chattel, zomer
Resultaat: 2.000 EUR

Fredericus Jacobus van Rossum Du Chattel (Leiden 1856 - 1917 Yokohama), olieverf op linnen, langs de Vecht 55x40cm. (Diverse musea) Cond.: G

Zilveren
Resultaat: 1.200 EUR

Antiek Hollands zilveren chatelaine met naaldenkoker, breinaaldenschede en schaar. Zeer mooi verzamelobject 19e eeuws. 835/000 151gr. Cond.: G

Bebe Jumeau 36 in koffer
Resultaat: 1.200 EUR

Jumeau, prachtig popje. Laag afgesneden hoofd met 4 tandjes boven, paperwhite ogen en losse vingers. Pop incl. koffer L.: 38cm.

Cor Noltee
Resultaat: 1.100 EUR

Cor Noltee (Den Haag 1903 - 1967 Dordrecht), olieverf op linnen, boer met ossenspan 40x60cm. Cond.: G

Miniatuur kabinet
Resultaat: 1.100 EUR

Zeldzaam Hollands miniatuur kabinetje ca,1820, mahoniehout fineer op eiken, achter de deurtjes vele laden, compleet handbeschilderd in schildpad look met goudkleurige lijstwerken. Bovenop een klepje m...

2 Zilveren kandelaars
Resultaat: 1.000 EUR

Mooie grote zilveren tafelkandelaars 925/000 samen: 680gr. 11x24,5cm. Cond.: U

Geweer, vuursteen
Resultaat: 1.000 EUR

Hollands vuursteengeweer, frontlader. Utrecht van Hagen, gegraveerd F.I.D. 18e eeuw. In uitmuntende staat met mahonie kolf 133x22x9cm. Cond.: U

Creolen WG
Resultaat: 900 EUR

Creolen WG 750/000 met 40 briljanten samen 0.75 ct TW/VSI L 20 mm.,3.0 gr.(voorm.verk.pr. 3930.- euro)

J. van Vuuren, locomotiefhuisje
Resultaat: 900 EUR

Jan van Vuuren (Molenaarsgraaf 1871 - 1941 Ermelo), olieverf op paneel, Het locomotiefhuisje met geit 52x33cm. Cond.: G

Kees Terlouw,Melktijd
Resultaat: 900 EUR

Kees Terlouw (Rotterdam 1890 - 1948 Frankrijk), olieverf op linnen, Melktijd 40x80cm. Cond.: G

Cornelis Koppenol
Resultaat: 900 EUR

Cornelis Koppenol (Zoetermeer 1865 - 1946 Den Haag), olieverf op linnen, polderlandschap met schapen en koeien 24x30cm. Cond.: G

Anthon Heyboer
Resultaat: 900 EUR

Anthon Heyboer, acryl op papier, 4 vrouwen 80x110cm. Cond.: G

Pop, Frans Gaultier
Resultaat: 900 EUR

Gaultier, vaste blauwe ogen, gaatjes in de oren, blonde krullen pruik, gesloten mond alles origineel 36cm. Cond.: G

Pendule, verguld
Resultaat: 900 EUR

Vuurvergulde 19e eeuwse Franse pendule met verzilverde wijzerplaat, touwslingeruurwerk gesigneerd M.B. 345. Bovenop een zittende vrouw met hand in haar zij. Uurwerk is paar jaar geleden gerepareerd 4...

Duitse barok secretaire
Resultaat: 900 EUR

Duitse baroksecretaire ca. 1780 van vurenhout, orgelgebogen. Boven- en onderstuk met smeedijzeren handgrepen. Bovenstuk met ossekop. Binnenwerk met 8 lades trapgewijs. Alles met originele sloten 211x1...

Zilveren theelicht
Resultaat: 800 EUR

Robuust zwaar zilveren theelicht rustend op 3 zwanenpoten. 925/000 691gr. 12x14cm. Cond.: U

2 Portretten in ovale lijst
Resultaat: 800 EUR

Pendant gemonogrammeerd ca. 1780. Olieverf op linnen, Man en vrouwportret (adel, Frankrijk) ongerestaureerd met originele lijsten. Beschadigingen 51x44cm. Cond.: R

Jo Schrijnder
Resultaat: 800 EUR

Jo Schrijnder (Druten 1894 - 1968 Amstelveen), olieverf op linnen, wilde ganzen 51x68cm. Cond.: G

Bouille stijl meubel
Resultaat: 800 EUR

Franse Bouille stijl meubel 19e eeuw ingelegd met koper en schildpad. Bronzen ornamenten op de schuine hoeken. Marmeren blad en origineel slot met sleutel. In zeer goede staat. Minimale restauratie no...

