Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Amsterdams staand horloge, scheepjesmechaniek 3000
Amsterdams staand horloge, scheepjesmechaniek

Resultaat:

15.000 EUR

Verkocht
Jan te Wierik 1489
Jan te Wierik

Resultaat:

5.850 EUR

Verkocht
2x Percussie pistolen 2360
2x Percussie pistolen

Resultaat:

2.750 EUR

Verkocht
Frederik Jacobus du Chattel, zomer 1016
Frederik Jacobus du Chattel, zomer

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
Zilveren 40
Zilveren

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Bebe Jumeau 36 in koffer 2565
Bebe Jumeau 36 in koffer

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Cor Noltee 1035
Cor Noltee

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Miniatuur kabinet 3106
Miniatuur kabinet

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
2 Zilveren kandelaars 195
2 Zilveren kandelaars

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Geweer, vuursteen 2358
Geweer, vuursteen

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Creolen WG 115
Creolen WG

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
J. van Vuuren, locomotiefhuisje 1002
J. van Vuuren, locomotiefhuisje

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Kees Terlouw,Melktijd 1006
Kees Terlouw,Melktijd

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Cornelis Koppenol 1021
Cornelis Koppenol

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Anthon Heyboer 1028
Anthon Heyboer

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Pop, Frans Gaultier 2509
Pop, Frans Gaultier

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Pendule, verguld 3011
Pendule, verguld

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Duitse barok secretaire 3101
Duitse barok secretaire

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Zilveren theelicht 207
Zilveren theelicht

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
2 Portretten in ovale lijst 1000
2 Portretten in ovale lijst

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Jo Schrijnder 1146
Jo Schrijnder

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Bouille stijl meubel 3104
Bouille stijl meubel

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Notenhouten Franse buffetkast 3105
Notenhouten Franse buffetkast

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Eiken tweedeurs kast 1820 3130
Eiken tweedeurs kast 1820

Resultaat:

800 EUR