Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Engelse baroksecretaire
Startprijs 1.000 EUR

Engelse orgelgebogen baroksecretaire anno 1780 van iepenhout. Snijwerk van latere datum. Interieur met vele vakken en laadjes 105x106x50cm.

Commode barokstijl
Startprijs 1.500 EUR

Duitse barokstijl commode ca. 1980. Dubbelgebogen front met bandelwerk inlegwerk. Handgepolitoerd. gerestaureerd 80x105x55cm. Cond.: G

Commode ca. 1880
Startprijs 1.500 EUR

Franse Lodewijkstijl commode ca. 1850. Opgelegd met wortelnoten fineer, schitterend in patroon verlegd. gerestaureerd en gepolitoerd. Taxatiewaarde € 4.500,00 102x130x60cm.

Hollandse secretaire 1810
Startprijs 2.000 EUR

Hollandse secretaire ca. 1810 met massief aangeborste deurpanelen. Inlegwerk van verschillende vruchtenhoutsoorten. Interieur met vele laadjes 150x101x46cm.

Scheepskist 1720
Startprijs 2.000 EUR

Antieke zware ijzeren scheepskist ca. 1720 met origineel slotenwerk en sleutel. Houten voet is van latere datum 52x63x34cm. Cond.: U

Duitse barok secretaire
Resultaat: 900 EUR

Duitse baroksecretaire ca. 1780 van vurenhout, orgelgebogen. Boven- en onderstuk met smeedijzeren handgrepen. Bovenstuk met ossekop. Binnenwerk met 8 lades trapgewijs. Alles met originele sloten 211x1...

Engelse secretaire
Startprijs 400 EUR

Engelse eikenhouten schuine klep secretaire ca. 1820. Onder met 4 lades, binnenwerk met 8 laden en een ingelegd deurtje 107x102x58cm.

Grenen ladenkastje
Resultaat: 90 EUR

Grenenhouten Duitse 3 laden commode ca. 1880. 84x102x58

Bouille stijl meubel
Resultaat: 800 EUR

Franse Bouille stijl meubel 19e eeuw ingelegd met koper en schildpad. Bronzen ornamenten op de schuine hoeken. Marmeren blad en origineel slot met sleutel. In zeer goede staat. Minimale restauratie no...

Notenhouten Franse buffetkast
Resultaat: 800 EUR

Grote bijzondere notenhouten buffetkast ca. 1880 met prachtig snijwerk, zuilen, kapitellen en lijstwerk. Zwaar uitgevoerd met 7 gebeeldhouwde koppen. Vermoedelijk Zuid-Holland/België. In zeer goede st...

Miniatuur kabinet
Resultaat: 1.100 EUR

Zeldzaam Hollands miniatuur kabinetje ca,1820, mahoniehout fineer op eiken, achter de deurtjes vele laden, compleet handbeschilderd in schildpad look met goudkleurige lijstwerken. Bovenop een klepje m...

Franse halve maan tafel 1800
Resultaat: 200 EUR

Franse massief notenhouten halve maan tafel (75x58x58cm.) uitklapbaar tot eetkamertafel (75x117x58cm.) ca. 1820. Met 5 taps toelopende poten (1 poot is gelijk een lade). Alle poten met koperen schoent...

Franse kersen tafel
Resultaat: 550 EUR

Franse massief kersenhouten tafel ca. 1820 met 1 lade over de lange kant. Op de kopse kanten ook 1 lade en 1 uitschuifblad 78x174x74cm. Cond.: G

Klein bijzet boekenkastje
Resultaat: 225 EUR

Frans noten marqueterie gefineerd wandboekenkastje ca. 1900 met 2 legplanken. 92x90x21cm. Cond.: G

18e Eeuwse Gelderse kussenkast
Resultaat: 475 EUR

18e Eeuwse Gelderse eikenhouten kussenkast met ebbenhout ingelegd en bijzonder snijwerk. Klein formaat, moet gerestaureerd worden 141x133x58cm. Cond.: G

Vierdeurs buffetkast
Geen vanafprijs

Antieke eikenhouten Henry Deux vierdeurs buffetkast Frankrijk ca. 1880. Mooie patina, rijkelijk uitgewerkt en origineel beslag in zeer goede staat (stuk rugwand mist) 240x140x54cm. Cond.: U

Italiaanse commode
Startprijs 2.000 EUR

Italiaanse commodeca. 1950-1960 meermaals gebogen en gebombeerd. Opgelegd met noten- en wortelnoten fineer. Inlegwerk aan de zijkanten, front met figuren. Fineerdikte 0,5 tot 2mm. Zeldzaam meubel van ...

Commode met 3 laden
Resultaat: 425 EUR

Bijzondere grote commode ca. 1900. Notengefineerd en rondom compleet ingelegd met rocailles en bieswerk . Ook de poten zijn ingelegd ,met origineel beslag en sloten. Waarschijnlijk vroeger met spiegel...

Franse etageretafel Art Nouveau
Startprijs 210 EUR

Franse etageretafel Art Nouveau met snijwerk. Gesigneerd Caron Bonnela Cambrai. Beschilderd met bloemen en vogels 83x78x63cm. Cond.: U

Mahoniehouten hoekkast
Startprijs 450 EUR

Mahoniehouten hoekkast Duits ca. 1860, deels met bloemmahonie fineer op zachthout. Eendeurs met in de bovenkant een lade.

Wortelnoten barok vitrinekast
Resultaat: 300 EUR

Hollandse wortelnoten barok vitrinekast ca. 1960. Onder dubbelgebogen met 3 lades. boven met getrapte kop en kroontje 200x123x46cm. Cond.: G

Eiken barok secretaire
Resultaat: 400 EUR

Hollandse baroksecretaire 18e eeuws, enkelgebogen met schuine klep. Binnenwerk met traps toelopende laden (ca. 8 laden) en 1 deurtje 107x125x59cm. Cond.: G

Schotse mahoniehouten commode
Startprijs 390 EUR

Antieke Schotse mahoniehouten commode. 5 Laden met getorste zuilen. Scheur in het bovenblad verder in goede staat 135x125x56cm. Groot formaat Cond.: G

Ingelegd bijzettafeltje
Resultaat: 60 EUR

Mahoniehouten Engels bijzettafeltje ca. 1900 met ingelegd bandintarsia en in het midden een bloem. Staand op taps toelopend pootje 70x68x37cm. Cond.: G