Notenhouten Franse buffetkast
Resultaat: 800 EUR

Grote bijzondere notenhouten buffetkast ca. 1880 met prachtig snijwerk, zuilen, kapitellen en lijstwerk. Zwaar uitgevoerd met 7 gebeeldhouwde koppen. Vermoedelijk Zuid-Holland/België. In zeer goede st...

Eiken tweedeurs kast 1820
Resultaat: 800 EUR

Massief eikenhouten Duitse tweedeurskast ca. 1820 met schuine hoeken. Onder met 1 lade. Deuren en zijkanten met geborste panelen, kast is geheel demonteerbaar 192x183x73cm. Cond.: G

Eiken kabinetkast
Resultaat: 800 EUR

Engels eikenhouten kabinetkast ca. 1820 met gepaneelde deuren en origineel beslag. Binnen met vakverdeling. Kast heeft een prachtige patina 124x121x36cm. Cond.: G

Bronzen klokje
Resultaat: 750 EUR

Zware bronzen klok met porseleinen wijzerplaat 19e eeuw. Vermoedelijk Frankrijk in zeer goede staat. Leeuwen op de hoeken 44x27x17cm. Cond.: U

Eiken tweedeurs kast 1810
Resultaat: 750 EUR

Massief eikenhouten Duitse biedermeier kast ca. 1810 met twee gepaneelde deuren. Onderkant met ruitvorimge decoratie 187x158x63cm. Cond.: G

Odeurflacon
Resultaat: 750 EUR

Lalique parfumflesje ca. 1930 met cobra motief (stopje zit vast) 8,5x5,6x2,2cm. Cond.: G

Eiken 18e eeuwse Louis Seize kast
Resultaat: 742 EUR

Duitse massief eiken 18e eeuwse Louis Seize kast, Kap versierd met guirlandes en rillen. Deuren met gerilde panelen en guirlandes. Alles staand op originele Louis Seize poten. Binnen met origineel opb...

Jo Schrijnder
Resultaat: 725 EUR

Jo Schrijnder (Druten 1894 - 1968 Amstelveen), olieverf op linnen, duinlandschap met fazant 40x50cm. Cond.: R

12 Lepels & vorken
Resultaat: 700 EUR

12 Antiek zilveren lepels en vorken Art Deco 925/000 541gr.(lepels) 662gr. (vorken) Cond.: U

Keuken
Resultaat: 700 EUR

Bijzonder grote kinderkeuken ca. 1900. Zeer uitgebreid met 11 meubeldelen, 1 kookfornuis, divers porselein en divers emaille. Meer dan 100 delen in totaal. 51x114x57cm. Cond.: U

Louis Seize commode
Resultaat: 700 EUR

Bijzondere Louis Seize stijl commode ca. 1920. Verguld brons, marquetterie inlegwerk, marmeren blad, 3 laden met koperbeslag. Blad gebroken 110x95x49cm. Cond.: G

Hollandse Renaissansce kast
Resultaat: 700 EUR

Hollandse 18e eeuwse renaissance kast van massief eiken. Zijkant met 6 strakke panelen. Voorkant met 12 gestoken prisma vormige panelen met snijwerk. Afgezet met ebbenhout 192x185x67cm. Cond.: G

Empire secretaire
Resultaat: 700 EUR

Empire secretaire mahoniehout gefineerd Hollands ca. 1830. Koperen capitellen, binnenwerk met 7 laden en zwart marmer blad. Secretaire is restauratie behoeftig 153x42x96cm. Cond.: R

Zilveren dienblad
Resultaat: 675 EUR

Strak zilveren Hollands dienblad. Maker: Van Kempen 1960. 925/000 1400gr. 43x32cm. Cond.: U

Zilveren theeservies
Resultaat: 675 EUR

Schitterend mooi 3-delig Engels zilveren theeservies rustend op 4 bolpootjes. Sheffield 1951 925/000 1.133gr. (682gr.+451gr.), Lengte Theepot: 27,5cm. Cond.: U

6 Popjes
Resultaat: 575 EUR

6 Popjes; 1x Nr 1360 Alt-Beck-Gottschalk, porseleinen hoofd 17cm. 1x Nr 200 Welsch 13/0, Porseleinen hoofd. 1x Nr. 189 2/0 Googly, porselein. 1x Nr. 22 SFBJ 13/0, porseleinen hoofd. 1x Nr. 985 A.M. 8/...

