06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

Serie porseleinen borden
Geen vanafprijs

21-Delig servies
Resultaat: 20 EUR

21-Delig Japans handbeschilderd servies (paar kleine verfbeschadigingen), begin 1900, kopjes, schoteltjes, melkkannetje en suikerpot

Majolica portretbord
Resultaat: 60 EUR

Majolica portretbord 19e eeuw. Afbeeldend een portret van een edeldame met hoed. Omheen gedecoreeerd met 6 zeemeerminnen en 3 vrouwenhoofdjes ø32,5cm. Cond.: G

2 Imari rijstkommetjes
Resultaat: 35 EUR

2 Imari rijstkommetjes 19e eeuws, in waaiervorm. Handbeschilderd met landschapsdecor. 15x12x4cm. Cond.: G

Bord
Geen vanafprijs

Aardewerken handbeschilderd bord met bloemotief ca. 1900, gemerkt A.R. vermoedelijk nederlands ø22cm. Cond.: G

Lampenvoet
Resultaat: 220 EUR

Antieke lamp met vuurvergulde voet, voet eind 19e eeuw waarschijnlijk Frankrijk. Omgebouwd naar electrisch 75xø54cm. COnd.: G

Porseleinen groep
Startprijs 400 EUR

Porseleinen groep, valsspeler