Friese staartklok
Resultaat: 550 EUR

Friese eiken staartklok 19e eeuw (Holland), mooie beschildering en applicaties. 132x37x32cm. Cond.: G

Franse kersen tafel
Resultaat: 550 EUR

Franse massief kersenhouten tafel ca. 1820 met 1 lade over de lange kant. Op de kopse kanten ook 1 lade en 1 uitschuifblad 78x174x74cm. Cond.: G

Houten Petrus
Resultaat: 550 EUR

Grote 18e eeuwse Petrus met bijbel. Originele polychromie in zeer goede staat 122x37x40cm. Cond.: G

Franse pendule ca. 1880
Resultaat: 500 EUR

Franse pendule ca. 1880, Empire stijl. Wit marmer met gepolijst messing uurwerk. Goedlopend.

Frans koffieservies
Resultaat: 500 EUR

12-Delig koffieservies begin 19e eeuw Frankrijk. Ongemerkt. 7 Beschadigingen aan schenkkan, suikerpot, kopje en schotels Cond.: R

Zilveren dienschaal
Resultaat: 475 EUR

Zwaar zilveren mooi bewerkte en uitgezaagde dienschaal rustend op 4 sjieke pootjes. Mooi bewerkte handgrepen. 925/000 640gr. 38x20,5x7cm. Cond.: U

18e Eeuwse Gelderse kussenkast
Resultaat: 475 EUR

18e Eeuwse Gelderse eikenhouten kussenkast met ebbenhout ingelegd en bijzonder snijwerk. Klein formaat, moet gerestaureerd worden 141x133x58cm. Cond.: G

Slavenarmband GG/WG
Resultaat: 450 EUR

Slavenarmband GG/WG 585/000, 1 kant GG 1 kant WG, B6mm,binnenmaat 58x53 mm, 19.8 gr.

Zilveren thorapointer
Resultaat: 450 EUR

Grote zilveren thora van hout bewerkt met zilver 61cm. Cond.: U

J. van Leeuwen, strandgezicht
Resultaat: 450 EUR

J.J.H. van Leeuwen, olieverf op paneel, strandplezier 25x20cm. Cond.: U

J. van Leeuwen, strandgezicht
Resultaat: 450 EUR

J.J.H. van Leeuwen, olieverf op paneel, strandplezier bij Katwijk 40x50cm. Cond.: U

Ype Wenning, landschap
Resultaat: 450 EUR

Ype Wenning (Leeuwarden 1879 - 1959 Wassenaar), olieverf op linnen, landschap met boerderij en vrouwtje 30x40cm. Cond.: G

Franse pendule
Resultaat: 450 EUR

Franse pendule met 2 bokalen Louis Seize ca. 1870-1880 met rose geaderd marmer. Met vuurvergulde ornamenten en slinger. 41x24x10cm. Cond.: U

Longines gouden horloge
Resultaat: 425 EUR

Herenpolshorloge GG 750/000 "Longines" automatic ultra-chron, met datum aanduiding, en 4 diamantjes. Lederband, 23 cm.70e jaren.

Frans Baaijens, Singraven
Resultaat: 425 EUR

Frans Baaijens (1896 Enschede), olieverf op linnen, Singraven Dinkel 50x70cm. Cond.: G

Johannes Frederik Hulk Jr.
Resultaat: 425 EUR

Johannes Frederik Hulk Jr. (Amsterdam 1855 - 1913 Vreeland), olieverf op linnen, moedereend met jongen 30x40cm. Cond.: G

Monogram G.B.
Resultaat: 425 EUR

Monogram G.B. ca. 1920, olieverf op linnen, strandgezicht met bomschuiten 40x60cm. Cond.: G

Kristallen hanglamp
Resultaat: 425 EUR

Zeldzame Boheemse kristallen hanglamp ca. 1900 compleet behangen met pegels en balletjes. In het midden met kristallen druivetrossen. Mist 1 schaaltje 110xø70cm. Cond.: G

Commode met 3 laden
Resultaat: 425 EUR

Bijzondere grote commode ca. 1900. Notengefineerd en rondom compleet ingelegd met rocailles en bieswerk . Ook de poten zijn ingelegd ,met origineel beslag en sloten. Waarschijnlijk vroeger met spiegel...

Schilderij, zee
Resultaat: 400 EUR

J.J. Everard 1896, olieverf op linnene, schepen bij Highcliffs Engeland 51x38cm. Cond.: G

Hanglamp
Resultaat: 400 EUR

Grote antieke hanglamp van compositie, brons gepatineerd ca. 1880 met vrouwfiguur. Frankrijk 84xø74cm. Cond.: U

Open staande klok
Resultaat: 400 EUR

Open Duitse staande klok,eiken fineer. Danzinger model met getorste zuilen, koperen bewerkte gewichten, slinger en wijzerplaat. Onderkast met deurtje. In zeer goede staat 230x56x33cm.

Eiken barok secretaire
Resultaat: 400 EUR

Hollandse baroksecretaire 18e eeuws, enkelgebogen met schuine klep. Binnenwerk met traps toelopende laden (ca. 8 laden) en 1 deurtje 107x125x59cm. Cond.: G

Wortelnoten vitrine kabinet
Resultaat: 400 EUR

Wortelnoten vitrine kabinet eind 20e eeuw. Louis Quinze stijl, Holland 226x176x45cm. Cond.: U

Eethoek Queen-Anne stijl
Resultaat: 400 EUR

Mahoniehouten Queen-Anne stijl eethoek ca. 1920. 6 Stoelen 110x50x52cm. en uittrekbare tafel 67x109x137cm. Tafel heeft Queen-Anne poten uitlopend op klauwpoten. Stoelpoten met snijwerk en leeuwepoten....

Zilveren sauskom
Resultaat: 380 EUR

Robuust zilveren sauskom. Zware kwaliteit en mooi bewerkt 793gr. 15,5x27,5x20,5cm.

2 Gestoken stoelen
Resultaat: 380 EUR

Twee Engelse 19e eeuwse eiken gestoken stoelen (dames- en herenstoel) in zeer goede staat met rode velours bekleding. 46x75x63cm. 44x70x62cm. Cond.: U

Victor Bauffe
Resultaat: 375 EUR

Victor Bauffe (1849 - 1921 Den Haag), olieverf op paneel, polderlandschap met liggende koe Cond.: R

Klokkenstel
Resultaat: 375 EUR

Hollands 3-delig klokkenstel eind 19e eeuw. Koper met emaille, geheel compleet in uitstekende staat 60x25x18cm. en 2x 67x21x21cm. Cond.: U

Panelen kast
Resultaat: 375 EUR

Hollandse panelen/kussenkast ca. 1880. panelen met pallisander gefineerd. geheel staand op bolpoten 187x140x56cm. Cond.: G

Zilver, 6 paleizen
Resultaat: 370 EUR

Zes mooie zilverbaren van 6 paleizen van ons vorstenhuis. Zeer fraai. 999/000 600gr. Cond.: U

Schilderij, Bogman Jr.
Resultaat: 350 EUR

Herman Bogman junior (1890 Den Haag - ), olieverf op linnen, boerenhuis in zonlicht met boerin 46x30cm. Cond.: G

Del Campo, molen
Resultaat: 350 EUR

F.W. Del Campo (Jan Kamp) 19e eeuw België, olieverf op paneel, dorpsgezicht met figuren 29x24cm. Cond.: G

R. Habraken, koeien
Resultaat: 350 EUR

Ronald Habraken 2010, acryl op linnen, vrolijke koeien (groot werk) 150x100cm. Cond.: U

Schilderij, de Korte, boeren echtpaar
Resultaat: 350 EUR

H.G. de Korte (1941 - ), olieverf op linnen, boer en boerin 77x62cm. Cond.: U

Frans pendulestel
Resultaat: 350 EUR

Frans pendulestel 1890 met bronzen ornamenten en voeten, verschillende voorstellingen op de bel een ridderfiguur afbeeldend. Uurwerk goedlopend.

16 Kop & Schotels
Resultaat: 350 EUR

16 Chinese kop en schotels van blauw-wit porselein 19e eeuw. Minime beschadiging en chips aan enkele kopjes en bordjes. ø13cm. en ø8cm. Cond.: G

Mahonie damesbureau
Resultaat: 335 EUR

Mahoniehouten biedermeier damesbureau met opstand ca. 1860. Slot met been ingelegd 140x109x66cm. Cond.: G

J.J.H. van Leeuwen
Resultaat: 325 EUR

J.J.H. van Leeuwen, olieverf op paneel, strandgezicht met figuren 13x18cm. Cond.: U

Muntenverzamelaars kast
Resultaat: 325 EUR

Mahoniehouten Engelse muntenverzamelaarskast ca. 1860 met 38 laden. Zijkant met handgrepen 109x68x50cm. Cond.: R-G

25 Erotische prenten
Resultaat: 300 EUR

Zeldzame 25 Japanse Ukiyo-e erotische prenten in een mooie doos.

H. Bogman Jr.
Resultaat: 300 EUR

H.A.C. Bogman Jr. (1890 Den Haag - ), olieverf op linnen, Dordrecht 30x40cm. Cond.: U

Schilderij, Frans Baayens
Resultaat: 300 EUR

Frans Baayens

v. de Ploeg
Resultaat: 300 EUR

H. v.d. Ploeg ca. 1920, olieverf op linnen, riviergezicht met figuren 36x26cm. Cond.: G

Kast met stoelen en tafel
Resultaat: 300 EUR

Vier antieke kindermeubels. 1x Kinder keukenkast van donkergebeitst vuren ca. 1910 116x53x19cm. 2x Kinderstoelen van massief mahonie, biedermeier 19e eeuw 63x45x36cm. 1x Kindertafel van mahoniehout me...

Wortelnoten barok vitrinekast
Resultaat: 300 EUR

Hollandse wortelnoten barok vitrinekast ca. 1960. Onder dubbelgebogen met 3 lades. boven met getrapte kop en kroontje 200x123x46cm. Cond.: G

Mahoniehouten kast
Resultaat: 300 EUR

Antieke Hollandse mahoniehouten kast ca. 1880 met kroon en tollen in zeer goede staat 226x50x52cm. Cond.: G

Massief eiken Engels rolbureau
Resultaat: 300 EUR

Massief eiken Engels rolbureau ca. 1900 met 7 lades en achter de rol diverse vakverdelingen. Rol moet opnieuw bedoekt worden verder Cond.: G 104x149x80cm.

Mahonie vitrine
Resultaat: 300 EUR

Franse mahoniehouten vitrine ca. 1900 met hekjes en bronzen applicaties. Geheel staand op spitspoten met bronzen schoentjes 158x77x33cm.

Mahonie speeltafel met marmer
Resultaat: 300 EUR

Massief pallisanderhouten Indonesisch schaaktafeltje midden 20e eeuw. Voet met divers beeldhouwwerk, draken uitlopend op klauwpoten. Blad is ingelegd met twee kleuren marmer en geheel omrand met parel...

Engelse vitrinekast
Resultaat: 300 EUR

Grote mahoniehouten gefineerde Engelse vitrinekast ca. 1900 met mooi snij- en lijstwerk, staand op klauwpoten. Zijkanten met glas Met verlichting.en glasplaten. 131x186x46cm. Cond.: U

6 Eethoekstoelen, Viktoriaans
Resultaat: 300 EUR

6 Victoriaanse mahoniehouten eetkamerstoelen 20e eeuw met goede stoffering. Mooi uitgewerkt en in zeer goede staat 87x47x52cm. Cond.: U

Wandtafel Queen-Anne stijl
Resultaat: 300 EUR

Mahoniehouten Queen-Anne wandtafel ca. 1920 met 2 lades en etageblad. Poten met snijwerk uitlopend in klauwpoten 101x135x55cm. Cond.: G

Royal Albert,eetservies
Resultaat: 300 EUR

Eetservies voor 10 personenen, 55 delig,Royal Albert, Old-country roses, Engeland, 10 platte borden,Ø26 cm.,9 diepe borden (1 l.best.)2 saucierres met onderschotel,2 kleine borden,9 dessert borden,3 s...

Delftse plaquette
Resultaat: 300 EUR

Delftse plaquette, afbeeldend een landschap met 2 figuren (17e-18e eeuw). Slecht gerestaureerd 21x24x1,5cm. Cond.: M

Tilla Terwindt
Resultaat: 280 EUR

Tilla Terwindt (Arnhem 1890 - werkte in Parijs), olieverf op linnen, bloemenverkoopster 75x54cm. Cond.: G

Imari schotel met zilv. blaker
Resultaat: 275 EUR

Antiek 18e eeuwse Chinese imari schotel met antiek Hollands zilveren blaker en zilveren handvat. Mooi gegraveerd 835/000 Cond.: U 8x ø12cm.

4 Delen schuimgoud
Resultaat: 275 EUR

4 Delen schuimgoud, hanger met ketting, oorhangers, kruis 17gr.